Апеляційна скарга на рішення суда першої інстанії по валютним кредитам


Recommended Posts

Уважаемые колеги!

У кого есть образец апеляционного жалобы на решения суда первой инстанции по валютным кредитам?

Большая просьба выложить образец. Завтра последний день подачи. Зарание спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые колеги!

У кого есть образец апеляционного жалобы на решения суда первой инстанции по валютным кредитам?

Большая просьба выложить образец. Завтра последний день подачи. Зарание спасибо.

Что, ни кто не писал апеляцию?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

пока нет. но могу сбросить иск, а по нему напишешь?

это тот, который Вы мне сбросили или что-то новое?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

это тот, который Вы мне сбросили или что-то новое?

ВСЕМ ОТПРАВИЛ

Тот же.

Дел много. Не успеваю работать.

А вот на очереди подготовка мною иска о признании недействительным в связи с тем, что заключая валютный договор - мы подрываем гривну и в соответствии економику

(Стаття 228. Правові наслідки вчинення правочину, який порушує публічний порядок

1. Правочин вважається таким, що порушує публічний порядок, якщо він був спрямований на порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина, знищення, пошкодження майна фізичної або юридичної особи, держави, Автономної Республіки Крим, територіальної громади, незаконне заволодіння ним.

2. Правочин, який порушує публічний порядок, є нікчемним.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ВСЕМ ОТПРАВИЛ

Тот же.

Дел много. Не успеваю работать.

А вот на очереди подготовка мною иска о признании недействительным в связи с тем, что заключая валютный договор - мы подрываем гривну и в соответствии економику

(Стаття 228. Правові наслідки вчинення правочину, який порушує публічний порядок

1. Правочин вважається таким, що порушує публічний порядок, якщо він був спрямований на порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина, знищення, пошкодження майна фізичної або юридичної особи, держави, Автономної Республіки Крим, територіальної громади, незаконне заволодіння ним.

2. Правочин, який порушує публічний порядок, є нікчемним.)

ну это Вы вообще по серьезными, я тоже и об этом и об Вашем иске думал, но мне казались они маловероятными!(

так у Вас этот иск принимаю без проблеми?

у Вас есть 2 выигранных дела по нему?

а не можете ли Вы сбросить или сюда их разместить, они же позитивные, хотя их и в апелляции опротестовуют!(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ВСЕМ ОТПРАВИЛ

Тот же.

Дел много. Не успеваю работать.

А вот на очереди подготовка мною иска о признании недействительным в связи с тем, что заключая валютный договор - мы подрываем гривну и в соответствии економику

(Стаття 228. Правові наслідки вчинення правочину, який порушує публічний порядок

1. Правочин вважається таким, що порушує публічний порядок, якщо він був спрямований на порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина, знищення, пошкодження майна фізичної або юридичної особи, держави, Автономної Республіки Крим, територіальної громади, незаконне заволодіння ним.

2. Правочин, який порушує публічний порядок, є нікчемним.)

я написала претензию банку, что считаю договор никчемным, т.к.:платить в валюте не могу /162КУАП/, ограничил меня в гражданских правах ст27ГК, и порушив публичн порядок ст228 ГК со ссылкой на Постанову ВСУ. Но как это оформить в исковом не знаю.

Поделитесь наработками пжт, можно в личку. От банка жду ответ, обещали дать. Получу - поделюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые колеги!

У кого есть образец апеляционного жалобы на решения суда первой инстанции по валютным кредитам?

Большая просьба выложить образец. Завтра последний день подачи. Зарание спасибо.

По валютным кредитам нет, но нашла вот такой образец- может пригодятся какие-то фразы:

До апеляційного суду Донецької області

Ф.І.П

84300, Донецька обл.,

м. Краматорськ,

вул., буд., кв.,

тел.

е-mail:

Позивач:

ТОВ «Краматорськтеплоенерго»

84320, м. Краматорськ,

вул. Бєляєва, 113

Поштова адреса: 84305, м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 5, тел. 7-13-38, 7-13-12

дата подання заяви про апеляційне оскарження ___________ р.

Апеляційна скарга.

Відповідно до статті 55 Конституції України, статті 292 Цивільного процесуального кодексу України прошу розглянути законність і обґрунтованість рішення Краматорського міського суду від _________ 2010 року по справі №2-______/2010.

Вважаю, що постанова Краматорського міського суду від ________ 2010 року по справі №2-_______/2010 була винесена суддею ___________ на підставі не повно і не всебічно з’ясованих обставин, що мають значення для справи, за недостатністю доказів зі сторони Позивача, недоведених обставин, що мають значення для справи, які суд вважав встановленими, невідповідності висновків суду обставинам справи, а також з порушенням і неправильним застосуванням норм матеріального і процесуального права. Отже відповідно до статті 309 Цивільного процесуального кодексу України рішення не є законним і обґрунтованим і підлягає скасуванню.

Свої вимоги можу обґрунтувати наступними доводами з використанням норм Цивільного кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, матеріалами справи, з якими я ознайомився ______________ р.

По-перше, з самого початку ведення справи пішло з порушенням норм Цивільного процесуального кодексу України, а саме:

1) судом було порушено порядок вручення судових повісток, визначений статтею 76 Цивільного процесуального кодексу України, так як перша повістка про призначення попереднього слухання була надіслана мені звичайним листом разом з ухвалою про відкриття провадження, позовною заявою і доказами Позивача.

2) не виконано вимогу пункту 11 статті 130 щодо проведення попереднього судового засідання з додержанням загальних правил, встановлених Цивільним процесуальним кодексом України для судового розгляду: не виконувався звукозапис (стаття 197 ЦПК), не оголошувався склад суду (стаття 166 ЦПК), не встановлювалась особа представника Позивача (пункт 3 статті 163 ЦПК), із-за чого я думав, що людина, яка була на засіданні – це _________, довіреність, на якого була направлена мені разом з позовною заявою. Це підтверджується змістом письмового заперечення проти позову, яке є у справі (сторінка __).

3) у судовому засіданні розглядалися як докази копії документів не завірені суддею, що порушує вимоги статті 138 Цивільного процесуального кодексу України. Я про це робив відповідну заяву.

4) під час розгляду справи _________ р. секретар судового засідання не повідомила про здійснення повного фіксування судового засідання, а також про умови фіксування судового засідання (розташування мікрофонів та необхідність промовця говорити в мікрофон, недопустимість одночасних виступів учасників процесу, дотримання тиші в залі судового засідання). Дана норма передбачена у статті 126 Кодексу адміністративного судочинства України (аналогія закону). Не дивно, що звукозапис судового засідання _________ р. виявився відсутнім, про що є довідка секретаря (сторінка ___ у справі). По даному факту зазначаю, що в таких випадках складається відповідний акт.

5) оцінка доказів суддею була реалізована лише у їх прочитанні у судовому засіданні. Оцінка належності, допустимості, достовірністі кожного

доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх

сукупності не проводилися. Цим самим порушено вимоги статті 86 Кодексу адміністративного судочинства України. Я заперечував проти окремих доказів і приєднання їх до справи, вказував на відсутність вагомих доказів, таких як, договір на теплопостачання, рішення Краматорської міської ради про встановлення тарифів для ТОВ «Краматорськтеплоенерго». Складалося враження, що для судді ці докази мали наперед встановлену силу. Про необхідність пред’явлення договору і рішення Краматорської міської ради про встановлення тарифів для ТОВ «Краматорськтеплоенерго» я заявляв ще під час попереднього слухання.

6) суддя намагався затягнути хід справи і без поважної причини переніс розгляд справи з _________ р. на _______ р., в той час як представник Позивача знаходився у приміщенні суду. Це також є у письмовому запереченні проти позову. Також за клопотанням Позивача була зроблена спроба затягнути слухання справи ще на місяць, але я заперечив проти цього і справу було вирішено _______________ р.

7) з моменту відкриття провадження у справі __________ до ________ було змінено номер справи. Відповідної ухвали не має у справі.

порушувалися мої права, визначені у статті 27 ЦПК, а саме: знайомитися з матеріалами справи, одержувати копії ухвал, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії. Навіть __________ я лише через скандал зміг ознайомитися зі справою. Копію рішення я так і не отримав, бо її не було у наявності.

9) журнал судового засідання за ___________ р. не відповідає дійсності в зазначених параметрах часу. У своєму запереченні я вказав, що розгляд справи розпочався __________ р. о 9 годині 44 хвилини і закінчився о 10 годині. Не вказано серійний номер компакт-диску використаний для створення архівної копії фонограми. Наразі я записував хід судового засідання на свій диктофон і можу пред’явити звукозапис під час розгляду справи у апеляційному суді.

По-друге, що стосується доказів, які суддя долучив до справи, то вважаю їх недостатніми, а окремі незаконні або отриманні незаконно.

Так, оборотно-сальдова відомість (сторінка ______ у справі) ніким не підписана, не має печатки і відповідно не може являтися доказом.

Довідка з місця проживання про склад родини та прописку (сторінка ___) отримана Позивачем незаконно на моє ім’я і я заперечував проти цього доказу, як отриманого з порушенням чинного законодавства.

У позовній заяві Позивач посилається на рішення Краматорської міської ради про встановлення тарифів і в той же час не надає цього рішення в якості доказу про правильність розрахунку заборгованості. В свою чергу я вказував під час судового слухання, що рішення Краматорської міської ради щодо встановлення тарифів не поширюється на діяльність ТОВ «Краматорськтеплоенерго» згідно із статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування». До справи долучено копію рішення Краматорської міської ради №594 від 27.12.2006 р., яке не є підставою для застосування ТОВ «Краматорськтеплоенерго» тарифів, встановлених для комунальних підприємств, і носить погоджувальний і рекомендований характер як і зазначено у статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Тобто у діях службових осіб Позивача вбачаються ознаки злочину перевищення влади або службових повноважень, передбаченого статтею 365 Кримінального кодексу України.

В котре наголошую, що відповідно до статті 1 Закону України «Про теплопостачання» споживач теплової енергії - фізична або юридична особа, яка використовує теплову енергію на підставі договору.

Пункт 2 статті 11 Цивільного кодексу України зазначає: «Підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є: 1) договори та інші правочини…».

Відповідно до статті 626 договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

Відповідно до статті 627 і статті 6 сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог Цивільного Кодексу України, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Згідно із статтею 638 договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди.

Договір укладається шляхом пропозиції однієї сторони укласти договір (оферти) і прийняття пропозиції (акцепту) другою стороною.

Договір є укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції (Стаття 640).

Параграфом 5 Цивільного кодексу України прямо вказується, що постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу здійснюється на підставі договору. Стаття 714 стверджує, що за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов'язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов'язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання. До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 затверджено типовий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Що стосується моїх платежів на рахунок ТОВ «Краматорськтеплоєнерго» на початку 2007 року, то я у суді заявляв, що мене ввели в оману шляхом підміни організації у рахунках за комунальні послуги, і я думав що сплачував рахунки відповідного комунального підприємства.

Позивач не довів документально, що має необхідні технічні можливості постачати тепло у мою квартиру, не довів як саме він надавав мені послугу з теплопостачання і підігріву води, не обґрунтував розрахунок тарифів і суму боргу.

На підставі вищевикладеного матеріалу зазначаю, що я не замовляв послугу теплопостачання, договорів не заключав, послугу не отримував, а отже ніяких зобов’язань перед Позивачем не маю. Таким чином, вимоги Позивача незаконні, необґрунтовані і не мають підстав для звернення до суду. Позивач сам винен, так як знехтував нормами цивільного права і не доклав необхідних зусиль для укладення договору у встановленому порядку.

Суддя ____________ знехтував відповідними нормами законодавства України і всіма моїми доводами.

Враховуючи все вище вказане, вважаю, що Краматорський міський суд діяв упереджено і прийняв незаконне і необґрунтоване рішення, а отже прошу скасувати рішення Краматорського міського суду від _________ р. по справі №2-___/2010 і ухвалити на підставі статті 307 Цивільного процесуального кодексу України нове рішення.

Бажаю взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

До апеляційної скарги додаються:

1. Копія скарги для Позивача – 1 екземпляр.

2. Копія платіжного доручення про сплату судового збору – 1 екземпляр.

3. Копія платіжного доручення про сплату за інформаційно-технічне забезпечення – 1 екземпляр.

«___» лютого 2010 р. ____________

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

что за ересь насчёт "образца жалобы" ?

Каждое решение - индивидуально. И нужно думать головой над каждой апелляцией.

Это не покер - дайте карту, у меня мало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

что за ересь насчёт "образца жалобы" ?

Каждое решение - индивидуально. И нужно думать головой над каждой апелляцией.

Это не покер - дайте карту, у меня мало...

nameless, +1!

согласен в Вами!

берешь решение суда, берешь каждый абзац в нем и если он не соответствует нормам материального или процесуального права, то пишешь почему, расписываешь

также вспоминаешь все нарушения, которые были по процесу и вписываешь"

а с образца шапку да и то относительно можно взять ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А вообще какая-нибудь информация по положительной практике по признанию валютных кредитов недействительными в судах апелляционных инстанций имеется?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А вообще какая-нибудь информация по положительной практике по признанию валютных кредитов недействительными в судах апелляционных инстанций имеется?

с этим наверное очень глухо, остается только молится, что об обопщении неправду написали!
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

с этим наверное очень глухо, остается только молится, что об обопщении неправду написали!

Похоже в апелляционных судах пока поставлен стопор.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Похоже в апелляционных судах пока поставлен стопор.

я думаю, что это во-первых не очень быстро, а во вторых не у Всех людей есть возможность грамотно подать скаргу и представлять свои интересы!

просто Юра Адвокат, который сказал об обопщении пока молчит!

один человек, который должен был мне узнать, пока тоже ничего не говорит!(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я думаю, что это во-первых не очень быстро, а во вторых не у Всех людей есть возможность грамотно подать скаргу и представлять свои интересы!

просто Юра Адвокат, который сказал об обопщении пока молчит!

один человек, который должен был мне узнать, пока тоже ничего не говорит!(

Дел хватает, но их "морозят". Мое мнение - ждут реакцию ВСУ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Из за отсутствия финансирования. масса дел в апеляционных судах, просто стоят.

По мнению судей первой инстанции, апеляционные суды по кредитным делам заряжены, банкиры не стали замарачиваться на судах первой инстанции. там можнои по мелочи пройтсь. а вот в апеляции, уже наверное есть стала такса. Но бабла на касацию у банкиров не хватает и в касации они бьют только по крупному.

да ещё и осколки былой власти остались в ВСУ и ВХСУ, как только их добьют, тогда и определятся, как заемщиков драть, хотя что уже с нас взять, может разве, что анализами возьмут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дел хватает, но их "морозят". Мое мнение - ждут реакцию ВСУ.

реакция вроде же есть в виде вказивки негласной(((

ВСУ побоится все равно ответственность на себя взять(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Из за отсутствия финансирования. масса дел в апеляционных судах, просто стоят.

По мнению судей первой инстанции, апеляционные суды по кредитным делам заряжены, банкиры не стали замарачиваться на судах первой инстанции. там можнои по мелочи пройтсь. а вот в апеляции, уже наверное есть стала такса. Но бабла на касацию у банкиров не хватает и в касации они бьют только по крупному.

да ещё и осколки былой власти остались в ВСУ и ВХСУ, как только их добьют, тогда и определятся, как заемщиков драть, хотя что уже с нас взять, может разве, что анализами возьмут.

Мыслишь правильно, единственное, что теперешний бардак в судебной системе нам на руку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дел хватает, но их "морозят". Мое мнение - ждут реакцию ВСУ.

Три месяца назад отправил касаційну скаргу в ВСУ,процесс с ,,ПривЕтбанком,,-только вчера получил ухвалу про відкриття касаційного провадження от 28,04,2010.Подання заперечень до 28,05,2010.Думаю,что банк не успеет подать свои заперечення...Ждёмс...
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Три месяца назад отправил касаційну скаргу в ВСУ,процесс с ,,ПривЕтбанком,,-только вчера получил ухвалу про відкриття касаційного провадження от 28,04,2010.Подання заперечень до 28,05,2010.Думаю,что банк не успеет подать свои заперечення...Ждёмс...

А КАКОЕ РЕШЕНИЕ ВЫ ОСПАРИВАЕТЕ, ЕСЛИ НЕ СЕКРЕТ???
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения