Recommended Posts

ось повна інструкція для коллекторів:

http://l.facebook.co...nd-insur.com%2F

озбройтеся інформацією , Відшукайте "больові точки" Вектора

Зробіть висновки і"борітеся -поборите"

поправка http://grand-insur.com/uk/kolektorska-diyalnist?http%3A%2F%2Fgrand-insur.com%2F
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 3.5k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Всім добрий день. Підкажіть, будь-ласка. Друг придбав квартиру. Заборон не було, самі перевіряли у реєстратора, окремо перевіряв нотаріус. Власником являється більше року. І тут приходить лист на ім'я попереднього власника від Вектор-Плюс, що будуть виселяти із квартири. Перевірили реєстр ще раз - все чисто, ніяких заборон немає. Як правильно відреагувати на ці листи (фактично - погрози)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всім добрий день. Підкажіть, будь-ласка. Друг придбав квартиру. Заборон не було, самі перевіряли у реєстратора, окремо перевіряв нотаріус. Власником являється більше року. І тут приходить лист на ім'я попереднього власника від Вектор-Плюс, що будуть виселяти із квартири. Перевірили реєстр ще раз - все чисто, ніяких заборон немає. Як правильно відреагувати на ці листи (фактично - погрози)?

Спокійно викидайте в сміття!Ви могли бути другом в соцмережах когось в кого іпотека ,вони лякають всіх хто боїться!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Спокійно викидайте в сміття!Ви могли бути другом в соцмережах когось в кого іпотека ,вони лякають всіх хто боїться!!!

Ви не зовсім вірно зрозуміли. Попередній власник реально мав стосунки з шведбанком, але заборон на майно не було на момент продажу квартири. Більше того, попередній власник виписаний із цього житла, ніякого стосунку на сьогоднішній день до цієї квартири не має. А такі листи до нового власника можна розцінити як погрози?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всім добрий день. Підкажіть, будь-ласка. Друг придбав квартиру. Заборон не було, самі перевіряли у реєстратора, окремо перевіряв нотаріус. Власником являється більше року. І тут приходить лист на ім'я попереднього власника від Вектор-Плюс, що будуть виселяти із квартири. Перевірили реєстр ще раз - все чисто, ніяких заборон немає. Як правильно відреагувати на ці листи (фактично - погрози)?

 

Те, що не було заборон на момент укладення договору, ще нічого не означає.

Їх можуть поновити.

А перевіряли: чи коли-небудь на даній квартирі весіла іпотека?

і яким чином вона була знята?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ви не зовсім вірно зрозуміли. Попередній власник реально мав стосунки з шведбанком, але заборон на майно не було на момент продажу квартири. Більше того, попередній власник виписаний із цього житла, ніякого стосунку на сьогоднішній день до цієї квартири не має. А такі листи до нового власника можна розцінити як погрози?

Листи приходять до нового власника?

 

Розділ III. ПЕРЕХІД ПРАВ ЗА ІПОТЕЧНИМ ДОГОВОРОМ І ЗАСТАВНОЮ Стаття 23. Наслідки переходу права власності на предмет іпотеки до третьої особи

У разі переходу права власності (права господарського відання) на предмет іпотеки від іпотекодавця до іншої особи, у тому числі в порядку спадкування чи правонаступництва, іпотека є дійсною для набувача відповідного нерухомого майна, навіть у тому випадку, якщо до його відома не доведена інформація про обтяження майна іпотекою.

Особа, до якої перейшло право власності на предмет іпотеки, набуває статус іпотекодавця і має всі його права і несе всі його обов'язки за іпотечним договором у тому обсязі і на тих умовах, що існували до набуття ним права власності на предмет іпотеки.

Якщо право власності на предмет іпотеки переходить до спадкоємця фізичної особи - іпотекодавця, такий спадкоємець не несе відповідальність перед іпотекодержателем за виконання основного зобов'язання, але в разі його порушення боржником він відповідає за задоволення вимоги іпотекодержателя в межах вартості предмета іпотеки.

У разі видачі заставної перехід права власності на предмет іпотеки не допускається до повного задоволення вимоги за заставною, крім переходу права власності на предмет іпотеки в порядку спадкування чи правонаступництва.

 

Ось Ваша можлива проблема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пока суды были в отпусках плюс мораторий, вот и затишье. Векторята понимают, что мораторий им все сорвал. А теперь вообще решается вопрос о недействительности переуступки, вот и затаились, боятся спугнуть.

Интересно, что они готовят. .. затишье перед бурей о_0

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Интересно, что они готовят. .. затишье перед бурей о_0

Иски, исполнительные надписи.

Вся практика есть на форуме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Листи приходять до нового власника?

 

Розділ III. ПЕРЕХІД ПРАВ ЗА ІПОТЕЧНИМ ДОГОВОРОМ І ЗАСТАВНОЮ Стаття 23. Наслідки переходу права власності на предмет іпотеки до третьої особи

У разі переходу права власності (права господарського відання) на предмет іпотеки від іпотекодавця до іншої особи, у тому числі в порядку спадкування чи правонаступництва, іпотека є дійсною для набувача відповідного нерухомого майна, навіть у тому випадку, якщо до його відома не доведена інформація про обтяження майна іпотекою.

Особа, до якої перейшло право власності на предмет іпотеки, набуває статус іпотекодавця і має всі його права і несе всі його обов'язки за іпотечним договором у тому обсязі і на тих умовах, що існували до набуття ним права власності на предмет іпотеки.

Якщо право власності на предмет іпотеки переходить до спадкоємця фізичної особи - іпотекодавця, такий спадкоємець не несе відповідальність перед іпотекодержателем за виконання основного зобов'язання, але в разі його порушення боржником він відповідає за задоволення вимоги іпотекодержателя в межах вартості предмета іпотеки.

У разі видачі заставної перехід права власності на предмет іпотеки не допускається до повного задоволення вимоги за заставною, крім переходу права власності на предмет іпотеки в порядку спадкування чи правонаступництва.

 

Ось Ваша можлива проблема.

 

Так в реєстрі немає ніяких заборон, в тому числі іпотеки. Чиста квартира...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так в реєстрі немає ніяких заборон, в тому числі іпотеки. Чиста квартира...

Можуть поновити, можливо, було рішення суду, яким було визнано договір іпотеки недійсним.

Перевірте ці питання:

А перевіряли: чи коли-небудь на даній квартирі весіла іпотека?

і яким чином вона була знята?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем доброго времени суток.Столкнулся 5 декабря с такой проблемой.Есть валютный кредит в ТАС комерц банке.Посмотрел договор,со Свед банком договор не переоформляли.Звонок в дверь,стоит барышня подгулявшей наружности,говорит все труба я из Вектор +.Сует мне копии договора со странной печатью только на первой и последней странице между Вектор+ и Свед банком.я про них слышу первый раз. Говорю ей не каких бумаг я от вас не получал тем более на судебное заседание.Смотрю договор не могу понять когда даже они перекупили мой портфель.Сегодня в почтовом ящике нашел бумажку с космическими процентами и пеней.Вообщем инопланетяне они какие то.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я так понял что суд уже был,или не был,но в бумагах написано что вроде был но постановление суда где взять,не понятно..............Помогите разобраться в ситуации.Заранее спс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем доброго времени суток.Столкнулся 5 декабря с такой проблемой.Есть валютный кредит в ТАС комерц банке.Посмотрел договор,со Свед банком договор не переоформляли.Звонок в дверь,стоит барышня подгулявшей наружности,говорит все труба я из Вектор +.Сует мне копии договора со странной печатью только на первой и последней странице между Вектор+ и Свед банком.я про них слышу первый раз. Говорю ей не каких бумаг я от вас не получал тем более на судебное заседание.Смотрю договор не могу понять когда даже они перекупили мой портфель.Сегодня в почтовом ящике нашел бумажку с космическими процентами и пеней.Вообщем инопланетяне они какие то.

А че милицию не вызывали  к барышне ,которая к вам пришла ....Барышня потом бы долго с вами гуляла ночами...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я так понял что суд уже был,или не был,но в бумагах написано что вроде был но постановление суда где взять,не понятно..............Помогите разобраться в ситуации.Заранее спс.

Я сомневаюсь,что был суд.

Пойдите в исполнительную и узнайте нет ли против Вас открытых исполнительных производств.

Также Вы можете пойти в суд и узнать нет ли против Вас открытых судебных дел,где Вы являетесь ответчиком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Я сомневаюсь,что был суд.

Пойдите в исполнительную и узнайте нет ли против Вас открытых исполнительных производств.

Также Вы можете пойти в суд и узнать нет ли против Вас открытых судебных дел,где Вы являетесь ответчиком.

Всем привет, думаю, что Вектор+, как всегда, берет на понт, никакого решения нет, просто пришла и попросила всех уйти из квартиры, а еще лучше выписаться и выставить квартиру на продажу, а деньги перечислить на счет ВЕктор+в Альфа Банке)))Это мечта векторенков о простой и успешной работе калекаторов в будущем)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кстати, мне до сих пор не звонят и не пишут))) А из прокуратуры уже пришло письмецо о том, что мое заявление на рассмотрении у прокурора, ждемс ответ. А из РУВД -молчание, думаю потому, что у меня представитель по моему городу от векторенков, - бывший мент))) Хотя, ментов бывших не бывает)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я сомневаюсь,что был суд.

Пойдите в исполнительную и узнайте нет ли против Вас открытых исполнительных производств.

Также Вы можете пойти в суд и узнать нет ли против Вас открытых судебных дел,где Вы являетесь ответчиком.

Всем спасибо за помощь,буду выяснять.Просто интересно почему они пришли спустя 2 года?Это странно до этого я про них не слышал вообще

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

И по каким параметрам,интересно они сотрудников набирают,тетя была похожа на женщину у ларька(

Набирают тех, кто согласен работать "на добровольных началах" - т.е. даром))

Вы посмотрите кто на заседания представителями приходят - люди с пригорода, ни сном ни духом, что им говорить, а о чем молчать....как правило все на шпаргалках и подсказках судей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем спасибо за помощь,буду выяснять.Просто интересно почему они пришли спустя 2 года?Это странно до этого я про них не слышал вообще

 

всякое бывает.

Сделайте так как я посоветовал, потом расскажите результаты своих походов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Всем привет. Наконец-то дошли мои письма до РУВД и до прокуратуры, РУВД бы молчало, но им пришел запрос о рассмотрении дела, и завтра ко мне пожалует товарищ из РУВД с расспросами: а чем же меня Вектор+ обижает?))) Как быть с показаниями по поводу кредита, ведь я стою на том, что не получали?!!! ни копейки... а откуда тогда доп договора по изменению % ставки, курса доллара и т.д.? как правильно поступить, подскажите? Ведь это мне пригодится и на суде скоро, так как векторенок припер в зал суда мое кредитное дело, чего я немного не ожидала??

И еще, скоро суд по поручителям, подскажите по пунктам, на чем строить оборону от них:

1

2

3 и т.д.

Всем заранее спасибочки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем привет. Наконец-то дошли мои письма до РУВД и до прокуратуры, РУВД бы молчало, но им пришел запрос о рассмотрении дела, и завтра ко мне пожалует товарищ из РУВД с расспросами: а чем же меня Вектор+ обижает?))) Как быть с показаниями по поводу кредита, ведь я стою на том, что не получали?!!! ни копейки... а откуда тогда доп договора по изменению % ставки, курса доллара и т.д.? как правильно поступить, подскажите? Ведь это мне пригодится и на суде скоро, так как векторенок припер в зал суда мое кредитное дело, чего я немного не ожидала?? 

 

Если у Вас дело сведбанк-вектор плюс обратите внимание милиции на отсутствие подписей в договоре, печать есть только на первой странице, на последней печать сбоку, подписи сильно отличаются, договор явно подделан или переделан. подписи на договоре и подписи на письме ( если вы такое получали ) разные и разные печати. Вообще очень внимательно  перечитайте договор. Пахнет мошенничеством по предварительному сговору группы лиц в особо крупных размерах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем привет. Наконец-то дошли мои письма до РУВД и до прокуратуры, РУВД бы молчало, но им пришел запрос о рассмотрении дела, и завтра ко мне пожалует товарищ из РУВД с расспросами: а чем же меня Вектор+ обижает?))) Как быть с показаниями по поводу кредита, ведь я стою на том, что не получали?!!! ни копейки... а откуда тогда доп договора по изменению % ставки, курса доллара и т.д.? как правильно поступить, подскажите? Ведь это мне пригодится и на суде скоро, так как векторенок припер в зал суда мое кредитное дело, чего я немного не ожидала??

И еще, скоро суд по поручителям, подскажите по пунктам, на чем строить оборону от них:

1

2

3 и т.д.

Всем заранее спасибочки)

подводите все под уголовку, иначе , что более вероятно, пошлют в гражданский суд.

Изучите ст. ст. УК .

Даже в устных заявлениях используйте туже самую терминологию , определения, фразы, что и в статьях УК.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/stru#Stru

специально не выделяю нужные статьи, чтобы изучили все... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем привет. Наконец-то дошли мои письма до РУВД и до прокуратуры, РУВД бы молчало, но им пришел запрос о рассмотрении дела, и завтра ко мне пожалует товарищ из РУВД с расспросами: а чем же меня Вектор+ обижает?))) Как быть с показаниями по поводу кредита, ведь я стою на том, что не получали?!!! ни копейки... а откуда тогда доп договора по изменению % ставки, курса доллара и т.д.? как правильно поступить, подскажите? Ведь это мне пригодится и на суде скоро, так как векторенок припер в зал суда мое кредитное дело, чего я немного не ожидала??

И еще, скоро суд по поручителям, подскажите по пунктам, на чем строить оборону от них:

1

2

3 и т.д.

Всем заранее спасибочки)

 

Так Кобыжча еще и документы подделывает?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=5058&page=91#entry110686

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=5058&page=91#entry110400

 

а откуда тогда доп договора по изменению % ставки, курса доллара и т.д.?

 

векторенок припер в зал суда мое кредитное дело, чего я немного не ожидала??

 

В дополнительном договоре и кредитном деле указан Ваш банковский счет?

Вы согласовали в кредитном договоре и дополнительном договоре обязательное существенное  условие кредитного договора - Ваш банковский счет?

В данном случае Ваш кредитный договор является заключенным без указания банковского счета?

Можно ли выдать кредит в иностранной валюте без открытия Вам банковского счета?

Ваше кредитное дело (рабочие документы) сформировано, если в нем не указан банковский счет?

Кредитный комитет мог принять решение об осуществлении кредитной операции в иностранной валюте, если рабочие документы (кредитное дело) не оформлено надлежащим образом?

Была ли осуществлена кредитная операция в иностранной валюте если кредитный комитет не рассматривал Ваше кредитное дело (рабочие документы) в связи с тем, что оно не было полностью оформлено?

Вам выдали кредит если Ваш кредитный договор до сих пор незаключенный без банковского счета, кредитное дело (рабочие документы) не оформлены надлежащим образом без банковского счета, и кредитный комитет не принимал решение об осуществлении кредитной операции без рабочих документов (кредитного дела)?

 

 

Згідно ст.1066 ЦК України та пункту 1.8 «Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах», яка затверджена постановою Правління НБУ від 12.11.2003 р. №492, визначене поняття поточного рахунку:

“1.8. Банки відкривають своїм клієнтам за договором банківського рахунку поточні рахунки, за договором банківського вкладу - вкладні (депозитні) рахунки.

Поточний рахунок - рахунок, що відкривається банком клієнту на договірній основі для зберігання грошей і здійснення розрахунково-касових операцій за допомогою платіжних інструментів відповідно до умов договору та вимог законодавства України.”

Частиною другою статті 11 Закону України “Про захист прав споживачів” та абзацом шістнадцятим частини першої статті 6 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг” врегульовуються питання щодо відомостей, які кредитодавець має повідомити споживачеві до укладення кредитного договору, а статтею 56 Закону України „Про банки і банківську діяльність" від 7 грудня 2000 року № 2121–III (далі – Закон про банки) – щодо відомостей, які банк має надавати споживачеві як власному клієнту на його вимогу (Рішення Конституційного Суду України від 10.11.2011 № 15-рп/2011).

Згідно з п. 2 ст. 11 Закону України «Про захист прав споживачів» перед укладенням договору про надання споживчого кредиту кредитодавець зобов'язаний повідомити споживача у письмовій формі про: особу та місцезнаходження кредитодавця; кредитні умови, зокрема: мету, для якої споживчий кредит може бути витрачений; форми його забезпечення; наявні форми кредитування з коротким описом відмінностей між ними, в тому числі між зобов'язаннями споживача; тип відсоткової ставки; суму, на яку кредит може бути виданий; орієнтовну сукупну вартість кредиту та вартість послуги з оформлення договору про надання кредиту (перелік усіх витрат, пов'язаних з одержанням кредиту, його обслуговуванням та поверненням, зокрема таких, як адміністративні витрати, витрати на страхування, юридичне оформлення тощо); строк, на який кредит може бути одержаний; варіанти повернення кредиту, включаючи кількість платежів, їх частоту та обсяги; можливість дострокового повернення кредиту та його умови; необхідність здійснення оцінки майна та, якщо така оцінка є необхідною, ким вона здійснюється; податковий режим сплати відсотків та про державні субсидії, на які споживач має право, або відомості про те, від кого споживач може одержати докладнішу інформацію; переваги та недоліки пропонованих схем кредитування.

Правила надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту, затверджені постановою Правління Національного банку України від 10 травня 2007 року №168, регулюють порядок надання банками споживачу повної, необхідної доступної та своєчасної інформації про сукупну вартість споживчого кредиту (кредитування на поточні потреби, кредиту в інвестиційну діяльність, іпотечного кредитування) з урахуванням процентної ставки за ним, вартості всіх сукупних послуг, а також інших фінансових зобов’язань споживача, які пов’язані з отриманням, обслуговуванням та погашенням кредиту і мають бути оплачені споживачем згідно з вимогами законодавства України та/або кредитного договору про надання споживчого кредиту.

Аналогічні вимоги про обов’язкову наявність банківського (поточного, карткового) рахунку в кредитному договорі встановленні Постановою Правління Національного банку України від 10.05.2007 року № 168 «Про затвердження Правил надання банками України інформації споживачу про умови кредитування та сукупну вартість кредиту», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 25.05.2007 року за № 541/13808, пунктом 3.4 вказаної постанови Національного банку України визначено, що:

3.4. Банки зобов'язані в кредитному договорі зазначити:

вид і предмет кожної супутньої послуги, яка надається споживачу;

обґрунтування вартості супутньої послуги (нормативно-правові акти щодо визначення розмірів зборів та обов'язкових платежів, тарифів нотаріусів, страхових компаній, суб'єктів оціночної діяльності, реєстраторів за надання витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна про наявність чи відсутність обтяжень рухомого майна, інших реєстрів тощо);

про відкриття банківського рахунку, відкритого з метою зарахування на нього суми наданого кредиту або надання кредиту за рахунком (овердрафт), умови відкриття, ведення та закриття такого рахунку, тарифи та всі суми коштів, які споживач має сплатити за договором банківського рахунку у зв'язку з отриманням кредиту, його обслуговуванням і погашенням.”

У пункті 9.4. глави 9 “Вимоги щодо кредитної документації та звітності” Положення про порядок формування та використання резерву для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями банків, що затверджене постановою НБУ № 279 від 06.07.2000р. зазначений перелік документів, що мають зберігатися у кредитних документах (справі), а саме номер поточного рахунку:

9.4. Робочі документи (кредитна справа) за кожним позичальником (контрагентом) в обов'язковому порядку мають містити:

назву клієнта, його місцезнаходження (місцепроживання);

номер основного поточного, додаткового поточного та позичкового рахунків;

письмове клопотання (заявка) про надання кредиту та техніко-економічне обґрунтування потреби в кредиті на відповідні цілі;

кредитну угоду та зміни до неї;

угоду про заставу (забезпечення) та зміни до неї;

Робочі документи заповнюються після подання потенційним позичальником (контрагентом) заявки на одержання кредиту та є обов'язковими для розгляду кредитним комітетом для прийняття рішення про здійснення кредитної операції. Надалі, якщо відбуваються зміни щодо фінансового стану позичальника чи забезпечення кредиту, кредитний інспектор заповнює нові бланки робочих документів, на підставі яких класифікується кредитна операція та розраховується резерв. Робочі документи зберігаються у кредитних справах позичальників (контрагентів).”

 

 

Відповідно до ст.211 ЦПК України суду заборонено своїм рішенням приховувати кримінальні правопорушення посадових осіб банків та інших фінансових установ, передбачених ст.212 та ст.209 Кримінального кодексу України. Суд повинен виявити під час розгляду справи порушення закону і встановити причини та умови, що сприяли вчиненню порушення, постановити окрему ухвалу і направити її відповідним особам чи органам для вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов.

Прикладом цього є окрема ухвала Апеляційного суду Львівської області від 28 травня 2014 у справі № 438/1288/13 (провадження №22-ц/783/1400/14) в аналогічній справі.

Дії, які належать до легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом визначені в ст.4 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму»:

«1. До легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, належать будь-які дії, пов’язані з коштами (власністю), одержаними (здобутими) внаслідок вчинення злочину, спрямовані на приховування джерел походження зазначених коштів (власності) чи сприяння особі, яка є співучасником у вчиненні злочину, що є джерелом походження зазначених коштів (власності).»

Статтею 18 «Запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом», Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» визначено, що фінансовим установам під час здійснення (надання) фінансових послуг забороняється відкривати та вести анонімні (номерні) рахунки.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39232720

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39671399

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39232570

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36349532

 

Почему Сведбанк использовал анонимные (номерные) счета?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи