Решение Киевского апелляционного хозсуда оставленное в силе ВХСУ об отказе банку Креди Агриколь во взыскании по не заключенному договору


Считаете ли Вы решение справедливым и законным?  

36 голосов

  1. 1. Считаете ли Вы решение справедливым?

    • Да
      32
    • Нет
      4
    • Затрудняюсь ответить
      0
  2. 2. Считаете ли Вы решение законным?

    • Да
      33
    • Нет
      3
    • Затрудняюсь ответить
      0


Recommended Posts

Часто такое бывает... не видят ничего дальше своего кошелька. Понятно, что и это тоже опыт, и руки не опускаются, идем дальше, креативим), но вот как с такими судьями быть,как вести себя на подобных заседаниях...

 

Вообще я Вам скажу, что у судей совершенно другие понятия и мерки... Я в беседах со знакомыми судьями это понял... Они искренне не понимают, что тут такого страшного, что они присудили человеку выплатить 20-50 тысяч грн. Они просто живут другой жизнью и другими мерками... Для них это действительно небольшая сумма и они считают, что ничего страшного не делают... Средняя зарплата судьи 25 тысяч грн. в месяц... Вот они и думают, что это небольшие деньги, так как они ими живут и привыкли к ним и жалуются, что на них ничего нельзя купить... И это без иронии, искренне... Я просто их хорошо знаю... многие из голов судов друзья нашей семьи (ещё моих родителей) более 30 лет... Когда я пытаюсь ему объяснить, что тем самым обрекают человека на нищету, так как у большинства зарплата около 2 тысяч грн., то они просто недоумевают, как люди живут... Это просто два мира, не пересекающиеся...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 6.4k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

А кассацию не будете писать?

Добрий день. Про касацію по не знаю, але апеляційну вже подав. Навіть потім дописав додатки. І ще додатки готую. Документи в апеляцію пішли в минулий середу-четвер... наче ще встигаю. Є маленька надія шо апеляція скасує це "геніальне" творіння , і хочаб поверне на дослідування. Суддя пише: судом встановлено те -і те. А коли оце все встановлено? ?? Я був на кожному засіданні і на жодному засіданні документи не оглядались, не досліджувались. Звукозапису того шо проводились такі дослідження немає. Як можгна провести дослідженні і побачити один підпис клієнта і не побачити шо печатки немає, немає назви банку -а ні в шапці документа, а ні там де підпис. практично додаток за змістом можна підсовувати в будь=-який банк. посилання на договір прямого  немає. номер додатка не написаний. дати підписання немає. є якась не зовсім ясна дата. І шо цього всього суддя не бачить? Чи в умовах попередньогї інформації пише типу з клєнтом все погодженно відповідног до заколну... відносног якого закону? я тому і пишу шо переддоговірна робота не виконанана і має суттєві недоліки і за зімістом відрізняється від наступного договору. про повідомлення про юриличну особу то взаггалі "пісня" я пишу шо мене не повідомили, а суд цього не чує і не бачить. тупо констатує факти :т на момент підписання був акб а тепер іпат і все. от все шо суд дослідив...

 

Описав я багато шо , в тому числі і про зловживання судді, недивлячись шо він такий весь позивтиний та сяючий... секретакра шей мене вичитує: як ви могли !? Оригінально, всі косяки мені в мінус, і я ще має закрити рота і ковтати весь той бруд. це ж за кого вони мене мають?...падлюки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В том то всё и дело, что они свои проблемы делают нашими проблемами... Вы ведь знаете... По сути ПАТ не имеет права требовать долги ЗАТ, да ещё и начислять, что то... Минимум так это они должны были остановить начисление процентов и всего прочего в 2009 году всем без исключения, кто с ними не перезаключил договор...

А если менялось ВАТ на ПАТ, но при этом не менялись номера счетов, не менялся регистрационный номер в госреестре? И самое главное, есть решение вступившие в силу, взыскать в пользу ПАТ, но договор заключался с ВАТ ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А если менялось ВАТ на ПАТ, но при этом не менялись номера счетов, не менялся регистрационный номер в госреестре? И самое главное, есть решение вступившие в силу, взыскать в пользу ПАТ, но договор заключался с ВАТ ?

 

Это не Приват...

 

ВАТ и ПАТ это на самом деле одно и то же... То есть тут ничего и не должно было меняться... Всё остаётся как есть и всё действительно... Это простая формальность... 

Проблема вся в том, что многие под шумок сделали другие изменения и реорганизации... Тут надо разбираться индивидуально...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 есть решение вступившие в силу, взыскать в пользу ПАТ, но договор заключался с ВАТ ?

все банки (или почти все) в 2009 реорганизовывались и меняли свое название на ПАТ... тут вряд ли можно подкопаться. Ищите и смотрите в другом направлении, уверена, что можно найти более действенную зацепку

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

все банки (или почти все) в 2009 реорганизовывались и меняли свое название на ПАТ... тут вряд ли можно подкопаться. Ищите и смотрите в другом направлении, уверена, что можно найти более действенную зацепку

 

Ну да согласно закона про акционерные общества все меняли, но некоторые под этот шумок поменяли не только название... такие как Приват и ВТБ... Это те что я знаю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну да согласно закона про акционерные общества все меняли, но некоторые под этот шумок поменяли не только название... такие как Приват и ВТБ... Это те что я знаю...

А АКБ на ЗАТ , а далее ПАТ.

Вот и думаю, при удачном истичении обстоятельств, как появится печать АКБ на ордере.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня усім. .Сьогодні перечитав правила закриття, відкриття, ведення банківських поточних рахунків в ПАт Укрсоцбанк. Заява на відкриття рахунку, тип валюти, тип рахунку, овердрафт, % за овердрафтом і т.д.  А судді не бачуть. Навіть мене суддя хотів висміяти, що я на це також спирався. Один юрист теж. А якже довести що представник діяв поза межами своїх повноважень? Два підписи на договорі рахунку : керівник та головний бухгалтер. , згідно статуту.  Все на що ми вказуємо  там описано . Навіть Заявки на видачу готівки повинні засвідчуватись печатками(штампами). Виписки так само... Порядок видачі, друкування, отримання... От таке... Безнаказанність судей. Оце проблема.  Я трохи псіханув. Написав жменьку позовів. Мене вчора вичитав суддя: каже нормальні люди мають один позов... Нормальні? Нормальні взагалі не суддяться. Нормальні блін... . Комп. система так зробила що 4 позови попали до одного судді... От таке. І сміх і гріх.)

 

Актуальне питання щодо порушених прав через відкриття позичкового засмість поточного рахунку. : так в чому ж порушення прав ??? Порушення прав  полягає в тому, що не можливо отримувати винагороди за роботу, перекази , спадщину, овердрафт  іт.д. по відповідній постанові 281...Оце і є прості порушення прав=. позичковий таке забезпечує?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Порушення права полягає у небажанні бути співучасником в злочині по відмиванню коштів, отриманих злочинним шляхом та бути, як мінімум, оштрафованим згідно ст.162 КуАП за співучасть у незаконних валютних операціях.

 

Згідно ст.227 ЦК України, правочин, вчинений без відповідного дозволу (ліцензії) може бути визнаний судом недійсним. Банк застосував для кредитування операцію, право на застосування котрої він не мав згідно наявного Додатку до письмового дозволу НБУ на право здійснення валютних операцій саме на час укладення кредитного договору.

 

У цьому полягає законний інтерес, захист котрого гарантується Конституцією, ст.6 Конвенції та є тотожним з захистом порушеного права згідно Рішення КСУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v018p710-04

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Порушення права полягає у небажанні бути співучасником в злочині по відмиванню коштів, отриманих злочинним шляхом та бути, як мінімум, оштрафованим згідно ст.162 КуАП за співучасть у незаконних валютних операціях.

 

Згідно ст.227 ЦК України, правочин, вчинений без відповідного дозволу (ліцензії) може бути визнаний судом недійсним. Банк застосував для кредитування операцію, право на застосування котрої він не мав згідно наявного Додатку до письмового дозволу НБУ на право здійснення валютних операцій саме на час укладення кредитного договору.

 

У цьому полягає законний інтерес, захист котрого гарантується Конституцією, ст.6 Конвенції та є тотожним з захистом порушеного права згідно Рішення КСУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v018p710-04

і що каже суддя? хоть один суддя це визнав? кажуть- ідіть в прокуратуру, пишіть в міліцію. а мій варіант більш цивільніший, а ніж кримінальний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

І в міліцію треба писати, і в прокуратуру (насправді реально мало хто це робить). А для судді, - "вказані доводи якраз і є обгрунтованою позицією в цивільному процесі, котра підлягає захисту відповідно до закону".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А АКБ на ЗАТ , а далее ПАТ.

Вот и думаю, при удачном истичении обстоятельств, как появится печать АКБ на ордере.

 

Ну вот просто откуда Вы взяли АКБ, сами придумали... Такого АКБ никогда небыло в природе... Поэтому естесственно на ордере никак не может появиться такой печати... Может быть только ЗАТ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот просто откуда Вы взяли АКБ, сами придумали... Такого АКБ никогда небыло в природе... Поэтому естесственно на ордере никак не может появиться такой печати... Может быть только ЗАТ...

2006г. В договоре и на печати,но это не приват.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2006г. В договоре и на печати,но это не приват.

 

Ну так конечно не Приват... Некоторые банки были АКБ... Но это как бы в основном считалось их именем собственным, то есть частью именного названия банка... ну типа для солидности... 

Почему Вы тогда утверждаете, что тот банк потом был ЗАТом...

Напишите полностью, что написано на печати, какая форма собственности, поскольку АКБ это не форма собственности...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здесь важно то, что не ПАТ. Что "документ", - подделка.

 

Да я это понял... Я просто пытаюсь людей немного глубже погрузить в проблему...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну так конечно не Приват... Некоторые банки были АКБ... Но это как бы в основном считалось их именем собственным, то есть частью именного названия банка... ну типа для солидности... 

Почему Вы тогда утверждаете, что тот банк потом был ЗАТом...

Напишите полностью, что написано на печати, какая форма собственности, поскольку АКБ это не форма собственности...

1.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1. 2006 Акціонерний комерційний банк "РайффайзенБАНК Україна"

2. 2007 Закрите Акціонерне Товариство "ОТП БАНК"

3. Август 2009 Публічне Аціонерне Товариство "ОТП БАНК"

 

Я что то ничего не понял... А у нас разве Райффайзен становился когда то ОТП...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1. 2006 Акціонерний комерційний банк "РайффайзенБАНК Україна"

2. 2007 Закрите Акціонерне Товариство "ОТП БАНК"

3. Август 2009 Публічне Аціонерне Товариство "ОТП БАНК"

 

Это Вы с печатей переписали... Напишите какие там указаны их коды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

21685166

Код не менялся.

 

Н-да... Странно всё это... В данное время это код ПАТ "ОТП БАНК"... 

Сколько всего ещё бывает в жизни интересного оказывается, кроме Привата... Я думал, что это Приват только так изголяется...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я что то ничего не понял... А у нас разве Райффайзен становился когда то ОТП...

 

Да вспомнил... Это была такая "сделка века"... Райффайзен купил Аваль, но не присоединял в себе, а произвёл отдельный ребрендинг... А сам в скорости продался ОТПишкам с потрохами...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так и было. Юридическое лицо осталось, изменили просто название.

 

Да нет не просто название... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Чи можна для наочності показувати суддям заяву на видачу готівки і виписку з поточного рахунку Турчинова, бо для нього документи оформляються по-іншому? Але чи все вірно в них? http://www.informator.su/timoshenko-z-turchinovim-na-krizi-zarobili-milyoni-dokument/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...