Recommended Posts

Разве? По-моему, могу подать в по месту нахождения любой из сторон. Но суть не в этом. Просто хочется это все прекратить. Надоело. Они звонят по месту моей прописки, там нервый ребенок (инвалид 1 группы с отклонениями), они ему страшилки расказывают про выселение из квартиры. Зачем мне это надо?

В пт. звонил достаточно толковый дядечка из БФС, мы с ним минут 20 обсуждали мое дело и я озвувучила свои аргументы и требования. Он обещался переговорить с CCG. А вечером в 20:30 начались звонки: звонят и сбрасывают. Потом начали так же звонить в сб. в 9 утра :o И когда уже ближе к вечеру позвонил какой-то чумоход, послала его подальше. Потом перезвонила туда сама и предупредила: еще один звонок или дурацкая СМСка и я иду в милицию. Барышня обещалась записать. Таки придется с ними бодаться

Ви напевно забули.

згідно ст. 109 ЦПК України - http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yurist...eks/004/108.php

А на рахунок спілкування з ними, результату не дадуть. Вони на мій мобільний уже не пам'ятаю коли дзвонили... постійно дзвонять на інші номери (вони частково мають відношення до мене) А коли я піднімаю трубку, я спочатку прошу представитися, тобто повністю назвати ПІБ, а потім відповідаю щоб займалися справами, які їм доручені, готували документи у суд, а не видзвонювали. Деякі кажуть що у суд подавати не будуть....

у пятницю отримав від них пропозицію, сплати 40% від суми, а решту ми спишемо... Єдине не врахували, що дана схема вже не актуальна, бо про неї уже знають багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 404
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Разве? По-моему, могу подать в по месту нахождения любой из сторон. Но суть не в этом. Просто хочется это все прекратить. Надоело. Они звонят по месту моей прописки, там нервый ребенок (инвалид 1 группы с отклонениями), они ему страшилки расказывают про выселение из квартиры. Зачем мне это надо?

В пт. звонил достаточно толковый дядечка из БФС, мы с ним минут 20 обсуждали мое дело и я озвувучила свои аргументы и требования. Он обещался переговорить с CCG. А вечером в 20:30 начались звонки: звонят и сбрасывают. Потом начали так же звонить в сб. в 9 утра :o И когда уже ближе к вечеру позвонил какой-то чумоход, послала его подальше. Потом перезвонила туда сама и предупредила: еще один звонок или дурацкая СМСка и я иду в милицию. Барышня обещалась записать. Таки придется с ними бодаться

В качестве эксперимента я недавно попробовал такую схему с звонящим из долгового агентства "Пристав" :

1.После дурацкого вопроса с его стороны я вежливо попросил полностью представиться,на что он назвал опять имя и отчество и фразу "долговое агентство "Пристав".

2.Я:"Это Ваша полная фамилия?" :rolleyes:

2.Он:....... :unsure: "Повторите".

4.Я повторил.

5.Он:"Я не обязан Вам называть свою фамилию.Когда оплатите долг?"

6.Я:"Во-первых,отказ с Вашей стороны полностью представиться избавляет меня возможности общения с Вами.Во-вторых,существуют правила телефонного этикета".

7.Он:"Зачем Вам моя фамилия?"

8.Я:"Понимаете,узнав Ваши полные данные,я намерен обратиться с письменным запросом в Налоговую службу и Пенсионный фонд с целью выяснить Ваше истинное место работы.Если данные совпадут,с удовольствием буду общаться с Вами в дальнейшем (сам про себя думаю:"ага,сейчас,потом будешь мне доказывать основания твоего звонка и деятельности твоей конторы в отношении меня). А если данные не совпадут,то,уважаемый,Ваша контора подрывает экономическую ситуацию в стране :rolleyes: ,не оплачивая налоги за своих неоформленных сотрудников,т.е. "мёртвых душ!.

9.Он:"Так это ж долго ждать."

10.Я:Я всего лишь действую на основании своих конституционных прав и соблюдаю границы правового поля в отличие от вас". :rolleyes:

На том конце провода положили трубку.Не звонят 4-й день(до этого каждый день).Вот такое-вот лирическое отступление.

Вообщем,в моём случае помогло.Попробуйте и все желающие.

9.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В качестве эксперимента я недавно попробовал такую схему с звонящим из долгового агентства "Пристав" :

1.После дурацкого вопроса с его стороны я вежливо попросил полностью представиться,на что он назвал опять имя и отчество и фразу "долговое агентство "Пристав".

2.Я:"Это Ваша полная фамилия?" :rolleyes:

2.Он:....... :unsure: "Повторите".

4.Я повторил.

5.Он:"Я не обязан Вам называть свою фамилию.Когда оплатите долг?"

6.Я:"Во-первых,отказ с Вашей стороны полностью представиться избавляет меня возможности общения с Вами.Во-вторых,существуют правила телефонного этикета".

7.Он:"Зачем Вам моя фамилия?"

8.Я:"Понимаете,узнав Ваши полные данные,я намерен обратиться с письменным запросом в Налоговую службу и Пенсионный фонд с целью выяснить Ваше истинное место работы.Если данные совпадут,с удовольствием буду общаться с Вами в дальнейшем (сам про себя думаю:"ага,сейчас,потом будешь мне доказывать основания твоего звонка и деятельности твоей конторы в отношении меня). А если данные не совпадут,то,уважаемый,Ваша контора подрывает экономическую ситуацию в стране :rolleyes: ,не оплачивая налоги за своих неоформленных сотрудников,т.е. "мёртвых душ!.

9.Он:"Так это ж долго ждать."

10.Я:Я всего лишь действую на основании своих конституционных прав и соблюдаю границы правового поля в отличие от вас". :rolleyes:

На том конце провода положили трубку.Не звонят 4-й день(до этого каждый день).Вот такое-вот лирическое отступление.

Вообщем,в моём случае помогло.Попробуйте и все желающие.

9.

А є який шаблон звернення у податкову... Мене це зацікавило..... Бо на них я написав уже в міліцію, прокуратуру, міністерство... Податкову поки не травив... :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Розкажу свою історію.

Дзвінок

Доброго дня, а можна почути …..

Це я

Вам телефонує Юридична компанія Бюро фінансових суперечок мене звати ….

А ваше прізвище?

Для чого Вам?

Щоб я знав з ким спілкуюся і в разі чого написати заяву у міліцію….

Моє прізвище ….

Добре, я записав, що ви від мене хочете?

Щоб ви заплатили

Я пояснював , вашим колега, так як мені CCG не надало всіх підтверджуючих документів, я платити не буду, зустрінемося у суді….

Зачекайте, чого ви так настроєні, у мене до вас пропозиція, заплатіть 700грн. і ми не будемо подавати у суд…

Шановна, ви напевне мене не почули, я сам хочу вияснити дану суперечку ТІЛЬКИ у суді…., там я отримаю усі підтверджувальні документи, за якими CCG має право вимагати у мене гроші

Ви заплатіть і ми не подамо у суд….

? якщо ви і надалі будете телефонувати мені і моїм знайомим, я особисто на вас напишу заяву у прокуратуру, так як вам надано право тільки підготовити документи у суд, що підтверджує лист від CCG, де чітко вказано, ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ У СУД, а не телефонний тероризм… Готуйте документи у суд, зустрінемось там.

Так ви не будете платити….

Після цього до мене не телефонують, а набридають на дом. тел. яким ми не користуємося і моїм рідним…. Вони ж телефони не піднімають з кодом 044

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Додам ще те, що ПІБ не співпадають з тими які вони називають

Була можливість перевірити працівників CCG

Наприклад, Вони представляється Іванов Іван Олександрович, співпадають тільки Іванов Іван а замість Олександровича, є Олексійович

І так далі.... або ім'я , або по батькові не співпадали, в більшості починалися на ту букву, яке вони називали

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Ви напевно забули.

згідно ст. 109 ЦПК України - http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yurist...eks/004/108.php

Нi, не забула. Просто у iншому договорi був пункт, де було вказано, як i де може вiжбуватися суд.

А на рахунок спілкування з ними, результату не дадуть. Вони на мій мобільний уже не пам'ятаю коли дзвонили... постійно дзвонять на інші номери (вони частково мають відношення до мене) А коли я піднімаю трубку, я спочатку прошу представитися, тобто повністю назвати ПІБ, а потім відповідаю щоб займалися справами, які їм доручені, готували документи у суд, а не видзвонювали. Деякі кажуть що у суд подавати не будуть....

у пятницю отримав від них пропозицію, сплати 40% від суми, а решту ми спишемо... Єдине не врахували, що дана схема вже не актуальна, бо про неї уже знають багато.

О да. Вчера барышня из БФС недоумевала по поводу моего отказа погасить долг с 30% скидкой.

Кстати, сказала, что CCG передали им мой долг по договору факторинга. Копию договора обещалась выслать.

Посоветовала ей не утруждаться, так как CCG не доказали мне свое право требовать с меня долг. А поскольку сами таких прав не имеют, как могут кому-то передать несуществующие права?

Сегодня позвонил мол. чел. и грустно пообещал выслать мне все затребованные бумаги, включая расчет суммы задолженности. Почему-то уверена, что вышлют опять какую-то лабуду типа Долг - 0=Долг.

Как все-таки отделаться от этихслепней? А?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тільки прийшов з УДСБЕЗ... Написав заяву в прокуратуру на банк, зараз цим питанням будуть займатися вони. + Написав в управління МВС на CCG, вони направили заяву в київський УДСБЕЗ.

Чекаю відповіді. А на рахунок Бюро фінансових суперечок мені прислали CCG лист, де вказано, що вони передали справу у БФС для підготовки у суд, а ті мені видзвонюють кожний день, я пропоную їм зайнятися тим, чим мають і передавати справу у суд, мені завжди обіцяють, що такого вони РОБИТИ НЕ БУДУТЬ.

post-10457-1320243354_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тільки прийшов з УДСБЕЗ... Написав заяву в прокуратуру на банк, зараз цим питанням будуть займатися вони. + Написав в управління МВС на CCG, вони направили заяву в київський УДСБЕЗ.

Чекаю відповіді. А на рахунок Бюро фінансових суперечок мені прислали CCG лист, де вказано, що вони передали справу у БФС для підготовки у суд, а ті мені видзвонюють кожний день, я пропоную їм зайнятися тим, чим мають і передавати справу у суд, мені завжди обіцяють, що такого вони РОБИТИ НЕ БУДУТЬ.

Неее, мне как раз наоборот грозят судом, даже СМСку прислали, что сумму долга увеличат в 14 раз. (А почему не в 100?) Мне CCG тоже такое письмо присылали, но двое последних звонящих утверждают, что CCG мной заниматься не будут и по договору факторинга передали меня БФС. Так и сказали: "У нас с CCG договор факторинга, согласно которого мы имеем право требовать с вас долг" Вот жажду увидеть этот договор.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

"Красавцы", раньше слали людям яркие размалёвки на дорогой бумаге в павлиньих конвертах отпечатаных на не дешёвом ксероксе.

А последний раз как увидел высланную ими якобы копию повестки в суд на дешёвой серой бумаге в таком невзрачном конвертике, что аж прослезится захотелось.

Видать народ умнеет, деньжат не высылают, посылают в сад, а в саду "капусту" не нарубишь. :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня был долг ING . банк исчез, якобы передав дело в ККГ. Они и так, и сяк и на перекосяк... но так как они мне не показали свои права, да и в договоре о каком либо праве передачи слова не было - я забил на них, а с банка получил письмо что я им ничего не должен.

Прошло время, и один красавчег заявился ко мне домой. Просто Респект ему. Он нарушил сразу одним махом столько законов, что им и не снилось. Заява в МВД и в прокуратуру о нарушении неприкосновенности частной жизни, вымогательство, преследование и угрозы, нанесение морального и материального вреда, и еще и распространение персональной информации. Букетик еще тот.

После присылали еще раз письмо злобное с квитанцией, и вроде пока тишина. Хотя у них по сути уже скоро истекает срок исковой давности. (Или он уже не 3 года?).Хотел бы я увидеть хоть какие то документы от них, но ничего кроме отксеренных листиков они мне так и не показали. Ни одной живой печати или подписи.

Я им даже по душевной щедрости предлагал сделку - мол я выкуплю долг по реальной его стоимости Т.е. за те же деньги что они отдали в ИНГ банк (не получив за это взамен ничего кроме базы с ФИО и телефонами) - 12% от суммы долга... Но они не согласились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что-то я не поняла. <_< Зачем

Я им даже по душевной щедрости предлагал сделку - мол я выкуплю долг по реальной его стоимости Т.е. за те же деньги что они отдали в ИНГ банк (не получив за это взамен ничего кроме базы с ФИО и телефонами) - 12% от суммы долга... Но они не согласились.

если

с банка получил письмо что я им ничего не должен.

???

Отправьте им копию письма и скажите "прощай"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пожалуйста, киньте в личку образец заявления в проукратуру и милицию. И куда нужно подавать: в район? в город? по месту их регистрации или по месту моего жительства?

БФС задолбали. Взяли новую моду: звонят по 2-3 раза в день серией из 2-3 звонков, но или молчат, или сбрасывают. Нервирует, знаете ли :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пожалуйста, киньте в личку образец заявления в прокуратуру и милицию. И куда нужно подавать: в район? в город? по месту их регистрации или по месту моего жительства?

БФС задолбали. Взяли новую моду: звонят по 2-3 раза в день серией из 2-3 звонков, но или молчат, или сбрасывают. Нервирует, знаете ли :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

звонят по 2-3 раза в день серией из 2-3 звонков, но или молчат, или сбрасывают. Нервирует, знаете ли :(

Этого они как раз и добиваются!

Зачем в личку? Пользуйтесь!

Прокурору _______________ району міста

____________, старшому раднику юстиції

_____________________________________

Юридична адреса: поштовий індекс 00000,

місто ______________, ___________області,

вулиця _____________, будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

_____________________________________,

Поштовий індекс: 00000, місто __________,

__________ області, вулиця _____________,

будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

З А Я В А

Я, _____________________________ з вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлена, а саме що завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, - караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

«_____» _________________ 20___ року між мною та Акціонерним банком «____________________________» укладено договір про надання споживчого кредиту №_______________. Відповідно до умов договору, банк надав мені у тимчасове користування на умовах строковості, платності, забезпеченості з цільовим характером грошові кошти у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) із сплатою 17,5 (сімнадцять цілих п’ять десятих) відсотків річних за користування кредитом, з кінцевим терміном повернення « » ____________________ 20____ року. (Копія якого надається)

Зобов’язання за кредитним договором укладеним між мною та банком, виконувались по « » ____________________ 20___ року, що підтверджується квитанціями оплати у кількості ________ шт., (які надаються до заяви.) Мушу зазначити, що під час виконання грошових зобов’язань фінансово-майновий стан моєї родини погіршився, у результаті чого за зазначеним кредитним договором виникла заборгованість у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) за останні ___________ місяця.

«_______»_____________ 20___ року, я отримала вимогу від ____________________ компанії про погашення заборгованості за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року. Звертаю увагу на те, що зазначена вимога не від кредитора, а від трете особи, з якою я кредитний договір не укладав.

Відповідно до ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність " встановлено, що банківською таємницею, зокрема, є відомості про банківські рахунки клієнтів, фінансово-економічний стан клієнтів та ін. Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов'язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб. Тобто банком у порушення вище зазначеної статті розголошується третій особі інформація, яка містить банківську таємницю.

Відповідно до частини 6 статі 23 Закону України «Про інформацію», інформація про особу охороняється законом.

Відповідно до ст. 32 Конституції України визначено, що ні хто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.

Крім того, після отримання мною вимоги мені неодноразово телефонували та погрожували (навести погрози) з ____________________ компанії. Зазначені погрози містили ознаки примушування виконати мене цивільно-правові зобов'язання за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року.

Відповідно до ст. 355 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна.

Відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання, дії Банку можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 189 КК України «Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб» та ст. 182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя».

Враховуючи вище наведене, я вирішила скористуватись своїм правом зазначеним у ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, що заяву про порушення кримінальної справи можливо написати як до правоохоронних органів так і до прокуратури у тому числі і у справах, які не підлягають їх віданню.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 94, 95, 97, 98 КПК України, ст. 182, 189, 355, 383 КК України, Законом України „Про звернення громадян ”, ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність ", ст. 23 Закону України «Про інформацію», Конституцією України, Закону України «Про прокуратуру», -

Прошу:

1. Провести Прокуратурою перевірку на підставі ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, за результатами якої прийняти відповідні заходи у відношенні ____________________________________ та ______________________________________. Про результат проведеної перевірки повідомити мене письмово.

Перелік документів, що додаються до заяви:

1. Ксерокопія паспорту на ім’я _____________________.

2. Копія вимоги.

3. Копія кредитного договору № _________________від «_______» ___________20__ року.

4. Копії квитанцій у кількості ____ шт.

З повагою,

« » __________ 2010 року __________І.І.Іванова

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Этого они как раз и добиваются!

Зачем в личку? Пользуйтесь!

Преогромнейше благодарю.

На выходные вылючила звук в телефоне. В субботу было 3 звонка утром (9:12, 9:13, 9:26) и 2 вечером (19:22, 20:12), сегодня два в 9 и в 10 утра :angry: Решили взять измором. Как можно данные из журнала звонков телефона, а также их СМСки присовкупить к делу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Преогромнейше благодарю.

На выходные вылючила звук в телефоне. В субботу было 3 звонка утром (9:12, 9:13, 9:26) и 2 вечером (19:22, 20:12), сегодня два в 9 и в 10 утра :angry: Решили взять измором. Как можно данные из журнала звонков телефона, а также их СМСки присовкупить к делу?

Никак.Нужно сначала доказать,что номер.с которого Вам звонят,принадлежит БФС.Я Вас уверяю,что в телефонном справочнике этот номер будет на балансе какого-то телефонного оператора.Для прокуратуры журнал звонков не будет являться доказательством.Попробуйте записать разговор-может быть это сыграет для прокуратуры,только обязательно спрашивайте данные звонящего,данные его руководителя и адрес местонахождения-это будет косвенным доказательством причастности звонящего к коллекторам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

МНЕ НА ТЕЛЕФОН ПРИШЛА СМС, ЧТО ВАШЕ ДЕЛО 26..... ПО КРЕДИТУ ПЕРЕДАНО В CCG. СРОЧНО ОПЛАТИТЕ 13713,88 RUR ДО ИНФО 74995037734.

НА СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ ПРИШЛА ЕЩЁ СМС - УВЕДОМЛЯЕМ ВАС ПЕРЕДАЛ ПОЛНОМОЧИЯ ПО ВЗЫСКАНИЮ ЗАДОЛЖНОСТИ 13714,00 ПО КРЕДИТУ CCG ТЕЛ 74995037734. Я ИМ ЗВОНЮ, НО ОНИ БРОСАЮТ ТРУБКУ. ВО-ПЕРВЫХ У МЕНЯ НИ КОГДА НЕ БЫЛО ЗАДОЛЖНОСТИ. ВО-ВТОРЫХ Я ДАЖЕ НЕ ЗНАЮ В КАКОМ БАНКЕ ЗАДОЛЖНОСТЬ. И КАМУ Я ДОЛЖНА ПЛАТИТЬ. СМС НАПИСАЛА СЛОВО В СЛОВО КАК ОНИ МНЕ ПРИСЛАЛИ

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вобщем, вчера я окончательно убедилась, что ЮК "БФС" - карманная собачонка CCG

А подозрения возникли давно: звонящие требовали то погасить долг CCG, то БФС. Один из последних звонящих сообщил, что CCG по договору факторинга передало мое дело им, БФС. Я затребовала оба договора (иначе, на каком основании CCG передает мое дело, если свою прчастность к нему они не доказали). Вчерась звонт дама со стандартным вопросом: "Почему вы не гасите свой долг CCG?" Ответила ей вопросом на вопрос - собирается ли она сообщить мне что-то новое, если нет - нечего тратить мое время и сбросила звонок. Почти мгновенно пришла СМСка о том, что на меня подано в суд. Ладно, наконец-то суд. Через час звонит хамовитое лицо и начинает разгвор с наездов. Диалог приблизительно такой (может кому пригодится мой опыт):

- Здравствуйте Матрена Матреновна, когда вы собираетесь погасить свой долг?

- Какой долг?

- Долг компании CCG!

- А кто это такие?

- Это компания, которой по договору факторинга передали Ваш долг.

- Хорошо. А вы - кто?

- (представляется, ФИО), компания БФС.

- Не знаю такой.

- Мы работает по договору факторинга с CCG. Они уполномочили нас стребовать с Вас долг.

- Очень любопытно увидеть этот договор.

- В деле написано, что Вам высылали его дважды!!!

- Да вы что? И небось заказным письмом?

- Да! У вас не получится водить нас за нос, мы подаем на Вас в суд!!!

- У меня тут на заборе тоже кое-что написано, Вам прочитать или сами догадаетесь?. В суд так в суд. Кстати, получила от Вас липовую повесточку. Хочу Вам ответ написать. Будьте добры, сообщите мне почтовый адрес ЮК "БФС".

- Зализнычне шоссе, 57

- Не прокатит. Это адрес CCG. Мне нужен адрес БФС. Фактический адрес, а не юридический - юридический мне известен.

- Я в данный момент не располагаю такой информацией....

- :blink::o Да вы что? Вы не знаете, по какому адресу Ваша задница полирует офисный стул?

- ???

- Вы вообще кто? Сотрудник или простой прохожий? Рекетир? Вымогатель?

Трубка поспешно бросается. Следом приходит СМС - "Срочно перезвоните нам! Последний шанс решить вопрос в досудебном порядке"

Я разочарована <_< А как же "стрелка" у суда "за мiсцем вашого проживання" 11.11.2011 г. в 11:00 (суеверные ребятки, ишь какую дату и время выбрали :lol: )

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

- Вы вообще кто? Сотрудник или простой прохожий? Рекетир? Вымогатель?

Трубка поспешно бросается. Следом приходит СМС - "Срочно перезвоните нам! Последний шанс решить вопрос в досудебном порядке"

Я разочарована <_< А как же "стрелка" у суда "за мiсцем вашого проживання" 11.11.2011 г. в 11:00 (суеверные ребятки, ишь какую дату и время выбрали :lol: )

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?act...t&pid=29763 -можете поглумится на досуге :rolleyes:
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

МНЕ НА ТЕЛЕФОН ПРИШЛА СМС, ЧТО ВАШЕ ДЕЛО 26..... ПО КРЕДИТУ ПЕРЕДАНО В CCG. СРОЧНО ОПЛАТИТЕ 13713,88 RUR ДО ИНФО 74995037734.

НА СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ ПРИШЛА ЕЩЁ СМС - УВЕДОМЛЯЕМ ВАС ПЕРЕДАЛ ПОЛНОМОЧИЯ ПО ВЗЫСКАНИЮ ЗАДОЛЖНОСТИ 13714,00 ПО КРЕДИТУ CCG ТЕЛ 74995037734. Я ИМ ЗВОНЮ, НО ОНИ БРОСАЮТ ТРУБКУ. ВО-ПЕРВЫХ У МЕНЯ НИ КОГДА НЕ БЫЛО ЗАДОЛЖНОСТИ. ВО-ВТОРЫХ Я ДАЖЕ НЕ ЗНАЮ В КАКОМ БАНКЕ ЗАДОЛЖНОСТЬ. И КАМУ Я ДОЛЖНА ПЛАТИТЬ. СМС НАПИСАЛА СЛОВО В СЛОВО КАК ОНИ МНЕ ПРИСЛАЛИ

НИКОМУ и НИЧЕГО не платите (я тоже могу Вам такую СМС прислать - Вы же мне не станете деньги перечислять). Только документ с "мокрой" печатью может быть подтверждением о передаче вашего долга третьему лицу. И то, сначала этот документ нужно хорошенько изучить. Коллекторы разводят людей. На форуме полно тем по данному вопросу - почитайте и будете знать, как себя вести с коллекторами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11.05.2006 р. я придбала в кредит мобільний телефон «Нокіа», грошові кошти для споживчого кредитування були надані ПАТ КБ «Правекс-Банк». 16.05.2006 мобільний телефон в мене було викрадено, з відповідною заявою я звернулась до РУ ГУМВС в м. Києві.До банку я віднесла підтверджуючі факт злочину документи та написала заяву про невиконання договору. Але частково тіло кредиту та відсотки я сплатила. На цьому всі правочини з банком були призупинені.

Починаючи з 16.10.2010 року мені на міський телефон за моїм теперішнім місцем реєстрації і місцем проживання стали телефонувати люди, які називали себе співробітниками ТОВ «Кредит колекшн Груп», з претензіями та вимогами. Телефонували навіть моїй мамі та моє колишнє місце роботи.В своїх дзвінках на мобільний телефон та повідомленнях смс вони постійно мені погрожували, що вилучать в мене майно, відправлять мене в тюрму, вилучать в мене примусово гроші в сумі 12000-15000 грн.(а в договорі було 1400 і частково було сплачено), до мене за місцем реєстрації прийдуть інспектори для примусового вилучення майна, в мене будуть проблеми, моє прізвище внесуть до «чорного списку» «Бюро кредитних історій» і я більше не зможу отримати кредит, не зможу виїхати з України, якщо я влаштуюсь на роботу, вони постійно будуть туди телефонувати, інкримінують мені, не маючи на це ніяких повноважень та досвіду, різноманітні статті ККУ та інше.

На їх дії я написала заяву в прокуратуру та в РУ ГУ МВС за місцем їх територіальності. Мені прийшла відповідь, що на службових осіб ТОВ «Кредит колекшн Груп» порушено кримінальну справу № 06-11563 від 04.02.2010 року за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 355 КК України. Зібравши всі документи я подала позовну заяву до суду про визнання недійсними вимог та стягнення моральної шкоди. Своїми діями співробітники ТОВ "ККГ" порушують ст.3, 2-22, 30, ч.1-3 ст.32 Конституції України, ч.3 ст. 23 ЗУ "Про інформацію", ст. 257 ЦПК України та в їх діях присутні ознаки злочину, передбаченого ст.ст. 127, 189, 353, 355 КК України. ПАТ "Правекс-банк", перепродавши мою кредитну заборгованість без мого відому порушив Правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, які затверджених постановою Правління Національного банку України від 14.07.2006 N 267, ст. 62 ЗУ "Про банки і банківську діяльність", ч.3 ст.512 ЦПК України. Якщо детальніше - то набагато більше порушень ЗУ та НПА. Суддя 1-ої судової інстанції віднеслась до розгляду справи упереджено, відмовила мені у праві надавати докази та заперечення, не звернула увагу на неповне з'ясування істотних обставин справи, не прочитала навіть предоставлені договори факторингу (2 договори), які складені безграмотно та суперечать один одному і там взагалі багато різних юридичних правопорушень, що дають підстави вважати їх нікчемними.

Я подала апеляційну скаргу, на дії судді написала скаргу до Ради суддів. Зараз в Апеляційному суді вирішується питання про призначення дати судового засідання.

Доречі, колектори на суд не з'явилися жодного разу, хоч були належним чином повідомлені як судом, так і мною особисто (повідомлення завірено їх вхідною печаткою та підписом особи відділу досудового розгляду).

Я вважаю, чим більше людей прийде в якості свідків до суду, або взагалі вступить до справи з додатковими позовами від себе до ТОВ "ККГ", як відповідача, тим впливошими будуть наші вимоги.

ТРЕБА НЕ ТІЛЬКИ ПИСАТИ НА ФОРУМАХ СВОЇ СКАРГИ ПРО НЕЗАКОННІ ДІЇ КОЛЕКТОРІВ, А ДІЯТИ!!! ТОМУ ЩО ВОНИ І ДАЛІ БУДУТЬ "РОЗВОДИТИ", ПОГРОЖУВАТИ ТА ВВАЖАТИ ЛЮДЕЙ ЗА "ЛОХІВ".

З приводу якоїсь допомоги або інших дій звертайтесь до мене за телефонами - 097912719, 0502546110, 0939698024.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ТРЕБА НЕ ТІЛЬКИ ПИСАТИ НА ФОРУМАХ СВОЇ СКАРГИ ПРО НЕЗАКОННІ ДІЇ КОЛЕКТОРІВ, А ДІЯТИ!!! ТОМУ ЩО ВОНИ І ДАЛІ БУДУТЬ "РОЗВОДИТИ", ПОГРОЖУВАТИ ТА ВВАЖАТИ ЛЮДЕЙ ЗА "ЛОХІВ".

З приводу якоїсь допомоги або інших дій звертайтесь до мене за телефонами - 097912719, 0502546110, 0939698024.

Респект Вам и уважуха! С этими выкидышами 90-х нужно бороться и наказывать их. И то ,что наши "самые гуманные" суды пока на их стороне-явление временное. капля камень точит. Не нужно боятся!
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 weeks later...

Ребят, я живу в Казани и тут меня енти CCG тоже порядком достали.

Брал год назад принтер в кредит, 2 месяца была просрочка, но в июле все загасил.

Но банк по непонятным мне причинам отдал мой долг вот ентим гаврикам.

Сначала донимали звонками, мои ответы их не убеждали. Банк никаких уведомлении мне тоже не присылал.

Не дале как вчера пришло вот такое письмецо:

post-10665-1322634750_thumb.jpg

post-10665-1322634767_thumb.jpg

post-10665-1322634787_thumb.jpg

post-10665-1322634806_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения