Заем в "Манивео" и особенности договора


Recommended Posts

2 часа назад, lakodym сказал:

У многих, к сожалению... Вот что мне отвечал сотрудник ПБ:

Screenshot_2018-02-24-14-20-02.png

IMG_20180224_142152.jpg

Перевели PAYMENT2WFP и WFP2ULTRACASH несложил????https://minfin.com.ua/2017/02/03/26017203/может даже так.читай отзывы статья побрехенькы жулья...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 9k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

15 часов назад, ZarDoz сказал:

 

как у вас развиваются события спустя пол года с мфо, ну ети "гроши"? приходили коллекторы или там искали вас? че было в общем?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, grim сказал:

как у вас развиваются события спустя пол года с мфо, ну ети "гроши"? приходили коллекторы или там искали вас? че было в общем?)

С теми что у вас не связан.Мои мг пытаються снять с карты бывшей УЖЕ 6МЕС.Насчёт приезда никто не приежал вообще и не приедет,даже если приедут и чё?Нах пошлёш и всё...На звонки не отвечаю всё блокируеться .мукулатура в коллекцию.НИКТО НИКОМУ НИЧЁ НЕ ДОЛЖЕН.ОНИ НИКТО И ЗВАТЬ НИ КАК.ЗАБЕЙ НЕ ПАРЬСЯ ЖИВИ КАК ЖИЛ МЕНЬШЕ ИХ СЛУШАЙ ИЛИ ВООБЩЕ НЕ СЛУШАЙ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, ZarDoz сказал:

Вот ЗАКОНОМЕРНОЕ решение по одной из http://reyestr.court.gov.ua/Review/70944555 :lol:

Юристы там у них наверное "грамотные"...))) Даже не знают куда апелляцию подают сейчас... Вот сами видите какой уровень у них, я ведь не однократно пишу, что это просто дети, просто школьники... Никак не знают как обжаловать это решение...))

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71492658

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, ZarDoz сказал:

Вот ЗАКОНОМЕРНОЕ решение по одной из http://reyestr.court.gov.ua/Review/70944555 :lol:

Вот об этом и речь...

Справа № 361/3737/17

Провадження № 2/361/2314/17

07.12.2017

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

07 грудня 2017 р.          Броварський міськрайонний суд Київської області в складі                                                         головуючого судді Селезньової Т.В. при секретарі Чуксіну В.В., розглянувши у судовому засіданні в місті Бровари цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КЛТ КРЕДИТ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

                                                              встановив:

Позивач просить суд стягнути з відповідача заборгованість за договором позики №3361304964-012185 від 11.08.2016 р., в сумі 33744 грн., в тому числі заборгованість за кредитом 4000 грн., заборгованість за відсотками за користування кредитом 27600 грн., заборгованість за пенею 200 грн., посилаючись на те, що 11.08.2016 р. між ТОВ «КЛТ КРЕДИТ» і ОСОБА_1 за допомогою веб сайту kltcredit.com.ua був укладений кредитний договір, відповідно до умов якого позивач надав ОСОБА_1 позику в сумі 4000 грн. шляхом безготівкового переказу коштів на її рахунок зі сплатою відсотків за користування коштами в розмірі 1944 грн., які вона мала сплатити протягом 30 діб з моменту підписання договору електронним цифровим підписом з одноразовим ідентифікатором, зі строком повернення кредиту до 10.09.2016р. Відповідач умови договору не виконала, позику і відсотки в обумовлений договором термін не повернула, внаслідок чого у неї перед позивачем утворилась заборгованість і нарахована неустойка відповідно до умов договору.

Відповідач позов не визнала, стверджує, що вона не укладала ніякого договору позики чи іншого- з позивачем, і не отримувала від позивача позику взагалі, жодних документів щодо укладення договору з позивачем не підписувала ні у яких встановлений законом спосіб. В письмових запереченнях зазначила, що як на єдину підставу виникнення у неї зобовязань перед ТОВ «КЛТ КРЕДИТ» представник позивача зазначає укладення між вказаним товариством і нею договору позики за допомогою веб сайту товариства шляхом обміну електронними цифровими підписами. Проте, електронного цифрового підпису вона не мала і не має, в долученому до позову договорі відсутні докази скріплення нею даного договору своїм електронним цифровим підписом, а відтак даний договір нею не укладений, будь яких інших документів, з яких можливо було б встановити, що вона підписала даний договір позики шляхом накладення цифрового підпису, чи у інший спосіб, позивачем не надано, а долучений до позову договір не може створювати для неї жодних правових наслідків. Просила відмовити в задоволенні позову у повному обсязі.

Представник позивача в судові засідання жодного разу не зявився, викликався неодноразово, представником позивача подана заява про розгляд справи за його відсутності за наявними у справі доказами, у звязку з неможливістю явки до Броварського міськрайонного суду Київської області для участі у розгляді справи.

Позивач на підтвердження укладення договору позики з відповідачкою подав такі докази:

копію паспорта і ідентифікаційного коду ОСОБА_1;

договір № НОМЕР_1 012185 від 11.08.2016 р., в якому сторонами договору зазначено ТОВ «КЛТ КРЕДИТ» в особі ОСОБА_2, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони, і ОСОБА_1, Україна, АДРЕСА_1, НМ 357972 Борзнянським РВУМВС України в Чернігівській області, 15.09.2009, НОМЕР_1, що має електронну пошту: [email protected] та номер телефону +380968487716 з іншої сторони.

Відповідно до п.1.1 даного договору, за даним договором позикодавець надає позичальнику грошові кошти 4000 грн. Відповідно до п.1.2 позика надається позичальнику тільки за допомогою веб сайту позикодавця kltcredit.com.ua за умови ідентифікації позичальника та використання електронного цифрового підпису одноразовим ідентифікатором.

У п. 7.13 договору зазначено, що цей договір підписано позикодавцем за допомогою електронного підпису одноразовим ідентифікатором відповідно до ст.ст.11,12 ЗУ «Про електронну комерцію», цей договір прирівнюється до такого, що укладений у письмовій формі.

У графі реквізити та підписи сторін: Позичальник ОСОБА_1, НОМЕР_2 Борзнянським РВУМВС України в Чернігівській області, 15.09.2009, Україна, 07400, м. 206, АДРЕСА_2, ідентифікаційний код НОМЕР_1, телефон +380968487716, смс код, Електронний підпис/ ОСОБА_1.

У графіку розрахунків у графі позичальник зазначені такі ж самі дані про позичальника і зазначено Електронний підпис/ ОСОБА_1.

Крім того, позивачем надано копію платіжного доручення № 1360 від 11.08.2016 р. платник КЛТ КРЕДИТ ТОВ, отримувач поповнення карт Приват 24 юр.ос., призначення платежу #4149437862675954 ІПН НОМЕР_1 ОСОБА_1 зворотня фінансова допомога згідно договору № 3361304964-012185 від 11.08.2016 р., сума коштів 4000 грн. У платіжному дорученні відсутній підпис як платника так і отримувача коштів.

Відповідач заперечувала факт укладення договору з позивачем, факт отримання кредитних коштів, а також наявність електронного цифрового підпису.

       Згідно ст.208 ЦК України, у письмовій формі належить вчиняти: зокрема, 2) правочини між фізичною та юридичною особою, крім правочинів, передбачених частиною першою статті 206 цього Кодексу; 4) інші правочини, щодо яких законом встановлена письмова форма. Згідно ст.1046 ЦКУ Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками. Відповідно до ч.1, 2ст. 207 ЦК Україниправочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах, у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо воля сторін виражена за допомогою телетайпного, електронного або іншого технічного засобу зв'язку. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами).

Як зазначає позивач, і зі змісту наданого ним договору вбачається, що договір укладений в електронній формі.

Електронні правочини оформлюються шляхом фіксації волі сторін та його змісту. Така фіксація здійснюється за допомогою складання документу, який відтворює волю сторін. На відміну від традиційної письмової форми правочину воля сторін електронного правочину втілюється в електронному документі.

Відповідно ч.1ст. 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Враховуючи положення ч.1ст. 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»правочин вважається вчиненим у електронній формі у випадку, якщо в ньому наявні всі обов'язкові реквізити документа. Також, відповідно до ч.1, 2ст. 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

З врахуванням викладеного, лише наявність електронних підписів сторін підтверджує їх волю, спрямовану на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків, забезпечує ідентифікацію сторін та цілісність документа, в якому втілюється воля останніх.

Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»оригіналом  електронного документа вважається електронний примірник документа з обовязковими реквізитами, у тому числі з електронним  підписом  автора  або  підписом, прирівняним до власноручного  підпису  відповідно  до  Закону  України "Про електронний цифровий підпис".

Відповідно до ч. 3 ст. 207 ЦК України використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного, електронного або іншого копіювання, електронного підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів.

     Згідно ст.638 ЦК договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Договір укладається шляхом пропозиції однієї сторони укласти договір (оферти) і прийняття пропозиції (акцепту) другою стороною. Згідно ст.640 ЦК - договір є укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції. Згідно ст. 642 ЦК - відповідь особи, якій адресована пропозиція укласти договір, про її прийняття (акцепт) повинна бути повною і безумовною.

   Згідно ст.218 ЦКУ - недодержання сторонами письмової форми правочину, яка встановлена законом, не має наслідком його недійсність, крім випадків, встановлених законом. Заперечення однією із сторін факту вчинення правочину або оспорювання окремих його частин може доводитися письмовими доказами, засобами аудіо-, відеозапису та іншими доказами. Рішення суду не може грунтуватися на свідченнях свідків. Якщо правочин, для якого законом встановлена його недійсність у разі недодержання вимоги щодо письмової форми, укладений усно і одна із сторін вчинила дію, а друга сторона підтвердила її вчинення, зокрема шляхом прийняття виконання, такий правочин у разі спору може бути визнаний судом дійсним.

   Згідно ст.509 ЦКУ - зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. 2. Зобов'язання виникають з підстав, встановленихстаттею 11цього Кодексу.

    Згідно ст.14 ЦКУ - цивільні обов'язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства. Особа не може бути примушена до дій, вчинення яких не є обов'язковим для неї.

З аналізу норм закону, що регулює дані правовідносини, і з аналізу наданих доказів, суд встановив наступне:

Договір № НОМЕР_1 012185 від 11.08.2016 р., який викладений на паперовому носії, не містить електронних підписів, в тому числі електронного підпису відповідачки, отже наданий позивачем документ не дозволяє суду встановити наявність електронного підпису відповідача і відповідно сам факт волевиявлення відповідача (його прийняття ним пропозиції про укладення договору, надання згоди на отримання суми у позику, і тим більше на умовах, викладених у даному документі), та як результат укладення сторонами договору про надання обумовленої договором суми позики.

Відповідно дост. 60 ЦПК України, кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях. Відповідно до ч.1 ст. 58 ЦПК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Згідно зіст. 59 ЦПК Українисуд не бере до уваги докази, які одержані з порушенням порядку, встановленого законом. Обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими.

Таким чином, документ з назвою договір № НОМЕР_1 012185 від 11.08.2016 р., який долучений позивачем до позову у якості договору позики (зворотної допомоги) між сторонами, не може бути прийнятий судом як договір, що укладений у письмовій      формі, тобто у формі, якої від нього вимагає закон. І не може розглядатись як письмовий доказ укладення договору позики.

Жодних інших належних та допустимих доказів на підтвердження укладення договору позики позивачем суду не надано. Таким чином, позивач не довів самого факту укладення договору позики з відповідачем, і відповідно не довів виникнення у відповідача зобовязань за договором позики. Також позивач не довів факту отримання відповідачем позики у вказаній сумі.

Згідно ст.11 ЦПК України суд розглядає справу лише в межах наданих сторонами доказів. А позивач, при наведених обставинах - не довів позовні вимоги, не довів укладення договору позики і передачі позикодавцю грошей та отримання відповідачкою вказаної суми, а також не довів наявність у відповідачки невиконаного грошового зобовязання перед ним, зокрема за вказаним позивачем договором. При розгляді справи суд не може робити висновки на припущеннях, що було б порушенням вимог закону щодо диспозитивності цивільного процесу, рівності сторін і , зокрема, обовязковості доказування позивачем позовних вимог.

Таким чином, у задоволенні позову ТОВ «КЛТ КРЕДИТ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором № НОМЕР_1012185 від 11.08.2016р., слід відмовити.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 526, 550, 611, 615, 617, 627, 629, 631, 638, 639, 631, 1048, 1054 ЦК України, ст. ст. 10, 11, 60, 88, 174, 212-215, 223,294, 296 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

В задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю «КЛТ КРЕДИТ» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за договором № НОМЕР_1 012185 від 11.08.2016 р. відмовити.

Рішення може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Київської області через Броварський міськрайонний суд Київської області протягом 10 днів з дня його проголошення, а особами, у відсутності яких рішення проголошено - протягом 10 днів з дня отримання копії рішення.     

Суддя                                                                                    Т.В. Селезньова

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Bolt сказал:

Юристы там у них наверное "грамотные"...))) Даже не знают куда апелляцию подают сейчас... Вот сами видите какой уровень у них, я ведь не однократно пишу, что это просто дети, просто школьники...

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71492658

Одним словом ЖУЛИКИ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, grim сказал:

у меня тоже есть в клт)

Ну вот и берите на вооружение...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, Bolt сказал:

Ну вот и берите на вооружение...

я вообще сейчас раздавлен морально, у меня 10 контор и все хотят денег много)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, grim сказал:

я вообще сейчас раздавлен морально, у меня 10 контор и все хотят денег много)

Ну Вы сами наверное допустили 10 контор к себе...)) А теперь давите их морально, пока ничего не остаётся, но это тоже самое действенное в данном случае...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуйте. Сегодня моей маме пришло письмо. а в письме вложена "Вимога". Вымога на мое имя. В связи с чем вопрос стоит ли написать злобное письмо в ответ с вручением под подпись с описанием нарушенных статей о разглашеннии конфиденциальной информации третьим лицам или нет?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так хочется что то рявкнуть в ответ. Но рявкнуть по умному. Так так прислали письмо с частного адреса. А и добавить статью за вымогательство.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

42 минуты назад, taramira сказал:

Здравствуйте. Сегодня моей маме пришло письмо. а в письме вложена "Вимога". Вымога на мое имя. В связи с чем вопрос стоит ли написать злобное письмо в ответ с вручением под подпись с описанием нарушенных статей о разглашеннии конфиденциальной информации третьим лицам или нет?  

Кому...? Зачем...? Письмо простое наверняка... Успокойтесь, выпейте тёплого чаю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

41 минуту назад, taramira сказал:

Так хочется что то рявкнуть в ответ. Но рявкнуть по умному. Так так прислали письмо с частного адреса. А и добавить статью за вымогательство.

Кому рявкнуть...)) Некому... Можете конечно добавить вымогательство, но только в заяве в полицию, больше некуда добавлять...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

37 минут назад, taramira сказал:

Здравствуйте. Сегодня моей маме пришло письмо. а в письме вложена "Вимога". Вымога на мое имя. В связи с чем вопрос стоит ли написать злобное письмо в ответ с вручением под подпись с описанием нарушенных статей о разглашеннии конфиденциальной информации третьим лицам или нет?  

С какой целью, откуда Вы знаете кто прислал бумажку без подписи, печати и обратного адреса :)

36 минут назад, taramira сказал:

Так хочется что то рявкнуть в ответ. Но рявкнуть по умному. Так так прислали письмо с частного адреса. А и добавить статью за вымогательство.

"По умному" не "рявкают" ;)

Самое умное, если хочется "рявкнуть" - в ванной комнате, чтобы никто не слышал :)

Вступать в дискуссии - что и с троллями, только этого и ждут. Самый действенный метод - игнор.

Какое вымогательство, какие статьи - кому, кто что писАл???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Алекc сказал:

С какой целью, откуда Вы знаете кто прислал бумажку без подписи, печати и обратного адреса :)

"По умному" не "рявкают" ;)

Самое умное, если хочется "рявкнуть" - в ванной комнате, чтобы никто не слышал :)

Вступать в дискуссии - что и с троллями, только этого и ждут. Самый действенный метод - игнор.

Какое вымогательство, какие статьи - кому, кто что писАл???

Тенденция такая, что большим спросом пользуются психологические консультации, а не юридические...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Bolt сказал:

Тенденция такая, что большим спросом пользуются психологические консультации, а не юридические...

Пора открывать "кабинет"... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые Алекс и Bolt. Проясню ситуацию. МФО "Ваша готивочка" -брала кредит в сумме 2000 грн. Вернула с процентами договор закрыт. Через три недели нужны были деньги оформила новый на 500 грн. То что закрыт предыдущий в подтверждение сделала скрин екрана. Сохранила себе. Ладно. Через пару недель вернула 500 грн + процент, оплаты делала через личный кабинет с той карты на которую и брался кредит. А потом через некоторое время мне приходит сообщение: " завтра дата погашения кредита номер такой-то сума такая то". Сказать что я офигела будет слабо сказано. Смотрю в кабинете ни первый не закрыт ни второй. Письмо написала один раз с вопросом что за хрень.... На електронный адрес. Ответа не последовало. При звонке в контору сказали ничего не знаем, есть долг платите. Карты на которую перечисляли кредит и с которой понашался кончился срок действия я ее заменила. Нужно идти в банк брать выписку. Теперь пишут письма. Мне то пофиг пусть пишут. Знаю что в суд врядли подадут. Вимога кстати с мокрой печатью и подписью. И в ней написано что долг переуступлен по договору факторинга ООО"Восток Финексперт". Обратный адрес г. Николаев, улица,дом,квартира. ФИО отправителя.

7 часов назад, Bolt сказал:

 

Я почему зацепилась - на мое имя письмо с этого адреса пришло где-то неделю назад. И тут на маму с того же адреса. А как посмотрела внутри "вымога" на мое имя. Кореспонденцию родителей я принимаю с их ведома и позволения. Вот думаю с*ки... Надо как то рявкнуть именно этому отправителю от имени мамы что б отвалили... Без подтверждения долга, без подтверждения родства/знакомства Типа какого переляку шлете мне чужую инфу про кредиты. Ко мне никаким боком и знать не знаю. И вообще раскрывая чужую конфиденц. инфу совершенно постороннесу человеку которая его не касается нарушаете то то. А у нас еще папа прописан, а там соседи, ну и т.д. и дальше девять этажей квартир. Я то не реагирую. Но надо ж как то "дать по фейсу". Шоб не были такими борзыми...:rolleyes::rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, Алекc сказал:

Пора открывать "кабинет"... :)

А юристы полюбому психологами должны быть, в комплексе так сказать. Разве нет? :)

 Будете окрывать кабинет - рассмотрите мою кандидатуру для предоставления психологических консультаций... в довесок к юридическим...:lol::lol::lol::D:D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

15 минут назад, taramira сказал:

Вимога кстати с мокрой печатью и подписью.

Как Вы это определили...

16 минут назад, taramira сказал:

Надо как то рявкнуть именно этому отправителю от имени мамы что б отвалили... Без подтверждения долга, без подтверждения родства/знакомства Типа какого переляку шлете мне чужую инфу про кредиты. Ко мне никаким боком и знать не знаю. И вообще раскрывая чужую конфиденц. инфу совершенно постороннесу человеку которая его не касается нарушаете то то.

А Ваша мама всегда так реагирует тяжело, когда ей присылают случайно чужую инфу про кредит, который к ней никаким образом не относится... Она правда так сильно переживает, когда кто то открывает кому то чужую информацию, касательно какого то человека о котором она даже не слышала никогда...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 часов назад, taramira сказал:

Вимога кстати с мокрой печатью и подписью. И в ней написано что долг переуступлен по договору факторинга ООО"Восток Финексперт". Обратный адрес г. Николаев, улица,дом,квартира. ФИО отправителя.

Надо как то рявкнуть именно этому отправителю от имени мамы что б отвалили... 

Насчет - "с мокрой печатью и подписью", думаю ошибаетесь, хоть сейчас заказать

любую печать очень просто, даже разрешения не надо ;)

Почитайте так же это:

 

Замечательно, что есть адрес и ФИО, пишите заявление в полицию!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

По своей глупости связались с Манивео, последний раз взяли 6000, оформили пролангацию, потом долг начал стремительно рости и вырос до 30 тыс грн, розговаривали о реструктуризации рам в грубой форме отказали, потом сказали что все раз нечем платить долг передаем в суд, два месяца тишины и вот снова звонки только уже с dgfinance, мол манивео продал им долг и в течении 3 дней нужно деньги вернуть(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Порушена обіцянка оплати боргу. Запис Вашої розмови доданий до матеріалів справи, що буде передана до Одеська місцева прокуратура №1 для відкриття кримінального провадження! Інформацію дізнавайтесь за номером 0503901057 Достали детский смс и так каждый день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...