Решение Киевского апелляционного хозсуда оставленное в силе ВХСУ об отказе банку Креди Агриколь во взыскании по не заключенному договору


Считаете ли Вы решение справедливым и законным?  

36 голосов

  1. 1. Считаете ли Вы решение справедливым?

    • Да
      32
    • Нет
      4
    • Затрудняюсь ответить
      0
  2. 2. Считаете ли Вы решение законным?

    • Да
      33
    • Нет
      3
    • Затрудняюсь ответить
      0


Recommended Posts

ПРихват сильно занят, что нам на пользу. А что Вы просили предоставить?

стандартный набор, - лицензии, дозволы, договор на открытие и обслуживание счета (2909 :rolleyes: )))), заявку на выдачу налички. Предоставилитолько копию ген.лицензии
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 6.4k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

и по сложившейся традиции, вести с полей.

Сегодня очередное заседание, на которое приват не является уже четвертый или пятый раз. Суд длится около 8 месяцев, мы подавали клопотання, суд удовлетворил (!!!) и обязал банк предоставить все, что мы там просили. Ну понятное дело, никто ничего не принес. Сегодня уже судья решила, что ждать нечего, и решила принять заочное решение - признать договор недействительным. Через 5 дней обещала выдать полное решение...................

МОИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!!

НАТАЛЯ а имею в виду не только письмову форму

4. Правочин має вчинятися у формі, встановленій законом.

Законодавець у ст. 205 ЦК розмежовує форму правочину та способи волевиявлення. Системне тлумачення змісту вказаної норми дозволяє вести мову про те, що спосіб волевиявлення є родовим поняттям, яке включає в себе форму правочину1. Волевиявлення учасника(-ів) правочину може виражатися:

а) усно;

б) письмово;

в) у певних діях;

г) у мовчанні.

Враховуючи, що волевиявленню, яке виражається мовчанням або втілюється у відповідних діях, відводиться незначне місце, невипадково у цивільному законодавстві основна увага приділяється усній та письмовій формі правочинів.

Зазвичай будь-який вид волевиявлення є формою вираження волі. Утім, коли йдеться про форму правочину в спеціальному значенні цього поняття, під цим слід розуміти форму, в яку втілюється волевиявлення, тобто вже об'єктивно виражена зовні воля на вчинення правочину. Саме в такому розумінні використовується термін "форма правочину" щодо усного та письмово волевиявлення.

Правочини можуть вчинятися в усній або письмовій формі. Причому, якщо інше не встановлено законом, сторони мають право самостійно обирати форму правочину (ч. 1 ст. 205 ЦК).

правочини на виконання договору, укладеного письмово, можуть за домовленістю сторін вчинятися усно, якщо це не суперечить положенням договору або закону (ч. З ст. 206 ЦК). Дії з виконання договору, як правило, мають разовий характер та спрямовані на припинення зобов'язань, що виникли на підставі укладеного договору. Однак вчинення правочинів на виконання договору, укладеного в письмовій формі, не повинно суперечити умовам такого договору або положенням закону. Наприклад, передання робіт підрядником і прийняття їх замовником оформляється актом, підписаним обома сторонами (ч. 4 ст. 882 ЦК).

я не могу расписать но форма как я щитаю подразумевает под собой и порядок и выполнение действий а также дополнительных договоров

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

и по сложившейся традиции, вести с полей.

Сегодня очередное заседание, на которое приват не является уже четвертый или пятый раз. Суд длится около 8 месяцев, мы подавали клопотання, суд удовлетворил (!!!) и обязал банк предоставить все, что мы там просили. Ну понятное дело, никто ничего не принес. Сегодня уже судья решила, что ждать нечего, и решила принять заочное решение - признать договор недействительным. Через 5 дней обещала выдать полное решение...................

Поздравляю!!! :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

МОИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!!

я только учусь.

ОГРОМНОЕ СПАСИБО НБ УКРАИНЫ (форумчанину, а не учреждению))) И АЛЕКСБУРКО

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

и по сложившейся традиции, вести с полей.

Сегодня очередное заседание, на которое приват не является уже четвертый или пятый раз. Суд длится около 8 месяцев, мы подавали клопотання, суд удовлетворил (!!!) и обязал банк предоставить все, что мы там просили. Ну понятное дело, никто ничего не принес. Сегодня уже судья решила, что ждать нечего, и решила принять заочное решение - признать договор недействительным. Через 5 дней обещала выдать полное решение...................

Радуюсь, как будто сама выиграла. Приятная новость.

А я вот все по следователям...Получила из налоговой постанову в отказе в возбуждении дела по 212 ККУ, позже выложу. Буду обжаловать, надо узнать процедуру. У судьей аксиома "получали - отдавайте", у следоватей "кошты получили - злочину нема". Но вот прикол. Довольный следователь поделился "удачным" только что раскрытым делом: один ПП продал клиенту под видом мобильного обычный стационарный телефон. На ПП завели дело...А я задаю вопрос: как же так, я вот я заказала мерседес, дали запорожец, а плату взымают за мерседес? Разве ситуация не идентична? Почему вы меня отфутболили с моим заявлением? Он мне: та воно то так, лише там все понятно - квитанции с сумами, все просто. Отвечаю: так и у меня квитанции...Не для протокола: вы поняли суть преступления с псевдовалютным кредитом? Ответил утвердительно и даже поблагодарил за ликбез по планам счетов и бухучету в банках. Говорит - вот сижу, изучаю...

Теперь по подделке квитанций пошло расследование.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

и по сложившейся традиции, вести с полей.

Сегодня очередное заседание, на которое приват не является уже четвертый или пятый раз. Суд длится около 8 месяцев, мы подавали клопотання, суд удовлетворил (!!!) и обязал банк предоставить все, что мы там просили. Ну понятное дело, никто ничего не принес. Сегодня уже судья решила, что ждать нечего, и решила принять заочное решение - признать договор недействительным. Через 5 дней обещала выдать полное решение...................

Присоединяюсь к поздравлениям!

Значит верной дорогой прошли!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

МОИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!!

НАТАЛЯ а имею в виду не только письмову форму

4. Правочин має вчинятися у формі, встановленій законом.

Законодавець у ст. 205 ЦК розмежовує форму правочину та способи волевиявлення. Системне тлумачення змісту вказаної норми дозволяє вести мову про те, що спосіб волевиявлення є родовим поняттям, яке включає в себе форму правочину1. Волевиявлення учасника(-ів) правочину може виражатися:

а) усно;

б) письмово;

в) у певних діях;

г) у мовчанні.

Враховуючи, що волевиявленню, яке виражається мовчанням або втілюється у відповідних діях, відводиться незначне місце, невипадково у цивільному законодавстві основна увага приділяється усній та письмовій формі правочинів.

Зазвичай будь-який вид волевиявлення є формою вираження волі. Утім, коли йдеться про форму правочину в спеціальному значенні цього поняття, під цим слід розуміти форму, в яку втілюється волевиявлення, тобто вже об'єктивно виражена зовні воля на вчинення правочину. Саме в такому розумінні використовується термін "форма правочину" щодо усного та письмово волевиявлення.

Правочини можуть вчинятися в усній або письмовій формі. Причому, якщо інше не встановлено законом, сторони мають право самостійно обирати форму правочину (ч. 1 ст. 205 ЦК).

правочини на виконання договору, укладеного письмово, можуть за домовленістю сторін вчинятися усно, якщо це не суперечить положенням договору або закону (ч. З ст. 206 ЦК). Дії з виконання договору, як правило, мають разовий характер та спрямовані на припинення зобов'язань, що виникли на підставі укладеного договору. Однак вчинення правочинів на виконання договору, укладеного в письмовій формі, не повинно суперечити умовам такого договору або положенням закону. Наприклад, передання робіт підрядником і прийняття їх замовником оформляється актом, підписаним обома сторонами (ч. 4 ст. 882 ЦК).

я не могу расписать но форма как я щитаю подразумевает под собой и порядок и выполнение действий а также дополнительных договоров

http://legalexpert.in.ua/komkodeks/gk/79-gk/576-215.html

4. Визнання правочину недійсним необхідно чітко відмежовувати від розірвання договору та визнання його неукладеним. Так, підставою для визнання правочину (угоди) недійсним слугує невідповідність вимогам закону, а підставою розірвання правочину-договору - неналежне виконання або невиконання його умов чи умов, встановлених для такого договору законом. В останньому випадку договір на момент його укладення не містить порушень закону. Такі засади розмежування недійсності та розірвання договору є загальновизнаними в цивілістичній науці і не піддавалися сумнівам. З цього приводу

ВСУ у своїй постанові Пленуму від 28 квітня 1978 р. "Про судову практику в справах про визнання угод недійсними" зазначив, що невиконання або неналежне виконання угоди не може бути підставою для визнання її недійсною і у такому разі сторона може вимагати її розірвання або застосування інших наслідків, передбачених договором та законом. Така позиція ВСУ безумовно є правильною і має бути підтримана і з прийняттям нового ЦК.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

http://legalexpert.in.ua/komkodeks/gk/79-gk/576-215.html

ВСУ у своїй постанові Пленуму від 28 квітня 1978 р. "Про судову практику в справах про визнання угод недійсними" зазначив, що невиконання або неналежне виконання угоди не може бути підставою для визнання її недійсною і у такому разі сторона може вимагати її розірвання або застосування інших наслідків, передбачених договором та законом. Така позиція ВСУ безумовно є правильною і має бути підтримана і з прийняттям нового ЦК.

Сразу видно, что такого "дитя эпохи", как Луспеник, в то время не было. :lol:
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Чи можна визнати недійсним неукладений договір? Ось я вважаю, що мій КД не укладений (немає законного способу видачі і не прописанний законний спосіб виконання КД). Я ж не можу піти в суд із позовом про недійсніть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Чи можна визнати недійсним неукладений договір? Ось я вважаю, що мій КД не укладений (немає законного способу видачі і не прописанний законний спосіб виконання КД). Я ж не можу піти в суд із позовом про недійсніть?

треба писати: прошу визнати недійсним. після встановлення судом юридичного факту неукладення Вам суд відмовляє у визнанні недійсним у звязку з тим , що недійсним може бути визнаний лише укладений договір...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Чи можна визнати недійсним неукладений договір? Ось я вважаю, що мій КД не укладений (немає законного способу видачі і не прописанний законний спосіб виконання КД). Я ж не можу піти в суд із позовом про недійсніть?

Я думаю, что тема связана с этим

Если начало действия договора предусмотрено выполнением кредитором своего обязательства, а не моментом подписания, Ваши предположения имеют смысл быть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

треба писати: прошу визнати недійсним. після встановлення судом юридичного факту неукладення Вам суд відмовляє у визнанні недійсним у звязку з тим , що недійсним може бути визнаний лише укладений договір...

вот это уже тема !!! основания не выполнения зу банком разобрали !!пора и разрывать все отношения с ним

НО отстаеся узкое местечко ...

банк незаконно-криминально но выполнил выдал якобы средства так

то как в суде выразить что правочин и выполнение его сутевых обставын не может суперечить зу

нужен просто текст этот момент

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

вот это уже тема !!! основания не выполнения зу банком разобрали !!пора и разрывать все отношения с ним

НО отстаеся узкое местечко ...

банк незаконно-криминально но выполнил выдал якобы средства так

то как в суде выразить что правочин и выполнение его сутевых обставын не может суперечить зу

нужен просто текст этот момент

Нашел интересный момент:

ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Науково-практичний коментар

За редакцією розробників проекту Цивільного кодексу України

...

Правомірність правочину означає, що він не повинен порушувати відповідних вимог закону, загальних та спеціальних законодавчих заборон.

...

Відмежування правочинІв від Інших юридичних актів (подій, фізичних дій і вчинків, правопорушень) має істотне практичне значення, оскільки законом встановлюється різний режим породжуваних ними правовідносин.

...

Отсюда можно "плясать" дальше!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

и далее там же:

5. За підставою (за метою досягнення юридичного результату) укладення правочинів вони поділяються на каузальні й абстрактні.

Каузальними є правочини, в яких безпосередньо визначена підстава їх укладення, зумовлена наміром (метою) досягти конкретного юридичного результату (придбати майно у власність, одержати майно в оренду, одержати грошові кошти в позику, дати підряднику замовлення на виготовлення речі та ін.). Переважна частина правочинів є каузальними. Відсутність в такому правочині визначення правової підстави його укладення (наприклад, відсутність у розписці про одержання коштів застереження щодо мети їх одержання, відсутність в договорі про передачу однією стороною іншій застереження про мету такої передачі — на зберігання чи у тимчасове користування) унеможливлює встановлення його правової природи, а також може призвести до визнання його недійсним.

...

Юридичні особливості притаманні умовним правочинам, за якими виникнення прав і обов'язків залежить від можливого настання чи ненастання тих чи інших обставин природного, комерційного та іншого характеру. Умовні правочини можуть укладатися під відкладальною умовою, настання якої призводить до вступу в дію умов правочину, та під скасувальною умовою, настання якої припиняє настання обумовлених сторонами правових наслідків.

:P

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а интересное оказывается чтиво (там же):

2. Умови дійсності правочинів

1. Вперше в ЦК ст. 203 введено норму, в якій закріплені загальні вимоги, додержання яких є необхідним для чинності правочину. Насамперед зміст правочину не повинен суперечити ЦК, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства.

Будь-який правочин має набути чинність, тобто набрати юридичної сили. Для цього він повинен відповідати вимогам, встановленим законом. У ст. 203 ЦК перелічені лише загальні вимоги чинності правочину, які стосуються правомірності його змісту, дієздатності сторін, волевиявлення сторін, форми правочину, що укладається, реальності передбачуваних правових наслідків.

(это вместо утверждения ВССУ о том, что содержание ст. 203 содержит исчерпывающий перечень ...) ИМХО

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

...

Зміст правочину (його умови) насамперед не має суперечити вимогам як ЦК, так й іншим актам цивільного законодавства, наприклад Закону про власність, Закону про підприємства, які переважно є актами цивільного законодавства. Однак у правовій системі України функціонує значна кількість законів іншої галузевої приналежності, а також законів комплексного правового характеру, що містять різногалузеві норми (ЗК, СК, МК, ПК, КТМ, ГК, Закон про зовнішньоекономічну діяльність та ін.). У ст. 203 ЦК не міститься відповіді щодо обов'язкової відповідності змісту правочину таким та іншим актам законодавства, що не належать безпосередньо до галузі цивільного законодавства. Між тим, в проекті ЦК в редакції 1997 р. передбачалось, що правочин має відповідати як актам цивільного законодавства, так й іншим актам законодавства. Однак, незважаючи на допущену прогалину, враховуючи загальні принципи цивільного права, є підстави вважати, що вчинювані правочини не повинні суперечити положенням і таких різногалузевих законодавчих актів. Більше того, зміст правочинів відповідно до п. 1 ст. 203 ЦК не повинен порушувати положень не лише законів, а й інших нормативно-правових актів, прийнятих на основі Конституції України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

http://antiraid.com.ua/news/16695-verhovny...stradanija.html

Рыдаю от умиления:

"... Высшие судьи с такой постановкой вопроса в корне не согласились и отменили решение нижестоящей инстанции. Согласно вердикту ВС, тот факт, что выплата неустойки в полном размере повлечет неблагоприятные последствия для третьих лиц, основанием для ее снижения не является. Что касается морального вреда, ВС пояснил: права Михаила как потребителя были нарушены, и уже одного этого достаточно, чтобы требовать возмещения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ОЧЕНЬ СРОЧНО!

НУЖНА ПОМОЩЬ!

СНОВА ПРОЦЕССУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ.

Ап. суд вернул дело.

Без рассмотрения по сути по надуманному поводу - неоплата суд. сбора. Хотя суд сбор был оплачен в указанные ап. судом сроки, но суд мое письмо с квитанцией об уплате суд. сбора "не увидел", и выдал определение: ап. жалобу вернуть апеллянтам. Вернул также и копии для банка и соответчика по делу.

В ВССУ была подана кас. жалоба на определение ап. суда.

Т.к. все было исполнено по закону, и исполнено требование ап. суда об устранении "недоделок" своевременно, о чем в ВССУ направлены все необходимые документальные доказательства, то есть все основания полагать, что ВССУ примет положительное решение.

Дополнительно, согласно ГПК, апеллянт может повторно подать ап. жалобу с заявлением о возобновлении сроков (ч. 3 ст. 297 ГПК: "... При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до

апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку."), с приложением документальных доказательств "непропущення" срока для устранения недостатков.

Т.е. я подаю через суд первой инстанции:

1) ап. жалобу (снова все копии);

2) заявление о возобновлении сроков для подачи ап. жалобы (... на основании вышеизложенного, прошу считать ап. жалобу поданной в первичный срок) (?!);

3) документы (к заявлению), подтверждающие своевременность исполнения требования ап. суда.

В связи с эти вопросы:

- нужно ли оплачивать еще раз суд. сбор?

- могу ли я изменить содержание ап. жалобы? \ если нет, то каким образом я могу внести изменения \ дополнения в ап. жалобу? \ внести ходатайства? \ ...

БОЛЬШОЕ СПАСИБО

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю, что тема связана с этим

Если начало действия договора предусмотрено выполнением кредитором своего обязательства, а не моментом подписания, Ваши предположения имеют смысл быть.

у некоторых момент укладення -передача средств \каки у меня \

но передать средства модно только через поточку и далее

:unsure: у меня и поточки нет :P денег не получил

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

у некоторых момент укладення -передача средств \каки у меня \

но передать средства модно только через поточку и далее

:unsure: у меня и поточки нет :P денег не получил

"... проте факти, за якими позичальник певний час здійснював платежі по поверненню кредиту свідчать про те, що кошти за даним кредитним договором позичальником отримувались", - так пишут в решениях... :P
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ОЧЕНЬ СРОЧНО!

НУЖНА ПОМОЩЬ!

СНОВА ПРОЦЕССУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ.

Ап. суд вернул дело.

Без рассмотрения по сути по надуманному поводу - неоплата суд. сбора. Хотя суд сбор был оплачен в указанные ап. судом сроки, но суд мое письмо с квитанцией об уплате суд. сбора "не увидел", и выдал определение: ап. жалобу вернуть апеллянтам. Вернул также и копии для банка и соответчика по делу.

В ВССУ была подана кас. жалоба на определение ап. суда.

Т.к. все было исполнено по закону, и исполнено требование ап. суда об устранении "недоделок" своевременно, о чем в ВССУ направлены все необходимые документальные доказательства, то есть все основания полагать, что ВССУ примет положительное решение.

Дополнительно, согласно ГПК, апеллянт может повторно подать ап. жалобу с заявлением о возобновлении сроков (ч. 3 ст. 297 ГПК: "... При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до

апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку."), с приложением документальных доказательств "непропущення" срока для устранения недостатков.

Т.е. я подаю через суд первой инстанции:

1) ап. жалобу (снова все копии);

2) заявление о возобновлении сроков для подачи ап. жалобы (... на основании вышеизложенного, прошу считать ап. жалобу поданной в первичный срок) (?!);

3) документы (к заявлению), подтверждающие своевременность исполнения требования ап. суда.

В связи с эти вопросы:

- нужно ли оплачивать еще раз суд. сбор?

- могу ли я изменить содержание ап. жалобы? \ если нет, то каким образом я могу внести изменения \ дополнения в ап. жалобу? \ внести ходатайства? \ ...

БОЛЬШОЕ СПАСИБО

вроде ктото отвечал вчера ..сбор лучще оплати так как это другая подача и вопрос другой
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

"... проте факти, за якими позичальник певний час здійснював платежі по поверненню кредиту свідчать про те, що кошти за даним кредитним договором позичальником отримувались", - так пишут в решениях... :P

"проте"

... истец не предоставил в суд надлежащие и допустимые доказательства - документы - осуществления платежей по кредитному договору...

- первичных документов, свидетельствующих о внесении денежных средств по данному КД через кассу или другим образом истцом предоставлено не было.

- документы, предоставленные истцом - выписки - не могут быть приняты в качестве надлежащих доказательств, т.к. они, во-первых, не соответсвуют НПА НБУ № ... от ..., а потому недействительны, а во-вторых, в этих документах отражается движение денежных средств не предусмотренное кредитным договором, а предусмотренное - не отражено,.

Поэтому документы, предоставленные истцом к рассматриваемому делу отношения не имеют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

"... проте факти, за якими позичальник певний час здійснював платежі по поверненню кредиту свідчать про те, що кошти за даним кредитним договором позичальником отримувались", - так пишут в решениях... :P

и как с этим бороться?

и вообще, "повернення" ин.валюти на 2909 - это разве погашение кредита? может, матпомощь сотрудникам банка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...