Recommended Posts

centurion,

но я не участник договора факторингу. Могу ли я подать такой иск, или только использовать эти аргументы при защите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4.1k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

centurion,

но я не участник договора факторингу. Могу ли я подать такой иск, или только использовать эти аргументы при защите?

Поскольку такой договор нарушает Ваши права, то конечно же можете. Для этого необязательно быть прямой стороной  договора. Хотя я думаю, что должник всё же есть стороной договора, т.к. договор факторинга несёт в себе обязательства, а согласно ст. 510 ЦКУ, сторонами в обязательстве есть кредитор и должник. ИМХО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Есть решение суда о взыскании суммы долга  пользу ПИБ от 2012 года, которое не оспаривалось в апелляции. Далее - переуступка долга ПИБ КИ, но поскольку судья заинтересованный ПИБом, то без тени сомнения выдал исполнительный лист представителю КИ. ГИС открыла производство и прислала вымогу должнику, которую его адвокат красиво обжаловал. Вот уже несколько месяцев тихо: ни ГИС, ни КИ человека не тревожат....

 

Кстати, действуя на упреждение, заемщики (в делах, где ПИБ успели получить решение на взыскание) подали заявления для приобщение к делам, в которых предупредили судей об ответственности в случае выдачи ИЛ ненадлежащему лицу. Судьи пока не рискуют)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот нашел что-то  похожее.

Вроде речь об одном и том же, но есть непонятки.

ну смотрите же внимательно на даты - дело то же, но ссылка на определение о разъяснении судебного решения (от 01.08.2013 г.) а определение апелляционной инстанции от 05.07.2013 г., т.е. то что Вы "показываете не является решением суда первой инстанции по этому делу"... решения от 03.06.2013 г. в Реестре не встретил

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нововведення від Альфа: дзвінок з номера 0462616104 цілий день щодесять хвилин, а під вечір щоп"ять хвилин. Коли беру трубку -- голос, записаний на комп"ютер повідомляє мені телефон, на який я маю подзвонити, щоб врегулювати питання з кредитом. Тьма дзвінків протягом дня! Це мене остаточно переконало, що нічого спільного з ними мати не хочу і питання може вирішитись тільки в судовому порядку. За рішенням суду я згідна буду сплатити всі штрафні санкції, але буду певна куди ті гроші підуть...Але хай докажуть свою правоту і законність. Це такому настирному колектору віддали мою справу???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нововведення від Альфа: дзвінок з номера 0462616104 цілий день щодесять хвилин, а під вечір щоп"ять хвилин. Коли беру трубку -- голос, записаний на комп"ютер повідомляє мені телефон, на який я маю подзвонити, щоб врегулювати питання з кредитом. Тьма дзвінків протягом дня! Це мене остаточно переконало, що нічого спільного з ними мати не хочу і питання може вирішитись тільки в судовому порядку. За рішенням суду я згідна буду сплатити всі штрафні санкції, але буду певна куди ті гроші підуть...Але хай докажуть свою правоту і законність. Це такому настирному колектору віддали мою справу???

Купите обычный проводной телефончик с определителем номера под украинские АТС, заносите номера "в черный список". Показания АОНа фиксируйте и передавайте правоохранителям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Купите обычный проводной телефончик с определителем номера под украинские АТС, заносите номера "в черный список". Показания АОНа фиксируйте и передавайте правоохранителям.

Але ж в мене на мобілці все зафіксовано, кожен дзвінок і час. В мене була ідея піти в міліцію і посидіти у відділенні, хай би послухали, написати заяву в кінці кінців... Завтра так і зроблю, як буде повтор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Але ж в мене на мобілці все зафіксовано, кожен дзвінок і час. В мене була ідея піти в міліцію і посидіти у відділенні, хай би послухали, написати заяву в кінці кінців... Завтра так і зроблю, як буде повтор.

Я, канеш, "дико и звиняюсь", но методы работы так наз. кредит.ин-ов имеют все признаки идиотизма. 

 

В условиях задачи "кредит-ин-ы" имели "правильных" гривневых заемщиков, исправно плативших и не задаваших лишних вопросов, с  переплатой тела на несколько лет вперед.

 

Если написанное в письме налоговой правда, и таки есть 2 договора у ПИБа: один с кредитинами, другой с эльфами, и эльфы, согласно ихнему же отчету налоговой учитывают купленное на счетах класса 2, то ЧТО мешает Альфе заключить нормальные доп. соглашения с "купленными" правильными гривневыми клиентами, нормальным способом расширить свою клиентскую базу, приобрести "качественные" активы, новых клиентов, не париться по поводу "факторинга", потому как после подписания допов с Альфой - это не факторинг, а договорные отношения ;-)))).

Где ихний "эльфовский" мозХ? В каком месте? Они раздают направо-налево карты -голд в коровниках (см. рекламу), дык почему гривневиков (заемщиков в гривне) нормальным способом не окучить? в крайнем случае перекредитовать, переподписать новый график, переоформить залоги и привлечь в "лоно церкви"... упс... в лоно эльфов... упс... ну Вы поняли, заиметь в сеть альфа-банки новых клиентов внешне законным и приличным способом?

 

На выходе после безграмотных и незаконных действий "кредит.инов" Альфа имеет "раздраконенных" клиентов, потраченные впустую деньги на суд. сборы исков, оставленных "без розгляду", "опущенную" репутацию, да еще кучу хлопот с вышестоящими органами и правоохранителями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Единомышленники, а кто может дать ссылку на нормативный акт, согласно которому доказательством проведения хозяйственных операций являются именно первичные финансовые документы? Заранее благодарен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пройшло більше місяця, як я написав повторний запрос Альфі (з повідомленням про вручення) про надання підтверджуючих документів. Глухо! Десь числа 10-го прийшла смс що майно буде реалізовано на прилюдних торгах. Потім дзвонив якийсь дядько, якому я доступно все пояснив... Як не дивно, але він зі мною погодився. А сьогодні кинули смс, що у зв`язку з ухилянням від співробітництва з Кредитором, підготовлено документи для порушення проти мене кримінальної справи за ст. 190. І як після цього їх не називати ідіотами??? Дурака валяють чи що?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Единомышленники, а кто может дать ссылку на нормативный акт, согласно которому доказательством проведения хозяйственных операций являются именно первичные финансовые документы? Заранее благодарен.

Ст.9 Закона Украины "Про бухгалтерський облік".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я, канеш, "дико и звиняюсь", но методы работы так наз. кредит.ин-ов имеют все признаки идиотизма. 

 

В условиях задачи "кредит-ин-ы" имели "правильных" гривневых заемщиков, исправно плативших и не задаваших лишних вопросов, с  переплатой тела на несколько лет вперед.

 

Если написанное в письме налоговой правда, и таки есть 2 договора у ПИБа: один с кредитинами, другой с эльфами, и эльфы, согласно ихнему же отчету налоговой учитывают купленное на счетах класса 2, то ЧТО мешает Альфе заключить нормальные доп. соглашения с "купленными" правильными гривневыми клиентами, нормальным способом расширить свою клиентскую базу, приобрести "качественные" активы, новых клиентов, не париться по поводу "факторинга", потому как после подписания допов с Альфой - это не факторинг, а договорные отношения ;-)))).

Где ихний "эльфовский" мозХ? В каком месте? Они раздают направо-налево карты -голд в коровниках (см. рекламу), дык почему гривневиков (заемщиков в гривне) нормальным способом не окучить? в крайнем случае перекредитовать, переподписать новый график, переоформить залоги и привлечь в "лоно церкви"... упс... в лоно эльфов... упс... ну Вы поняли, заиметь в сеть альфа-банки новых клиентов внешне законным и приличным способом?

 

На выходе после безграмотных и незаконных действий "кредит.инов" Альфа имеет "раздраконенных" клиентов, потраченные впустую деньги на суд. сборы исков, оставленных "без розгляду", "опущенную" репутацию, да еще кучу хлопот с вышестоящими органами и правоохранителями.

НУ ПРОСТО ЗОЛОТІ СЛОВА! Представники Альфа-банку! Дайте відповідь на це! Тому що Siringa сказала те, як би ви мали розумно діяти! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Друзья, срочно нужно сделать вытяги из единой с-мы регистрации юр. лиц, но по ПАТ ПИБ выдает какой-то Винницкий адрес, а по КИ вообще никакой инфо. Помогите, кто в теме, пожалуйста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Друзья, срочно нужно сделать вытяги из единой с-мы регистрации юр. лиц, но по ПАТ ПИБ выдает какой-то Винницкий адрес, а по КИ вообще никакой инфо. Помогите, кто в теме, пожалуйста.

А в чем проблема? В оплате 102 грн?

Я не знаю где вы смотрели, но вот отздесь http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html (таблички немного поломаются, но впринципе понятно)

По КИ.

 

Ідентифікаційний код юридичної особи 35326253

Повне найменування юридичної особи та

скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕДИТНІ ІНІЦІАТИВИ"

( ТОВ "КРЕДИТНІ ІНІЦІАТИВИ" )

Місцезнаходження юридичної особи 07400, Київська обл., місто Бровари, БУЛЬВАР НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 14

ПІБ керівника юридичної особи (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи) КОНЬКО АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ

ПІБ осіб уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи)

Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою

Місцезнаходження реєстраційної справи Реєстраційна служба Броварського міськрайонного управління юстиції Київської області

Дата державної реєстрації юридичної особи / Дата державної реєстрації юридичної особи, яка утворена у результаті перетворення 24.09.2007

Дані про перебування юридичної особи у процесі припинення/Дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації не перебуває в процесі припинення

Види діяльності 64.91 Фінансовий лізинг (основний), 64.92 Інші види кредитування, 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н. в. і. у., 66.19 Інша допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення

Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог

Дані про державну реєстрацію припинення юридичної особи

Номер та дата останньої виписки АА 739455 23.05.2013

и по ПИБ

 

Ідентифікаційний код юридичної особи 00039002

Повне найменування юридичної особи та

скорочене у разі його наявності ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК"

( ПАТ "ПРОМІНВЕСТБАНК" )

Місцезнаходження юридичної особи 01001, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК ШЕВЧЕНКА, будинок 12

ПІБ керівника юридичної особи (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи) БАШКІРОВ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ПІБ осіб уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи) БАШКІРОВ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою тел. +380442795161

тел. 0800215161

email: www. pib.com.ua

Місцезнаходження реєстраційної справи Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві

Дата державної реєстрації юридичної особи / Дата державної реєстрації юридичної особи, яка утворена у результаті перетворення 26.08.1992

Дані про перебування юридичної особи у процесі припинення/Дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації не перебуває в процесі припинення

Види діяльності 64.19 Інші види грошового посередництва (основний)

Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог

Дані про державну реєстрацію припинення юридичної особи

Номер та дата останньої виписки АГ 209030 04.09.2013

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я, канеш, "дико и звиняюсь", но методы работы так наз. кредит.ин-ов имеют все признаки идиотизма. 

 

Полностью согласен с Вами. Готовясь к аппеляции, я сам в последнее время задаюсь этой мыслью - как можно быть такими безграмотными идиотами? Столько ошибок и нарушений, что у меня уже насобиралось 13 страниц жалобы и 19 - объяснений и дополнений. Но иногда мне думается, что они вовсе не тупые, а просто им все "по....". Может, они и правда думают, что уже всех купили, и поэтому даже не считают нужным исправлять свои ошибки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А в чем проблема? В оплате 102 грн?

Я не знаю где вы смотрели, но вот отздесь http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html (таблички немного поломаются, но впринципе понятно)

По КИ.

и

Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну смотрите же внимательно на даты - дело то же, но ссылка на определение о разъяснении судебного решения (от 01.08.2013 г.) а определение апелляционной инстанции от 05.07.2013 г., т.е. то что Вы "показываете не является решением суда первой инстанции по этому делу"... решения от 03.06.2013 г. в Реестре не встретил

Вы наверное неправы! Возможно было всеже 2 дела. Я уже анализировал!

 

2 mississ, нет проблем, как говорится, "будет скучно, высылайте деньги" :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нацком жжеть: Нацкомфинуслуг обратилась не по адресу

Компания "Маркс. Капитал" не обнаружена по месту регистрации

 http://www.kommersant.ua/doc/2272354

 

При проведении внеплановой проверки в мае регулятор не обнаружил "Маркс. Капитал" по месту регистрации, хотя в компании утверждают, что находились по правильному адресу до августа. Юристы уверены, что подобными заявлениями и такими результатами проверки регулятор пытается оказать давление на "Маркс. Капитал".

 

я вот не поняла, почему пострадал "невинный Капитал Маркса", а Кредитины, которых не может найти ни милиция, ни пожарные, до сих пор "на свободе"?

 

Товарищи, по-моему, следует "заступиться" за капитал Маркса и призвать НАцком к ответственности. Уж если лишать регистрации, дык, всех, и Кредитин в первую очередь.

 

Предлагаю всем, кому вернулись их письма, отправленные на адрес Кредитин в Броварах, или судебные повестки вернулись неолученными в суд - написать письма в Нацкомфинуслуг и Миндохсбор о том, что Кредитины по месту регистрации отсутствуют, в письме упомянуть печальную судьбу "капитала маркса" и спросить, неужели по отношении к Капиталу маркса и к Кредитинам применяется разное законодательство.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот первые ласточки.

Я уже говорил,наверное,что я взял у себя в городе трёх человек под крылышко.

Первая ухвала пошла.

Завтра 20  и 23 ещё будут ухвалы(тьфу,тьфу,тьфу)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Эти люди,к сожалению ,признали долг и кредитины чуть было не отобрали квартиру.Но,вдруг,люди передумали и заребовали оригиналов документов.Почему они передумали?Наверное им кто-то помог :ph34r::rolleyes::P

http://reyestr.court.gov.ua/Review/33502104

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

а вот как кредитины хотели влезть в чужой огород,нагло ,тупо и напролом

http://reyestr.court.gov.ua/Review/31143795

До заяви долучено фотокопію договору факторингу № 15 від 12.11.2012 року, яка неналежно завірена, без жодних додатків, які б підтверджували купівлю прав вимоги за кредитом виданим  ОСОБА_1

 

Это голова нашего суда.Хороший дядька,понимающий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Люди ! Вы заметили,что за этим форумом следит,один анонимный пользователь,это Конько,сто пудов!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Люди ! Вы заметили,что за этим форумом следит,один анонимный пользователь,это Конько,сто пудов!!!!!

Павел, к сожалению, это не Конько ;-) Ему эльфы запрещают читать вражеские ресурсы, берегут его нежную психику, а то он психанет и уволиццо, а хто ж тогда "цапом-видбувайлом" будэ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто поделится информацией, какое отношение к нашему общему делу имеет народный депутат Емец?

Был вовлечен ;-))), не сопротивлялся, написал запросы в соответствующие органы, куда до него уже обращалась группа товарищей, за что ему спасибо.

 

Вы так же можете вовлечь в процесс "своего" народного обранця, ну т.е. либо по Вашему избирательному округу, либо просто понравившегося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Помещу и здесь пост из своей темы.

 

Получил письмо из Нацкомфинпослуг и Броварской прокуратуры.

Прокуроры отписались, что оснований для проведения проверки и проведения мероприятий прокурорского реагирования не видят, посоветовали обратиться в суд.

Нацики тоже отписались, хотя я надеялся, что они как раз и дадут мне какой-то полезный ответ. Сообщили, что приняли информацию во внимание и запросили у Кредитинов и Простофинанс документы, которые я просил. Пока закрывать Кредитинов у них оснований нет, и вообще, если хотите, идите в суд.

короче, вот результат, что я просил, и что узнал:

 

1.     Перевірити надану інформацію.  - проигнорировали

2.     Надати інформацію, чи дійсно наступні особи: Тєлєшев М.Л., Пасєка Ю.В., Конько А.О. офіційно були чи є призначені директорами ТОВ «Кредитні ініціативи» із вказанням дати їх призначення та звільнення. -проигнорировали

3.     Надати інформацію, чи дійсно наступні особи: Хамуляк О.Б., Корогод А.І., Книр І.Б., офіційно працевлаштовані в ТОВ «Кредитні ініціативи» із вказанням дати їх призначення та звільнення.  - проигнорировали

4.     Перевірити повноваження, витребувати та надати належним чином оформлені документи, які підтверджують повноваження спеціаліста ТОВ «Кредитні ініціативи» Книр І.Б. завіряти своїм підписом Витяг з Додатку № 1 до Договору купівлі-продажу кредитного портфелю від 18 травня 2012 року.  - проигнорировали

5.     Надати інформацію про дати повідомлень Нацкомфінпослуг про зміни в інформації,  яка  міститься  в  документах,  поданих  для внесення інформації  щодо  фінансової   компанії   або   її   відокремлених підрозділів   до  Реєстру.  - проигнорировали

6.     Перевірити та встановити факт відсутності ТОВ «Кредитні ініціативи» за місцезнаходженням, зазначеним у Свідоцтві    про   державну   реєстрацію   юридичної   особи,   та неповідомлення Нацкомфінпослуг та державного реєстратора в строки, установлені законодавством, про зміну свого місцезнаходження.  - проигнорировали

7.     Надати оцінку відповідності факту укладення ТОВ «Кредитні ініціативи» та ТОВ «ПростоФінанс»  Договору купівлі-продажу кредитного портфелю від 18.05.2012 р., яким передбачено набуття ТОВ «Кредитні ініціативи відступленого права вимоги до боржників – фізичних осіб, до норм, що містяться у Розпорядженні Держфінпослуг від 03.04.2009 № 231 «Про віднесення операцій з фінансовими активами до фінансових послуг»  - проигнорировали

8.     Застосувати заходи впливу до ТОВ «Кредитні ініціативи» та анулювати Свідоцтво фінансової установи ТОВ «Кредитні ініціативи» - написали, что нет оснований

9.     Виключити ТОВ «Кредитні ініціативи» з Державного реєстру фінансових установ за систематичне неповідомлення Нацкомфінпослуг  у  встановлені  законодавством строки про зміни в інформації,  яка  міститься  в  документах,  поданих  для внесення інформації  щодо  фінансової   компанії   або   її   відокремлених підрозділів   до  Реєстру,  та/або  установлений  перевіркою  факт відсутності фінансової компанії за місцезнаходженням, зазначеним у Свідоцтві    про   державну   реєстрацію   юридичної   особи,   та неповідомлення Нацкомфінпослуг та державного реєстратора в строки, установлені законодавством, про зміну свого місцезнаходження. - нет оснований

10.              Відповідно до ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» прошу надати можливість бути особисто  (чи моєму представнику за довіреністю) присутньому під час розгляду даної скарги.Відповідно до Закону України «Про звернення громадян»: Стаття 18. Права громадянина при розгляді заяви чи скарги Громадянин, який звернувся із заявою чи  скаргою  до  органів державної влади, місцевого самоврядування,  підприємств,  установ, організацій незалежно  від  форм  власності,  об'єднань  громадян, засобів масової інформації, посадових осіб, має право: особисто викласти  аргументи  особі,  що  перевіряла заяву чи скаргу, та брати участь у перевірці поданої скарги чи заяви; знайомитися з матеріалами перевірки; подавати додаткові матеріали  або  наполягати  на  їх  запиті органом, який розглядає заяву чи скаргу; бути присутнім при розгляді заяви чи скарги; користуватися послугами  адвоката  або представника трудового колективу, організації,   яка   здійснює   правозахисну   функцію, оформивши  це  уповноваження у встановленому законом порядку. - не дали присутствовать

11.              Відповідно до ст. 18 Закону України «Про звернення громадян» витребувати у ТОВ «Кредитні ініціативи» та надати мені для ознайомлення оригінали або належним чином завірені копії:

·        Договору купівлі-продажу кредитного портфелю та усіх додатків до нього від 18.05.2012 р. (з мокрими печатками, зазначенням прізвища та ім’я посадових осіб і підписами посадових осіб) між ТОВ «ПростоФінанс» та ТОВ «Кредитні ініціативи» з підписом і печаткою обох сторін;

·        Акту приймання-передачі кредитного портфелю між ТОВ «Кредитні ініціативи» та ТОВ «ПростоФінанс» з підписом і печаткою обох сторін;

·        Акту приймання-передачі кредитних документів між ТОВ «Кредитні ініціативи» та ТОВ «ПростоФінанс» з підписом і печаткою обох сторін;

·        Договору про відступлення прав за Договорами забезпеченняукладеними між ТОВ «ПростоФінанс» та позичальниками на користь ТОВ «Кредитні ініціативи» у відповідності до умов Договору купівлі-продажу кредитного портфелю від 18.05.2012.

·        довіреності або інших документів, які підтверджують повноваження посадової особи, яка підписала Договор купівлі-продажу кредитного портфелю та всі додатки до нього від імені ТОВ «Кредитні ініціативи»;

·        наказів на прийом та звільнення Тєлєшева М.Л. на посаду директора ТОВ «Кредитні ініціативи» та інших документів, які підтверджують його права надання довіреності від ТОВ «Кредитні ініціативи»;

·        завірені належним чином, виписки по усім рахункам, відкритим ВАТ «Державний ощадний банк України» в рамках кредитного Договору №__________ від ______ та копії первинних бухгалтерських документів, які підтверджують наявність заборгованості (основний борг, борг за відсотками та таке інше) станом на дату здійснення відступлення права вимоги заборгованості до ТОВ «Кредитні ініціативи»

·        Завірену належним чином копію статуту ТОВ «Кредитні ініціативи» - написали, что затребовали документы

12.              Про результати розгляду і про вжиті заходи щодо моєї заяви письмово повідомити у встановлений законодавством України термін. - прислали ответ через месяц

 

 

Теперь вот думаю, что лучше выбрать:

1. обратиться со скаргой повторно и пойти на прием к Визирову;

2. написать 10 звернень (по 1 на каждый проигнорированный вопрос, чтобы не "размывались"), и попросить четкого ответа на этот вопрос: думаю, что тогда Нацкому сложно будет воду лить и отписки отправлять;

3. найти нардепа и попросить его дать депутатский запрос - может, нардепу больше ответят;

4. сразу писать позовну в суд и требовать, чтоб Нацкомфинпослуг исполнил закон "Про звернення громадян".

 

Честно говоря, больше настроен на последний вариант. Хоть я не юрист, но "правило трех я" мне импонирует.

GSckB__vpwk.jpg

Что посоветуете, други?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Уважаемые читатели ветки об ООО "Кредитные инициативы" ПРОШУ ВСЕХ поддержать эту инициативу и подать касационную жалобу на заказное решение админапеляшки!!!

 

Текст заявления находится здесь: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6001&p=79264

 

 

Надо распечатать, вписать нужное и заплатить около 25 грн суд. сбора, а потом все это отправить по адресу.

Не затягивайте сроки, решение было опубликовано 27.09.2013, надо оперативно податься в касацию.

Большое спасибо ANTIRAID

Если есть вопросы - задавайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения