Recommended Posts

  • Ответы 104
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Распределение суммы единого налога будут осуществлять сами плательщики, а не Государственное казначейство, как это предусмотрено действующим законодательством.

Такое решение закреплено в принятом 27 декабря 2010 года постановлении Кабинета министров №1196, которым Кабмин внес изменения в собственное постановление от 16 марта 2000 года № 507.

«Государственная казначейская служба не осуществляет распределение оплаченных субъектом малого предпринимательства сумм единого налога. Субъект малого предпринимательства платит: 43% начисленного единого налога на счета соответствующего бюджета; 57% начисленного единого налога на счета органов Пенсионного фонда Украины как часть суммы единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование», — говорится в документе, текст которого опубликован на правительственном веб-сайте.

Документ вступает в силу одновременно с Налоговым кодексом — с 1 января 2011 года.

муть несусветная. Это типа счас мне надо самому высчитывать в процентном отношении эти доли и разносить по счетам?

И проверять проплаты будут целых две организации?

Не верю в такой бред.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

муть несусветная. Это типа счас мне надо самому высчитывать в процентном отношении эти доли и разносить по счетам?

И проверять проплаты будут целых две организации?

Не верю в такой бред.

это не бред, это постановление Кабинета министров Украины.

и оно обязательное на територии Украины

Вам и так прийдеться платить единый социальный взнос именно в ПФ, если у Вас еще есть работники, то нужно за каждого платить 34,7 + 2 % все в тот же ПФ.

Просто вы потеряете Комисию банка, так как прийдеться делать отдельный платеж на другую организацию, по всей видимости это будет отдельный счет.

единственное, что радует, что не нужно будет по всем фондам ездить отчеты сдавать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

все равно не верю в такое упрощение: был один платеж, а теперь надо будет платить два.

Ведь работы по контролю для чиновников увеличилось ровно вдвое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

все равно не верю в такое упрощение: был один платеж, а теперь надо будет платить два.

Ведь работы по контролю для чиновников увеличилось ровно вдвое.

если не верите в это, то просто откройте это Постановление КМУ и проверьте.

если это не правда, то просвятите всех

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот все порядочные предприниматели до 15 декабря 2010г заплатили единый налог за январь 2011г. На один счет, который выдает налоговая. На вопрос - а как же вот деньги распределятся???? Ответ -давайте лучше после Нового года. Не будем друг другу портить праздник. Так вот проплата ушла. А с 01.01.2011 оказывается она должна была делиться.Так в принятом 27 декабря 2010 года постановлении Кабинета министров №1196.

Что теперь с деньгами???? Пишем письма и просим считать платеж не туда???? А сколько таких предпринимателей в стране?????

И самое главное, так и остается нарушение прав, т.е. равноправия.

"Напомним, по итогам принятия Налогового кодекса основным изменением в деятельности физлиц — субъектов предпринимательской деятельности на едином налоге стал запрет относить закупки у них товаров и услуг на валовые затраты при определении объекта обложения налогом на прибыль, то есть фактически облагать их по ставке налога на прибыль."

Т.е. купил товар у предпринимателя (оптом например), заплатил за него деньги, а его вроде бы и нет. Не существует.

Но когда ты его потом продаешь, то он снова есть (мистика!!!!!!!!!!!), да и налоги надо заплатить, с его продажи.

Чудеса.

Что бы больше зарабатывать, для начала нужно работу иметь.

Потом, что б не мешали работать.

Потом платить налоги.

Кстати раньше дивиденды не под 5% снимались. А намного более.

Это вопрос к бухгалтеру, а не к знакомому налоговику. Они наговорят.

Налоговик предпринимателю не товарищ!!!!!! :blink: :blink: :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ЄДИНИЙ ПОДАТОК - не плати пенсійні внески

Платити нічого не треба, але у цьому треба спочатку переконати себе ,а потім і ПФУ.

Останній цуґцванґ - для тих , хто називає себе «владою».

Виходячи з того, що для підприємців платників єдиного та фіксованого податку сплата пенсійних внесків до недержавного пенсійного фонду ,що не входить до системи оподаткування у відповідності до п.4 ст.18 та п.1 ст.58 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» не є обов’язком і може бути здійснена підприємцем виключно на добровільних засадах відповідно до 14 , ст. 15 і 16 Закону України «Про систему оподаткування» , якими встановлено , що «Державні та інші цільові фонди, які не передбачені цим Законом, мають своїм джерелом виключно прибуток підприємств, який залишається після сплати всіх податків і зборів (обов'язкових платежів), передбачених статтями 14 і 15 цього Закону. Відрахування до цих фондів здійснюються на добровільних засадах» пропонуємо по відношенню до державних органів, , а саме : Президента України, Кабінету Міністрів України , Верховної ради України , які думають ,що вони наповнюючи бюджет Пенсійного фонду загнали у куток підприємців платників єдиного та фіксованого податку своїми нововведеннями по пенсійних внесків створити ситуацію, коли вони вимушені будуть ходити в народ використовуючи шахову термінологію , яка називається цуґцванґ (нім. Zugzwang - "примус ходити ).

Ситуація -цуґцванґ , це коли один з гравців отримує значно гіршу позицію після свого ходу, ніж та, що він мав до нього, саме через обов'язковість ходу. Простіше кажучи, цуґцванґ - це ситуація, коли будь-який хід вищезазначених органів влади погіршує їх становище, а утриматись від такого ходу вони не мають жодної змоги ( сайт - Українська правда) .

Для створення такої ситуації , ми пропонуємо підприємцям які сплачують єдиний та фіксований податок звернутися до управлінь Пенсійного фонду України з листами про обґрунтуванням добровільності сплати таких внесків до ПФУ та відсутністю у підприємця мотивації сплачувати їх у добровільному порядку .

Звернутися з проханням до підприємців , платників єдиного та фіксованого податку , які мають найману працю починаючи з 01.01.2004р. і до теперішнього часу відізвати всі платежі пенсійного внеску примусово перераховані до ПФУ з заробітної плати найманих осіб у розмірі 2 відсотки та 33.2 відсотки і у подальшому просто їх не робити.

І коли ми по-перше : не будемо платити пенсійні внески ,які для нас у незаконний спосіб ввели з 17.07.2010р. ЗУ "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №2461 від 08.07.2010р. Верховна рада України за поданням Кабінету Міністрів України та підписав Президент України та підприємці ,що мають найману працю відізвуть попередні платежі та не здійснюватимуть їх у подальшому і таким чином опустошити Пенсійний фонд , то я думаю швидше стало би зрозуміло хто головний у цій країні , чи Президента України, Кабінету Міністрів України , Верховної ради України , чи підприємець ,що сплачує податки , збори ( обов’язкові платежі) і я думаю ми би примусили вищезазначені органи влади ходити на зустріч громадянам та дослухатись до їх пропозицій . Я у цьому переконана. І цим ми би підприємці здійснили конституційний принцип записаний у 5 статті Конституції України і стали владою у своїй державі.

Крім того я переконана і у тому ,що крім нас – підприємців , самої активної частини населення України зробити цього НІКОМУ, тим більш ,що ми це зможемо зробити користуючись нормами тепер їхнього дуркуватого , як і вони самі , законодавства України

Тому -поїхали для платників єдиного податку.

Для підприємців платників єдиного податку з найманими до 2010р.

а) до 20.10.2010р. до управління ПФУ подати одночасно документи 1 та 3-4 та 6 ;

б) якщо сплачувались за найманих працівників пенсійні внески Постановою КМУ №366 документ 2;

Для підприємців платників єдиного податку з найманими працівниками після 01.01.2010р.

а) до 20.10.2010р. до управління ПФУ подати одночасно документи 1 та 7 :

б) документи 8-10 разом за кожний звітний період 2010р.

Для підприємців платників єдиного податку без найманих працівникеів до 01.01.2010р.

а) до 20.10.2010р. разом документ 1 та 5-6;

б) у випадку сплати за себе пенсійні внески за Постановою КМУ №366 документ 2 ;

Для підприємців платників єдиного податку без найманих працівників з 01.01 2010р.

а) до 20.10.2010р. документ 1 ;

б) після 01.01.2011р. до 01.04.2011р. одночасно документи 11-13.

Документ 14 подається до прокуратури у разі незаконної вимоги ( листом чи ВИГОЮ обовязковою до виконання) управління ПФУ проплатити не обовязкові пенсійні внески на підстиаві ЗУ "Про загальнообовязкове пенсійне страхування"

Рімма Білоцерківська , голова ГО "Правовий простір" ,м.Сєвєродонецьк , Луганської області.

Центральный штаб спасения украинского предпринимательства

050-163-63-29, [email protected]

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Управління
ПФУ м. _____________________
______________________________

ФОП ____________________
адреса проживання:
_____________________________________________
Т. _________________

Пояснення до « Звіту (за іншою формою) про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованого збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у складі єдиного податку (42 відсотка) перерахованих державою до органів Пенсійного фонду України»
за ___________ місяць 20___ р.
Я, фізична особа-підприємець _________________ знаходжусь на єдиному податку, і згідно Указу Президента України від 03.07.1998, № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування , обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" є платником збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в ПФУ. Тому, як я не є платником пенсійних внесків, «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» з необхідними таблицями подаю за іншою формою, тому що вважаю, що форма звітності, збільшує мої зобов'язання, і керуючись ЗУ від 21.12.2000, № 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" , який є спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), включаючи збір на обов'язкове державне пенсійне страхування і відповідно до п.4.4.2 цього Закону встановлено :
ст..4.4.2 з абз.2 «Форми обов'язкової податкової звітності (податкові декларації чи податкові розрахунки), визначені центральним (керівним) органом контролюючого органу, повинні відповідати нормам та змісту відповідного податку, збору (обов'язкового платежу). Платник податків має право подати податковий звіт за іншою формою, якщо він вважає, що форма податкової звітності, визначена центральним (керівним) органом контролюючого органу, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам закону з такого податку, збору (обов'язкового платежу). Такий звіт за іншою формою подається разом із поясненням мотивів його складення».
Таким чином звітність до ПФУ з 01.01.2010р. згідно «ПОРЯДКУ формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України» затвердженого Постановою правління ПФУ від 5 листопада 2009 р. N 26-1 зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 листопада 2009 р. за N 1136/17152 , збільшує мої зобов'язання в супереч п. 2 абз. 4 Указу Президента України від 03.07.1998, № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування , обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" , яким встановлено «У разі коли платник єдиного податку здійснює підприємницьку діяльність з використанням найманої праці або за участю у підприємницькій діяльності членів його сім'ї, ставка єдиного податку збільшується на 50 відсотків за кожну особу.
Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа, яка сплачує єдиний податок, звільняється від обов'язку нарахування, відрахування та перерахування до державних цільових фондів зборів, пов'язаних з виплатою заробітної плати працівникам, які перебувають з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім'ї. Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа сплачує єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця на окремий рахунок відділень Державного казначейства України.
Відділення Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів перераховують суми єдиного податку у таких розмірах:
до місцевого бюджету - 43 відсотки;
до Пенсійного фонду України - 42 відсотки; …»
Тобто, сплативши збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у складі єдиного податку, я не зобов'язаний сплачувати пенсійний внесок, так як його сплата здійснюється у добровільному порядку відповідно до ст. 16 ЗУ «Про систему оподаткування».
І так як «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України» з необхідними таблицями, передбачено подавати для платників внесків, а для платника збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в ПФУ , який сплачує його в складі єдиного податку та перераховується державним казначейством (тобто, державою) на слідуючий день до ПФУ м._______________ такої звітності не передбачено.
У зв'язку з тим, що я кожного місяця сплачую єдиний податок , а звітності по збору на загальнообов’язкове пенсійне страхування для платників єдиного податку Пенсійним фондом України не передбачено, тому у відповідності до п.4.4.2 Закону України 2181 подаю звіт за іншою формою разом з цими поясненнями про те, що «Звіт про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованого збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у складі єдиного податку (42 відсотка) перерахованих державою до органів Пенсійного фонду України» додаток 4 з таблицею 6 за іншою формою разом з цими поясненнями.
Додатки :
1. «Звіт (за іншою формою) про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованого збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у складі єдиного податку (42 відсотка) перерахованих державою до органів Пенсійного фонду України» додаток 4 з таблицею 6 за «____» ___________ 20_____ р. ____ аркушів.
«___»_________ 2010 р. _______/______________________/
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ЄДИНИЙ ПОДАТОК - не плати пенсійні внески

Платити нічого не треба, але у цьому треба спочатку переконати себе ,а потім і ПФУ.

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=1920

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Antibank, я так розумію, що Ваш пост від 17.12.2010 р. є все ще актуальним і для початку 2011 року, в сенсі після приняття нового податкового кодексу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Antibank, я так розумію, що Ваш пост від 17.12.2010 р. є все ще актуальним і для початку 2011 року, в сенсі після приняття нового податкового кодексу?

Он актуален для тех, кто не платил эти взносы в ПФ в 2010 г.

Пенсионный фонд ведь просто так не отстанет.

А сейчас будет отчет перед ПФ за 2010 г.

Платить или не платить в 2011 пока не могу утверждать.

Часть налогового кодекса ведь еще не вступила в силу (в части единого налога).

От единого социального взноса, думаю, не уйти никак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Он актуален для тех, кто не платил эти взносы в ПФ в 2010 г.

Пенсионный фонд ведь просто так не отстанет.

А сейчас будет отчет перед ПФ за 2010 г.

Платить или не платить в 2011 пока не могу утверждать.

Часть налогового кодекса ведь еще не вступила в силу (в части единого налога).

От единого социального взноса, думаю, не уйти никак.

Антибанк, никто не может мне ответить на такой казалось бы простой вопрос: Должен ли ФОП платить единый социальный взнос, если он не осуществляет свою деятельность, тоесть показывает нули?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Антибанк, никто не может мне ответить на такой казалось бы простой вопрос: Должен ли ФОП платить единый социальный взнос, если он не осуществляет свою деятельность, тоесть показывает нули?

http://news.ligazakon.ua/news/2010/12/20/35176.htm

интересные вопросы по оплате социального взноса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Антибанк, никто не может мне ответить на такой казалось бы простой вопрос: Должен ли ФОП платить единый социальный взнос, если он не осуществляет свою деятельность, тоесть показывает нули?

Я тоже пока не знаю, еще не вникал.

Проблемы надо решать по мере их поступления.

Думаю, можно направить официальный запрос с просьбой соответствующего разъяснения в этот орган (кто там этим занимается? ПФ, по моему.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я тоже пока не знаю, еще не вникал.

Проблемы надо решать по мере их поступления.

Думаю, можно направить официальный запрос с просьбой соответствующего разъяснения в этот орган (кто там этим занимается? ПФ, по моему.)

именно он.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

http://news.ligazakon.ua/news/2010/12/20/35176.htm

интересные вопросы по оплате социального взноса.

"Цікавий" закон, зокрема "...Стаття 8. Розмір єдиного внеску та пропорції його розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування

1. Розмір єдиного внеску для кожної категорії платників, визначених цим Законом, та пропорції його розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування встановлюються з урахуванням того, що вони повинні забезпечувати застрахованим особам страхові виплати і соціальні послуги, передбачені законодавством про загальнообов'язкове державне соціальне страхування; фінансування заходів, спрямованих на профілактику страхових випадків; створення резерву коштів для забезпечення страхових виплат та надання соціальних послуг застрахованим особам; покриття адміністративних витрат із забезпечення функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування..." дуже цікаво, що це за заходи, які будуть фінансуваться з коштів данних фондів :unsure:<_<

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

"Цікавий" закон, зокрема "...Стаття 8. Розмір єдиного внеску та пропорції його розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування

1. Розмір єдиного внеску для кожної категорії платників, визначених цим Законом, та пропорції його розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування встановлюються з урахуванням того, що вони повинні забезпечувати застрахованим особам страхові виплати і соціальні послуги, передбачені законодавством про загальнообов'язкове державне соціальне страхування; фінансування заходів, спрямованих на профілактику страхових випадків; створення резерву коштів для забезпечення страхових виплат та надання соціальних послуг застрахованим особам; покриття адміністративних витрат із забезпечення функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування..." дуже цікаво, що це за заходи, які будуть фінансуваться з коштів данних фондів :unsure:<_<

я думаю, туда деньги уходят и не возвращаются.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

http://news.ligazakon.ua/news/2010/12/20/35176.htm

интересные вопросы по оплате социального взноса.

В тексті закону зазначено, що цей ЄСВ містиь в собі чотири платежі до різних фондів, але вибачте "друзі" можновладці, як він може носити примусовий характер, зокрема до мене як ФОП, якщо в мене є своє економічне бачення свого пенсійного майбутнього і я бажаю відмовитись в послугах саме цоього фонду7 <_<. Я вважаю що саме примусовий характер цього закону має бути визнаний Конституційним Судом як нікчемний.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я думаю, туда деньги уходят и не возвращаются.

Хтось тут пам`ятаю дуже чітко описав ситуацію, "...вираховують больовий поріг своїх громадян...", навіть провокація якась, виходить <_<
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Хтось тут пам`ятаю дуже чітко описав ситуацію, "...вираховують больовий поріг своїх громадян...", навіть провокація якась, виходить <_<

В частности, вступает в силу: закон Украины О внесении изменений в закон Украины О государственной помощи семьям с детьми относительно выплаты помощи при рождении ребенка, а также закон Украины О внесении изменения в статью 14 закона Украины О пенсиях за особые заслуги перед Украиной, которым предусмотрена выплата в полном объеме пенсии за особые заслуги перед Украиной лицам, получающим такую пенсию и находятся на полном государственном содержании в соответствующем учреждении (заведении).

http://antiraid.com.ua/news/7966-lavrinovi...1-janvarja.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В частности, вступает в силу: закон Украины О внесении изменений в закон Украины О государственной помощи семьям с детьми относительно выплаты помощи при рождении ребенка, а также закон Украины О внесении изменения в статью 14 закона Украины О пенсиях за особые заслуги перед Украиной, которым предусмотрена выплата в полном объеме пенсии за особые заслуги перед Украиной лицам, получающим такую пенсию и находятся на полном государственном содержании в соответствующем учреждении (заведении).

http://antiraid.com.ua/news/7966-lavrinovi...1-janvarja.html

Получается, что с 1.01.2011г., ФОП должен платить ЕСВ, а единый уже не платит? <_<
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Получается, что с 1.01.2011г., ФОП должен платить ЕСВ, а единый уже не платит? <_<

если прекращают свою деятельность, тоесть показывают нули, то пока не знаю(

нужно запрос в ПФ делать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

если прекращают свою деятельность, тоесть показывают нули, то пока не знаю(

нужно запрос в ПФ делать.

Я имею ввиду если остаться на упрощенной системе налогооблажения, уже не будет единого налога а будет ЕСВ ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я имею ввиду если остаться на упрощенной системе налогооблажения, уже не будет единого налога а будет ЕСВ ?

нет единый налог остался

но нужно будет платить и ЕСВ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я имею ввиду если остаться на упрощенной системе налогооблажения, уже не будет единого налога а будет ЕСВ ?

Будет и единый, и ЕСВ. Кабмин еще больше всех запутал издав под новый год Постанову № 1196 от 27.12.10 , согласно которой казначейство теперь не распределяет единый,а единщик(насколько правильно я постанову поняла) сам должен распределять на разные счета свой единый: 43 % -в бюджет, 57%- общеобязательное страхование. Значит ли это, что на эти 57 % из единого размер ЕСВ должен быть меньше, на какие счета платить-налоговая еще ничего не знает,ждут разъяснений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения