Recommended Posts

Кроме указанной "описки", ОТП принимает валюту от поручителей на счет 2620, внося в квитанции информацию о том, что платил, якобы, сам заемщик.

Наверное тоже - "описки".

Вместо того,чтобы немедленно вносить платеж на соответствующий кредитный счет (2203 или 2233) без подделки квитанции.

Таким образом, делает и навязывает дополнительную транзакцию. 

Для чего? 

И не многовато ли "описок"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кроме указанной "описки", ОТП принимает валюту от поручителей на счет 2620, внося в квитанции информацию о том, что платил, якобы, сам заемщик.

Наверное тоже - "описки".

Вместо того,чтобы немедленно вносить платеж на соответствующий кредитный счет (2203 или 2233) без подделки квитанции.

Таким образом, делает и навязывает дополнительную транзакцию. 

Для чего? 

И не многовато ли "описок"?

 

Но это совсем другая история

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6753&page=2#entry109884

 

Вы заметили слово “грн” в графике. Это замечательно.

Но Вы, как владелец банковского счета, вносили на счет наличную иностранную валюту з назначением платежа: «Поповнення поточного рахунку”. Было такое. Согласны.

Куда исчезли Ваши денежные средства со счета?

Вы этого не заметили? А почему?

На что необходимо обратить внимание – на слово «грн» в графике или на Ваши реальные денежные средства, необоснованно списанные с банковского счета, якобы по договорному списанию, по подделанному мемориальному ордеру (ст.200 УК Украины)?

Что делать?

Посчитайте сумму внесенной иностранной валюты на счет и предоставьте в банк платежное поручение в иностранной валюте о перечислении этой суммы на Ваш счет в другом банке.

Что должен будет сделать банк?

Ваше право владельца банковского счета нарушено?

Каковы Ваши действия?

Почему же Вы отказываетесь «подарочек» забирать?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2770&page=266#entry76450

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 грудня 2011 р. м. Київ

Колегія суддів судової палати у цивільних справах

Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у складі:

головуючого: Євтушенко О.І. суддів: Євграфової Є.П., Завгородньої І.М., Іваненко Ю.Г., Ситнік О.М.

розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» про примусове виконання обовязку в натурі за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Донецької області від 29 січня 2010 року,-

в с т а н о в и л а:

Позивач звернувся до суду із позовом до відповідача та просив зобовязати ТОВ «Український промисловий банк» виконати платіжні доручення ОСОБА_1 в іноземній валюті № 1 від 02 квітня 2009 року та здійснити переказ грошових коштів в іноземній валюті у сумі 40 647 доларів США 60 центів (цифровий код іноземної валюти 840) із рахунку платника ОСОБА_1 НОМЕР_1, відкритого у Донецькій філії ТОВ «Укрпромбанк» м. Донецьк Україна на рахунок бенефіціара ОСОБА_1 НОМЕР_2 у банку бенефіціара Bank Austria UniCredit Group із призначенням платежу «Перерахування суми інвестиції внаслідок її припинення, посилаючись на те, що у 2003 році вона придбала акції ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю», що є формою здійснення іноземної інвестиції відповідно до абз. 2 ст. З Закону України «Про режим іноземного інвестування». У 2008 році вона продала придбані акції з метою повернення інвестиції. З доходу, отриманого внаслідок продажу, було сплачено на території України податок за ставкою 30%.

17 січня 2008 року між позивачем як Клієнтом і відповідачем як Банком було укладено Договір № 690 про відкриття банківського рахунку фізичної особи в іноземній валюті, за яким Банк відкриває Клієнту поточний рахунок НОМЕР_1 в іноземній валюті відповідно до вимог чинного законодавства України, нормативних актів НБУ та умов цього Договору.

За умовами договору № Бв-21/02/08 купівлі-продажу цінних паперів від 18 лютого 2008 року грошові кошти в оплату за продані позивачем акції ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» були перераховані на зазначений вище рахунок.

Ураховуючи приписи чинного законодавства та положення Договору 02 квітня 2009 року вона здійснила розпорядження належними їй грошовими коштами у формі платіжного доручення в іноземній валюті № 1 від 02 квітня 2009 року, адресованого відповідачеві. Проте відповідач відмовився виконувати її розпорядження із посиланням на те, що постановою Правління Національного банку України від 20.01.2008 № 19/БТ у товаристві з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» з 21 листопада 2009 призначена тимчасова адміністрація строком на один рік, із метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану Банку уведений мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на шість місяців-з 21 січня 2009 року по 21 липня 2009 року.

Рішенням Ворошиловського районного суду м. Донецька від 29 жовтня 2009 року, позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено, ТОВ «Український промисловий банк» зобовязано виконати платіжні доручення ОСОБА_1 в іноземній валюті № 1 від 02 квітня 2009 року та здійснити переказ грошових коштів в іноземній валюті у сумі 40 647 доларів США 60 центів (цифровий код іноземної валюти 840) із рахунку платника ОСОБА_1 НОМЕР_1, відкритого у Донецькій філії ТОВ «Укрпромбанк» м. Донецьк Україна на рахунок бенефіціара ОСОБА_1 НОМЕР_2 у банку бенефіціара Bank Austria UniCredit Group із призначенням платежу «Перерахування суми інвестиції внаслідок її припинення (Transfer of amount of investment due to termination of investment), комісійні за рахунок ОUR, допоміжні реквізити: код банку платника ЄДРПОУ 26353084, МФО 335924, SWIFT (ВІС соd) KUPBUAK DON, SWSFT - код (ВІС соd) банку бенефіціара BKAUATWW, IBAN бенефіціара АТ88110001623731500, найменування та інші реквізити банку-посередника The Bank of New York Mellon, New York, USA, SWIFT (BIC) SRVTUS3N, payment details 8033016426, вирішено питання розподілу судових витрат.

Рішенням колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Донецької області від 29 січня 2010 року вищевказане рішення Ворошиловського районного суду м. Донецька від 29 жовтня 2009 року скасовано, ухвалено нове рішення, позовні вимоги ОСОБА_1 залишено без задоволення.

У поданій касаційній скарзі заявник просить рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Донецької області від 29 січня 2010 року скасувати, залишити в силі рішення суду першої інстанції, посилаючись на неправильне застосування норм матеріального права та порушення судом апеляційної інстанції норм процесуального права.

22 листопада 2011 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відповідності до пункту 2 розділу ХІІ «Перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у редакції від 20 жовтня 2011 року та на підставі ухвали Верховного Суду України від 15 листопада 2011 року надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» про примусове виконання обовязку в натурі.

Вивчивши матеріали цивільної справи № 2-2976/09, касаційну скаргу, колегія суддів приходить до висновку, що касаційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено, що у 2003 році позивачка придбала акції ВАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» (ідентифікаційний код емітента 00152299 ). У 2008 році вона продала наведені вище акції із метою повернення інвестиції. З доходу, отриманого внаслідок продажу, нею було сплачено на території України податок за ставкою 30%.

17 січня 2008 року між позивачкою як Клієнтом і відповідачем як Банком було укладено Договір № 690 про відкриття банківського рахунку фізичної особи в іноземній валюті за яким Банк відкриває Клієнту поточний рахунок НОМЕР_1 в іноземній валюті відповідно до вимог чинного законодавства України, нормативних актів НБУ та умов цього Договору.

02 квітня 2009 року позивачка надала відповідачу розпорядження у формі платіжного доручення в іноземній валюті №1 від 02 квітня 2009 року.

Також, судом першої інстанції взято до уваги, що в якості документів, що необхідні для переказу, позивачкою було надано копію довідки податкового органу про сплату податку на прибуток, інших документів до банку не було надано. Проте відповідач відмовився виконувати розпорядження Клієнта із посиланням на те, що постановою Правління Національного банку України від 20.01.2008 № 19/БТ у товаристві з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» з 21 вересня 2009 року призначена тимчасова адміністрація строком на один рік, із метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану Банку уведений мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на шість місяців - з 21 січня 2009 року по 21 липня 2009 року.

Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції виходив із положень ч.1, 3 ст. 1068 ЦК України, в яких визначено, що Банк зобов'язаний вчиняти для клієнта операції, які передбачені для рахунків даного виду законом, банківськими правилами та звичаями ділового обороту, якщо інше не встановлено договором банківського рахунка. Банк зобов'язаний за розпорядженням клієнта видати або перерахувати з його рахунка грошові кошти у день надходження до банку відповідного розрахункового документа, якщо інший строк не передбачений договором банківського рахунка або законом, а згідно зі ст. 1074 ЦК України обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом.

Суд апеляційної інстанції скасовуючи рішення суду першої інстанції та ухвалюючи нове рішення про відмову у задоволенні позовних вимог виходив із того, що судом першої інстанції неправильно застосовано норми матеріального права, оскільки не враховано того, що питання щодо здійснення нерезидентами Інвестиційної діяльності на території України врегульовано законами України: «Про інвестиційну діяльність», «Про режим інвестиційного інвестування», Декретом КМУ «Про систему валютного регулювання і валютного контролю», а також нормативно-правовими актами Національного Банку України, зокрема Положенням про порядок іноземного інвестування в Україну, положенням про порядок та умови торгівлі іноземною валютою, інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах.

Відповідно до п. 3.11 глави 3 Положення № 280 уповноважений банк за дорученням клієнта здійснює перерахування коштів в іноземній валюті із метою повернення іноземної інвестиції та прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні, на підставі документів, що зазначені в п. 2 р.3 Положення № 281.

Копія довідки податкового органу про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток, є лише одним з необхідних документів, що є підставою для перерахування коштів в іноземній валюті за кордон для повернення іноземної інвестиції, та має подаватися до банку у пакеті з іншими документами із вказаного вище переліку, з урахуванням цього відповідач обґрунтовано відмовив у виконанні розпорядження позивачки у формі платіжного доручення в іноземній валюті №1 від 02 квітня 2009 року, а тому у суду не було законних підстав до задоволення позовних вимог позивачки.

Відповідно до ст. 213 ЦПК України рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, яким суд, виконавши всі вимоги цивільного судочинства, вирішив справу згідно із законом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на основі повно і всебічно зясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Проте зазначеним вимогам рішення суду апеляційної інстанції не відповідає.

У порушення вимог ст. ст. 212-214 ЦПК України суд апеляційної інстанції не зясував належним чином фактичних обставин справи щодо заявлених вимог; чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги й заперечення сторін, та якими доказами вони підтверджуються, що має суттєве значення для правильного вирішення спору.

Відповідно до ч. 1 ст. 1066 ЦК України з а договором банківського рахунка банк зобов'язується приймати і зараховувати на рахунок, відкритий клієнтові (володільцеві рахунка), грошові кошти, що йому надходять, виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум із рахунка та проведення інших операцій за рахунком.

Банк зобов'язаний вчиняти для клієнта операції, які передбачені для рахунків даного виду законом, банківськими правилами та звичаями ділового обороту, якщо інше не встановлено договором банківського рахунка та за розпорядженням клієнта видати або перерахувати з його рахунка грошові кошти у день надходження до банку відповідного розрахункового документа, якщо інший строк не передбачений договором банківського рахунка або законом, з гідно ч. 1, 3 ст. 1068 ЦК України

Відповідно до ст. 1074 ЦК України о бмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом, а також у разі зупинення фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, передбачених законом.

Таким чином, установивши дійсні обставини справи, суд першої інстанції дав належну оцінку зібраним доказам, правильно застосував норми матеріального права, не допустив порушень норм процесуального права, які призвели б до неправильного вирішення спору, і дійшов обґрунтованого висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог ОСОБА_1.

Ураховуючи викладене, рішення апеляційного суду відповідно до положень ст. 339 ЦПК України підлягає скасуванню із залишенням у силі рішення суду першої інстанції.

Керуючись ст. ст. 333, 336, 339, 345 ЦПК України, колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ,-

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 задовольнити.

Рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Донецької області від 29 січня 2010 року скасувати, рішення Ворошиловського районного суду м. Донецька від 29 жовтня 2009 року залишити в силі.

Ухвала оскарження не підлягає.

Головуючий: О.І. Євтушенко Судді: Є.П. Євграфова

І.М. Завгородня

Ю.Г. Іваненко

О.М. Ситнік

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/20209936

Вы заемщик или вкладчик?

Цивільний кодекс України

Стаття 1070. Проценти за користування коштами, що знаходяться на рахунку

1. За користування грошовими коштами, що знаходяться на рахунку клієнта, банк сплачує проценти, сума яких зараховується на рахунок, якщо інше не встановлено договором банківського рахунка або законом.

Сума процентів зараховується на рахунок клієнта у строки, встановлені договором, а якщо такі строки не встановлені договором, - зі спливом кожного кварталу.

2. Проценти, передбачені частиною першою цієї статті, сплачуються банком у розмірі, встановленому договором, а якщо відповідні умови не встановлені договором, - у розмірі, що звичайно сплачується банком за вкладом на вимогу.

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/435-15/paran5030#n5030

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Но это совсем другая история

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6753&page=2#entry109884

 

Вы заметили слово “грн” в графике. Это замечательно.

Но Вы, как владелец банковского счета, вносили на счет наличную иностранную валюту з назначением платежа: «Поповнення поточного рахунку”. Было такое. Согласны.

Куда исчезли Ваши денежные средства со счета?

Вы этого не заметили? А почему?

На что необходимо обратить внимание – на слово «грн» в графике или на Ваши реальные денежные средства, необоснованно списанные с банковского счета, якобы по договорному списанию, по подделанному мемориальному ордеру (ст.200 УК Украины)?

Что делать?

Посчитайте сумму внесенной иностранной валюты на счет и предоставьте в банк платежное поручение в иностранной валюте о перечислении этой суммы на Ваш счет в другом банке.

Что должен будет сделать банк?

Ваше право владельца банковского счета нарушено?

Каковы Ваши действия?

Почему же Вы отказываетесь «подарочек» забирать?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2770&page=266#entry76450

"Посчитайте сумму внесенной иностранной валюты на счет и предоставьте в банк платежное поручение в иностранной валюте о перечислении этой суммы на Ваш счет в другом банке"-

Как понять ЭТО  ВАШе трактование ( вдругом банке)? Я тоже платила в валюте..В квитанции были реквизиты: Дт-1002 Кт2620. Взяла выписку по счету 2620,там упоминаются счета 2237,2238,2239 реже встречались 2233 и 2909...

Допустим я ссуммирую ВСЕ платежи в ин.валюте и что?? В договоре 2620 указано добр. списание Банком на погашення  по КРЕДИТУ....Где собака зарыта В КД указан только тек.счет2620 , а в п 1,7"Порядок надання кредиту" и п1.7.1 "Кредит надаеться шляхом дебетування позичкового рахунку .." - но не указан номер поз.рахунку..ПОЧЕМУ?..

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

История совсем не другая. Одно вытекает из другого. 

Обратите внимание, я акцентирую внимание не на пополнении мной своего счета (вот это другая история), акцент: ОТП СЕЙЧАС ПО ВСЕЙ СТРАНЕ ПРИНИМАЕТ У ПОРУЧИТЕЛЕЙ ВАЛЮТУ НА ТЕКУЩИЕ СЧЕТА ЗАЕМЩИКОВ, ПОДДЕЛЫВАЯ В КВИТАНЦИЯХ ДАННЫЕ ПЛАТЕЛЬЩИКА!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привожу Вам эпизод (в документальном отображении) из истории одного поручителя:

1) ОТП присылает поручителю требование погасить просрочку;

2) Поручитель идет погашать просрочку, но получает отказ и пишет заявление об этом;

3) ОТП присылает ответ, что по Постановлению НБУ не может принимать валюту на текущий счет от не владельца счета, но это Постановление НБУ НЕ ИМЕЕТ ОТНОШЕНИЯ К КРЕДИТАМ! При этом ОТП навязывает поручителю доп платные услуги: оформление доверенности; отпдирект или открыть свой текущий счет в инвалюте;

4) Этот кредит ОТП сливает в Факторинг, продолжая требовать долг уже в грн., а по другим начинает (продолжает) принимать валюту от поручителей (ведь далеко не всегда заемщик может осуществить платеж лично: по болезни ли, из-за командировки ли и т.п.) с подделкой квитанций.

post-10338-0-69158300-1402027750_thumb.j

post-10338-0-84190600-1402027992_thumb.j

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что касается "грн" в последней колонке.

Нет там обмана.

Нет состава преступления.

И никто его там не найдёт, кроме должника желающего заплатить в 12 раз меньше.

Там есть описка.

Это объективно.

А субьективно - то и подавно.

Такое моё мнение.

Личное :)

Полностью согласен. Никакого криминала здесь нет . А  экспертизы уже все это было. Помогает . Но не все судьи берут во внимание. В данном случае по ОТП банку ,то это описка.  Расчет в  иностранной валюте.  Как то не итересно  эту тему продолжать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ответ ОТП:

 

1. Платежи «поручителя».

 

Почему у «поручителя» не приняли платеж в счет уплаты кредитного договора?

Все очень просто.

У ПАТ «ОТП Банк» нет индивидуальной лицензии на осуществление разовой операции в иностранной валюте.

Поэтому ими была разработа схема для платежа «поручителем» через свой банковский счет: открытие банковского счета «поручителем» – заявление на перевод наличных з назначением платежа «пополнение счета» – платежное поручение в иностранной валюте.

Цель:

1. «Поручитель» самостоятельно и добровольно:

- открыл банковский счет;

- пополнил текущий счет;

- перевел безналичную иностранную валюту на текущий счет заемщика.

2. «Заемщик» самостоятельно и добровольно:

- пополнил текущий счет в иностранной валюте или в гривне (не важно).

3. Банк по условиям договорного списания (которых нет в договоре банковского счета «заемщика») необоснованно списал со счета заемщика денежные средства.

Что это за финансовая операция "______ LOAN REPAY _______" и каким первичным бухгалтерским документом она подтверждается?

Что это за финансовая операция "______ INT DUE _______" и каким первичным бухгалтерским документом она подтверждается?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6753#entry109830

Вы заемщик или вкладчик?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6753&page=2#entry109901

Вы поручитель или вкладчик?

 

 

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

"09" липня 2013 р. м. Київ К/9991/81569/12

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

головуючого - судді Леонтович К.Г.,

суддів: Калашнікової О.В., Сіроша М.В.,

секретаря - Наумця О.В.,

за участю представників: Національного банку України - Шведович В.М., ПАТ КБ "Правекс-Банк" - Півтора Н.А., Хмель О.М.,

Судами попередніх інстанцій встановлено, що позивачем списувалася комісійна винагорода за операціями з використанням спеціальних платіжних засобів в іноземній валюті, що суперечить вищенаведеним нормативним положенням, оскільки нормативні акти НБУ підлягають до обов'язкового виконання. За встановлених обставин позивач на території України використовував іноземну валюту як засіб платежу. Разом з тим, відповідно ст.5 Декрету КМ України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" від 19.02.1993 р. на здійснення разової валютної операції на період, необхідний для здійснення такої операції необхідно отримання індивідуальної ліцензії НБУ, однак, при списанні комісійної винагороди в іноземній валюті з переведенням її на відповідні рахунки у позивача була відсутня вказана ліцензія.

Номер провадження 2/754/1017/14

Справа №754/21140/13-ц

РІШЕННЯ

Іменем України

04.04.2014 Деснянський районний суд м. Києва в складі :

головуючого судді Мальченко О.В.

при секретарі Яремус-Байсановій А.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства « ОТП Банк» про визнання недійсним пункту кредитного договору ,

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнала , надала заперечення , в яких зазначила про те , що випадки і порядок використання іноземної валюти визначаються Законом України « Про Національний банк України» , Декретом КМ України « Про систему валютного регулювання і валютного контролю », Законом України « Про банки та банківську діяльність ». До підписання кредитного договору від 18.07.2008 р. позивач був повідомлений про всі його істотні умови , свою обізнаність з умовами договору та їх погодження засвідчив власноручним підписом в анкеті -заяві на отримання іпотечного договору зазначив суму та валюту грошових коштів , які бажав отримати . 08.11.2006 р. ЗАТ « ОТП Банк» отримало генеральну банківську ліцензію № 191 на право здійснення банківських операцій , визначених частиною першою та п.п. 5-11 ч.2 ст. 47 Закону України « Про банки і банківську діяльність» , серед яких передбачено право здійснювати операції з валютними цінностями .

Відповідно до ст. 192 ЦК України іноземна валюта може використовуватися в Україні у випадках і в порядку , встановлених законом . Як вбачається з матеріалів справи , на час укладення вищезазначеного кредитного договору , Закрите акціонерне товариство « ОТП Банк» діяло на підставі наступних , виданих 03.12.2001 р. Національним Банком України Акціонерному комерційному банку ( АКІБ ) « Райффайзенбанк Україна» ( згідно з рішенням позачергових Загальних Зборів Акціонерів від 09 жовтня 2006 р. ( Протокол № 40) Акціонерний комерційний банк « Райффайзенбанк Україна» змінив свою назву на Закрите акціонерне товариство « ОТП Банк» ( а.с. 29 ) документів :

- Банківська ліцензія № 191 на право здійснювати банківські операції , визначені частиною першою та пунктами 5-11 частини другої статті 47 Закону України « Про банки і банківську діяльність » ( а.с. 25) ;

- Дозвіл № 191-1 на право здійснення операцій , визначених пунктами 1-4 частини другої та частиною четвертою статті 47 Закону України « Про банки і банківську діяльність » ( а.с. 26) ;

- Додаток до дозволу № 191-1 , який містить перелік операцій , які має право здійснювати Акціонерний комерційний банк « Райффайзенбанк Україна» ( а.с. 27 ) .

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6575&page=2#entry102339

2. «Генеральная банковская» лицензия

Вам в ответе указали на новый «шедевр» юристов ПАТ «ОТП Банк» – генеральную банковскую лицензию?

Генеральная банковская лицензия – что это такое?

Зачем принимать иные законы, если банки получают генеральные банковские лицензии.

Что это за лицензии такие интересные?

За положеннями ч.1, п.5 ч.2 та ч.6 ст.19 Закону України «Про захист прав споживачів» забороняється нечесна підприємницька практика, яка включає: 1) вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції; 2) будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною. Якщо підприємницька практика спонукає або може спонукати споживача дати згоду на здійснення правочину, на який в іншому випадку він не погодився б, така практика вводить в оману стосовно характеру, атрибутів та прав продавця або його агента, зокрема інформації про його особу та активи, кваліфікацію, статус, наявність ліцензії, афілійованість та права інтелектуальної або промислової власності, його відзнаки та нагороди. Правочини, здійснені з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними.

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6575&page=3#entry108404

Если банк в своем письме ссылается на некую генеральную банковскую лицензию, то он до сих пор осуществляет запрещенную нечестную предпринимательскую деятельность и вводит Вас в заблуждение касательно наличия у него лицензии (генеральной или индивидуальной) на осуществление валютных операций.

Оказывается в Украине есть банки с обычно банковской лицензией, но у ПАТ «ОТП Банк» есть ГЕНЕРАЛЬНАЯ банковская лицензия. Банк – ГЕНЕРАЛ.

Т.е. данный банк над всеми рядовыми банками генерал.

Неужели ПАТ «ОТП Банк» генерал и над НБУ?

Может мы не знаем, что юристы ПАТ «ОТП Банк» получили право вносить изменения в конституцию Украины, Декрет Кабинета Министров Украины, законы Верховного Совета Украины и нормативно-правовые акты НБУ?

Банк-генерал – это банк или банк-конвертационный центр?

Какова роль ТОВ «ОТП Факторинг Украина», если договор продажи кредитного портфеля фиктивный договор?

Почему продан кредитный портфель, а ТОВ «ОТП Факторинг Украина» и ПАТ «ОТП Банк» подписали договор комиссии о принятии платежей банком от «заемщиков» и «поручителей»?

Конвертационный центр перешел из банка и находится сейчас в факторинговой компании?

Ваша реплика представителю «банка»-конвертационного центра: «"Ваша честь, вы подумайте, какие последствия для банковской системы Украины будет иметь ваше решение, если в данном банке находится конвертационный центр, и судьи обнаружили факты деятельность такого конвертационного центра по материалам данного дела.

Председатель НБУ Кубив сказал: «Оборот конвертцентров — 142 млрд грн, при том что вся денежная масса составляет около 300 млрд грн. То есть половина суммы была конвертирована, что впоследствии повлияло на курс доллара и обесценивание гривны. Если мы не выведем теневую экономику «на свет», поднять общий экономический уровень будет достаточно сложно».

Суд обязан принять отдельное определение по данному делу и уведомить НБУ, Генеральную прокуратуру Украины и СБУ о лишении данного банка банковской и генеральной лицензии.

Судьи, которые принимают решение и не обращают внимание на деятельность «банков»-конвертационных центров, таким образом голосуют за «федерализацию» недобросовестных банков от банковской системы Украины, т.е. содействует легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма."

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2770&page=284#entry109797

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Полностью согласен. Никакого криминала здесь нет . А экспертизы уже все это было. Помогает . Но не все судьи берут во внимание. В данном случае по ОТП банку ,то это описка. Расчет в иностранной валюте. Как то не итересно эту тему продолжать...

Щаз ТС напишет шо мы с тобой проплаченные банком боты :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Полностью согласен. Никакого криминала здесь нет . А  экспертизы уже все это было. Помогает . Но не все судьи берут во внимание. В данном случае по ОТП банку ,то это описка.  Расчет в  иностранной валюте.  Как то не итересно  эту тему продолжать...

Господа, Вы где-то прочитали в названии темы: "интерсует мнениние Obelixa и doroshala"?

100% - вы далеки от познаний в криминале также как и в балете.

Обменивайтесь мнениями в личке.

100% - эта просьба не будет принята во внимание.

 

Спасибо, НБ Украины.

Вы предлагаете не собирать и не систематизировать инфо и документы по ОТП?

 

Я преследую определенную цель: собрать доступные для простого гражданина доки, по-простому указывающие на правонарушения работников банка.

Ведь не секрет, что большинство заемщиков находится под фобией: я взял, я должен, я - не прав, банк - прав, может и не прав - но, наверное, прав".

Все заемщики ОТП, откликнувшиеся по теме, только благодаря ей увидели в графике "грн.". Это дает эффект в плане пищи для мозгов (многие из них продолжают платить); их поручители не задумываются, что совершая платеж вместо заемщика и получая квитанцию с поддельными реквизитами,  участвуют в незаконной схеме оборота валюты, и т.д.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Господа, Вы где-то прочитали в названии темы: "интерсует мнениние Obelixa и doroshala"?

100% - вы далеки от познаний в криминале также как и в балете.

Обменивайтесь мнениями в личке.

100% - эта просьба не будет принята во внимание.

 

Спасибо, НБ Украины.

Вы предлагаете не собирать и не систематизировать инфо и документы по ОТП?

 

Я преследую определенную цель: собрать доступные для простого гражданина доки, по-простому указывающие на правонарушения работников банка.

Ведь не секрет, что большинство заемщиков находится под фобией: я взял, я должен, я - не прав, банк - прав, может и не прав - но, наверное, прав".

Все заемщики ОТП, откликнувшиеся по теме, только благодаря ей увидели в графике "грн.". Это дает эффект в плане пищи для мозгов (многие из них продолжают платить); их поручители не задумываются, что совершая платеж вместо заемщика и получая квитанцию с поддельными реквизитами,  участвуют в незаконной схеме оборота валюты, и т.д.. 

 

Уважаемый Andrik, Вы безусловно правы. Собирать и систематизировать документы ВСЕ, а не только графики.

 

Необходимо не только видеть "грн" в графике, но и доказывать наличие кредита в национальной валюте по остальным документам, которых нет у клиента банка.

 

2. А що відбувалось в банку при оформленни кредиту в іноземній валюті?

«Ще відомий дореволюційний процесуаліст Васьковський Є.В. називав такі випадки симуляцією. Вчений виділяв три види симуляції: 1) повна, коли сторони бажають замінити судовим рішенням юридичну угоду або спричинити шкоду третім особам – кредиторам відповідача, вступаючи при цьому в змову із суддями; 2) симуляція суду лише з однією із сторон (тобто ухвалення неправосудного рішення, що розцінюється як злочин); 3) симуляція сторін без участі суду.” (Луспеник Д.Д. Розгляд судом цивільних справ судом першої інстанції. - Х.: Харьків юридичний, 2006. - С.97).

Позивач (банк), як суб’єкт первинного фінансового моніторінгу, порушив Закон України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму”, статті 200, 212 та 209 Кримінального кодексу України. Представник позивача ________ порушив статті 3 та 4 ЦПК України, звернувся до суду із позовом до _____________ з метою приховати суспільно небезпечне діяння посадових осіб ПАТ “___________ Банк”, що передує легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. "

...

Банк уклав кредитний договір в іноземній валюті, а реально виконав інший нікчемний кредитний договір шляхом перерахування безготівкової гривні на поточний рахунок автосалону, забудовника, продавця нерухомості або земельної ділянки, або видав кредит готівковою національною валютою та одночасно здійснив валютно-обмінну операцію.

У даному випадку банк також не може укладати договір відступлення права вимоги, у зв’язку з тим, що правові наслідки недійсності нікчемного правочину, які встановлені законом, не можуть змінюватися за домовленістю сторін (ч.4 ст.216 ЦК України).

 

Сделайте копию первой страницы своего кредитного договора и проведите по нему "крест". Разрежьте или разорвите (в зависимости от настроения) на четыре части. В левой верхней части ключевое слово “м.________”, в правой верхней части – “_______ 20__ года”, в левой нижней части – “_(підпис працівника банку)_ ”, в правой нижней части – “_(підпис позичальника)_”.

Теперь Вы видите, что иск о взыскании банком задолженности (см. ниже раздел I) относится всего лишь к верхней левой части, а не ко всему кредитному договору, т.е. к четверти Ваших возможностей. Вернее, это треть от четверти Вашего кредитного договора (см. ниже разделы II и III). Напоминаем, что кредитный договор был подписан в г.______ на территории Украины.

К верхней правой части относится раздел V. Да, именно _______ 20__ года согласно ст.901 и ст.1054 Гражданского кодекса Украины вы реально потребили финансовую услугу в виде получения кредита национальной валютой. Факт подтверждаеться договором купли-продажи недвижимости (земельного участка, автомобиля). Данные факты по всей Украины одинаковые, что при получении кредита национальной валютой, что при «получении» кредита иностранной валютой. Так были ли в действительности валютные кредиты, или в момента подписания данных кредитных договоров граждане Украины получали статус иностранцев, а недвижимость, земельные участки и автомобили получали статус территории иностранного государства? Вы же все таки обязаны что-то отдать банку?

Нижняя правая часть описана в разделе IV. И Ваша фамилия указывает на то, что Вы еще не все свои права защитили “_(підпис позичальника)_”.

Нижняя левая часть (УК Украины), указывает на того представителя “_(підпис працівника банку)_ ” недобросовестного банка, который воспользовался Вашей финансовой безграмотностью. Будет ли открыто уголовное производство в отношении даного представителя? Как показывает деятельность правоохранительных органов – это дело времени. Неужели недобросовестные банки осуществляли незаконную эмисию безналичной иностранной валюты на территории Украины? И Ваши заявления о фальшивости доказательств (ч.2 ст.185 ГПК) в дальнейшем подтвердятся иными доказательствами.

Следовательно, Вы еще не обращались в суд за защитой всех своих нарушенных прав, и даже не пробовали «добиваться правосудия».

Кто виноват в том, что Вы до сих пор видите перед собой целостный валютный кредитный договор?

Почему Вам не играть по их правилам? Ведь они приносят выписки по текущему счету и на одновременно на украинском языке и на английскому языке («LOAN TO …”)?

Вы не получили кредит до сих пор в иностранной валюте, следовательно существует два варианта: или расторжение, или обязать выдать кредит.

Обратите внимание на ст.607 Гражданского кодекса Украины.

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2770&page=276#entry82713

За гривну или за иностранную валюту?

Что написано в Вашем договоре купли-продажи автомобиля (квартиры, земельного участка)?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=5170&page=83#entry104566

Позовна заява

про захист прав споживачів та визнання недійсним

недійсним п.2 “Розмір та Валюта Кредиту” кредитного договору

_____________ від ____________ року

Відповідач приховав від позивача інформацію про те, що в ____ році (при підписанні кредитного договору) банк мав право лише надавати кредит готівковою національною валютою та здійснювати валютно-обмінну операцію (кредитний договір та договір міни валют (або договір купівлі-продажу) одночасно). Замість цього, у звичайному кредитному договорі про надання кредиту національною валютою позивач вписав слова «доларів США». І таким чином в пункті 2 кредитного договору №______________ від __________ приховав два договори: кредитний договір в національній валюті да договір міни валют (валютно-обмінну операцію).

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=3690&page=4#entry104427

 

Найдите разницу между ст.1054 и ст.1069 Гражданского кодекса Украины и поймете суть операции «наперстки» в виде мемориальных ордеров при выдачи псевдовалютных кредитов (зачисление инвалютного кредита – списание для конвертация (продажа на межбанке) – зачисление гривны после продажи инвалюты).

Где Вы в этой цепочке выдаче псевдовалютных кредитов поставите ст.1054 ГК, а где ст.1069 ГК?

И какая реально операция была осуществлена в этой цепочке, и согласно какой статьи Гражданского кодекса Украины? Статьи 1054 или статьи 1069?

Ищите здесь элементы мошенничества и подделки расчетных документов.

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6763#entry110015

Что это за финансовая операция "______ LOAN TO _______" и каким первичным бухгалтерским документом она подтверждается?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6753#entry109830

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Благодарю Вас, НБ Украины.

 

У меня кредит "на споживчі цілі".

 

При этом я, лично, раз 5 пытался досрочно полностью погасить кредит в долларах США "ОТПФакторингу", но в банке не взяли валюту (когда пошла просрочка - был заграницей), по столько же раз пытались погасить поручитель и имущественный поручитель еще до продажи, уступки (или как они там называют) "ОТПФакторингу".

 

В первой инстанции судье подавались ходатайства и о выписке с кредитного счета и о переводе английских слов в выписке с текущего (при этом выписка по текущему была предоставлена в период с апреля 2008 по конец 2009, с конца 2009 я проводил крупные суммы через счет - их нет - выписка обрывается). Судья все ходатайства удовлетворила, но "ОТПФакторинг" ничего по ним не сделал. Судья отмела пеню в 1,5 млн. грн. за давностью, посчитала проценты по 5,99 (без ФИДРА!!!), утвердила, что нужно было платить в гривне и взыскала остаток по телу + проценты + взыскать ипотеку. Сейчас апелляция. Но это не суть темы.

 

Вы правильно заметили, что нужно собирать доки, но доступны пока графики (с договорами) и поддельные квитанции. Вот и собираю.

 

Тот кто подписывал (со стороны ОТП) эти графики с "грн." + те, кто подделывал и подделывает квитанции = огромное количество людей, т.е. тех, кто рано или поздно, по тем  или иным причинам, дадут свидетельские показания в нужном для обвинения русле и не изменят их в суде, но над этим нужно потрудиться. Вот и трудимся, по мере возможности......

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 weeks later...

Ну вот теперь назнание данной темы себя оправдывает... Теперь надеюсь Вы поняли какой масштаб и это уже даже не зависит от названия банка... Это всё так задумано свыше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуйте.

Ошибка - в единственном числе, случайно допущенная в 1-м договоре на 1-м листе. В этом вся красота затеи и есть. Ведь в суде заемщик один на один с банком - можно утверждать, что ошибка. 

Умысел - в многочисленности: во всех валютных договорах одно и тоже, цена кредита указана в ГРН, как и требует Закон.

Уж не знаю как преподносилось судьям, но когда сегодня ты подписываешь договор по цене 75 000 грн., а завтра приходишь платить по нему, а тебя ставят перед фактом, что это на самом деле 75000 ЮСД - это компетенция до судебного расследования. Если показать масштабность - будет резонанс. ЭлитаЦентр -  невинная детская забава (в сравнении), потерпевших  - 1759.

Сколько потерпевших у ОТП?

Вот я и пытаюсь собрать воедино такие случаи, сколько получится. Сколько соберу - передам в УБОП.

Хотелось бы побольше.

Вечером посмотрю свои графики (ОТР), если да - в понедельник отошлю. А если нет, что тогда? Бороться же вместе легче

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вечером посмотрю свои графики (ОТР), если да - в понедельник отошлю. А если нет, что тогда? Бороться же вместе легче

 

І смеркає, і світає,

День божий минає,

І знову люд потомлений,

І все спочиває.

Тілько я, мов окаянний,

І день і ніч плачу

На розпуттях велелюдних,

І ніхто не бачить,

І не бачить, і не знає —

Оглухли, не чують;

Кайданами міняються,

Правдою торгують.

І Господа зневажають,

Людей запрягають

В тяжкі ярма. Орють лихо,

Лихом засівають,

А що вродить? побачите,

Які будуть жни́ва!

Схаменіться, недолюди,

Діти юродиві!

Подивіться на рай тихий,

На свою країну,

Полюбіте щирим серцем

Велику руїну,

Розкуйтеся, братайтеся,

У чужому краю

Не шукайте, не питайте

Того, що немає

І на небі, а не тілько

На чужому полі.

В своїй хаті своя й правда,

І сила, і воля. ....

 

Доборолась Україна

До самого краю.

Гірше ляха свої діти

Її розпинають.

Заміс[т]ь пива праведную

Кров із ребер точать.

Просвітити, кажуть, хочуть

Материні очі

Современними огнями.

Повести за віком,

За німцями, недоріку, 

Сліпую каліку.

Добре, ведіть, показуйте,

Нехай стара мати

Навчається, як дітей тих

Нових доглядати.

Показуйте!.. за науку,

Не турбуйтесь, буде

Материна добра плата.

Розпадеться луда

На очах ваших неситих,

Побачите славу,

Живу славу дідів своїх

І батьків лукавих.

Не дуріте самі себе,

Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь.

Бо хто матір забуває,

Того Бог карає,

Того діти цураються,

В хату не пускають.

Чужі люди проганяють,

І немає злому

На всій землі безконечній

Веселого дому.

Я ридаю, як згадаю

Діла незабуті

Дідів наших. Тяжкі діла!

Якби їх забути,

Я оддав би веселого

Віку половину.

Отака-то наша слава,

Слава України.

Отак і ви прочитай[те],

Щоб не сонним снились

Всі неправди, щоб розкрились

Високі могили

Перед вашими очима,

Щоб ви розпитали

Мучеників, кого, коли,

За що розпинали!

Обніміте ж, брати мої,

Найменшого брата —

Нехай мати усміхнеться, 

Заплакана мати.

Благословить дітей своїх

Твердими руками

І діточок поцілує

Вольними устами.

І забудеться срамотня

Давняя година,

І оживе добра слава,

Слава України,

І світ ясний, невечерній

Тихо засіяє...

Обніміться ж, брати мої.

Молю вас, благаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

І смеркає, і світає,

День божий минає,

І знову люд потомлений,

І все спочиває.

Тілько я, мов окаянний,

І день і ніч плачу

На розпуттях велелюдних,

І ніхто не бачить,

І не бачить, і не знає —

Оглухли, не чують;

Кайданами міняються,

Правдою торгують.

І Господа зневажають,

Людей запрягають

В тяжкі ярма. Орють лихо,

Лихом засівають,

А що вродить? побачите,

Які будуть жни́ва!

Схаменіться, недолюди,

Діти юродиві!

Подивіться на рай тихий,

На свою країну,

Полюбіте щирим серцем

Велику руїну,

Розкуйтеся, братайтеся,

У чужому краю

Не шукайте, не питайте

Того, що немає

І на небі, а не тілько

На чужому полі.

В своїй хаті своя й правда,

І сила, і воля. ....

 

Доборолась Україна

До самого краю.

Гірше ляха свої діти

Її розпинають.

Заміс[т]ь пива праведную

Кров із ребер точать.

Просвітити, кажуть, хочуть

Материні очі

Современними огнями.

Повести за віком,

За німцями, недоріку, 

Сліпую каліку.

Добре, ведіть, показуйте,

Нехай стара мати

Навчається, як дітей тих

Нових доглядати.

Показуйте!.. за науку,

Не турбуйтесь, буде

Материна добра плата.

Розпадеться луда

На очах ваших неситих,

Побачите славу,

Живу славу дідів своїх

І батьків лукавих.

Не дуріте самі себе,

Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь.

Бо хто матір забуває,

Того Бог карає,

Того діти цураються,

В хату не пускають.

Чужі люди проганяють,

І немає злому

На всій землі безконечній

Веселого дому.

Я ридаю, як згадаю

Діла незабуті

Дідів наших. Тяжкі діла!

Якби їх забути,

Я оддав би веселого

Віку половину.

Отака-то наша слава,

Слава України.

Отак і ви прочитай[те],

Щоб не сонним снились

Всі неправди, щоб розкрились

Високі могили

Перед вашими очима,

Щоб ви розпитали

Мучеників, кого, коли,

За що розпинали!

Обніміте ж, брати мої,

Найменшого брата —

Нехай мати усміхнеться, 

Заплакана мати.

Благословить дітей своїх

Твердими руками

І діточок поцілує

Вольними устами.

І забудеться срамотня

Давняя година,

І оживе добра слава,

Слава України,

І світ ясний, невечерній

Тихо засіяє...

Обніміться ж, брати мої.

Молю вас, благаю!

У меня действительно график только в $, но мне нравится Ваше образное мышление и манера выражения мысли. И все же, за что еще можна зацепиться?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня действительно график только в $, но мне нравится Ваше образное мышление и манера выражения мысли. И все же, за что еще можна зацепиться?

Светлана! В этой теме очень полезны коментарии и НАМЕКИ форумчанина(юриста)  НБУукраина, Корнея Ивановича, Воронежского , и др.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Это доказывает прямой умысел. Пожалуйста, пришлите мне оба: [email protected]

У меня два графика и только во втором грн. Нужно что то делать! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Светлана! В этой теме очень полезны коментарии и НАМЕКИ форумчанина(юриста)  НБУукраина, Корнея Ивановича, Воронежского , и др.

 

А Вы план А отработали полностью?

Крім того, відповідно до ч.1, п.5 ч.2 та ч.6 ст. 19 Закону нечесна підприємницька практика забороняється.

Нечесна підприємницька практика включає:вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції; будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною.

Якщо підприємницька практика спонукає або може спонукати споживача дати згоду на здійснення правочину, на який в іншому випадку він не погодився б, така практика вводить в оману стосовно характеру, атрибутів та прав продавця або його агента, зокрема інформації про його особу та активи, кваліфікацію, статус, наявність ліцензії, афілійованість та права інтелектуальної або промислової власності, його відзнаки та нагороди.

Правочини, здійснені з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними.

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6575&page=10#entry112325

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот теперь назнание данной темы себя оправдывает... Теперь надеюсь Вы поняли какой масштаб и это уже даже не зависит от названия банка... Это всё так задумано свыше...

Если мафию нельзя уничтожить, может ее нужно возглавить? :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если мафию нельзя уничтожить, может ее нужно возглавить? :rolleyes:

 

Ну вот ради этого и было всё это организовано другим кланом... майданы и смерти... чтобы теперь новый человек с командой всю эту мафию возглавил...(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...