Recommended Posts

Опубликовано
6 часов назад, veronyka сказал:

Позвольте поправить или уточнить: скасування перерегистрации - не есть возврат записи в реестре о старом собственнике. Надо смотреть инф.справку и потом толковать. Печалька будет, если в решении будет нарисано просто: признать недействительной сделку. И ничего о том, на каком основании регистратору вернуть вспять запись в реестре.

Вопрос изначально стоял -- Колеги, чи є у когось позитивна практика щодо витребування майна після скасування його незаконної перереєстрації?.

Как я понимаю, регистрация "скасована", значит запись которая была до этого должна быть восстановлена.

  • Ответы 5.9k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Опубликовано
16 часов назад, veronyka сказал:

скасування перерегистрации - не есть возврат записи в реестре о старом собственнике.

Разве существует такой способ защиты как отмена перерегистрации?

16 часов назад, veronyka сказал:

Печалька будет, если в решении будет нарисано просто: признать недействительной сделку.

Зачем сделку признавать недействительной?

Опубликовано
В 10.11.2017 в 19:42, хервам анеипотеку сказал:

Обьясните, зачем его истребовать, если в реестре вы собственник? Берите справку с реестра и идите к себе домой.

Если требования были законные и как следствие решение выписано верно, то соответственно в реестре будет запись позволяющая бывшему собственнику (до перерегистрации на нового) пользоваться и владеть своим имуществом.

Опубликовано
В 21.08.2015 в 11:02, у.zaporozhskiy сказал:

Отличное основание.

А обеспечение такого иска можно просить наложить арест, но пока желающих пойти по такому пути немного.

Мне тоже понравилась такая практика. Раньше такого не встречала, но теперь можно пересмотреть некоторые ситуации. 

  • 3 weeks later...
Опубликовано

Уважаемые форумчане, подскажите контактное лицо в "Кредитных инициативах", хочу с дисконтом выкупить небольшой долг одного человека (был автокредит).

С кем общаться? (можно в личку мне)

Опубликовано
21 час назад, DimaDima сказал:

Уважаемые форумчане, подскажите контактное лицо в "Кредитных инициативах", хочу с дисконтом выкупить небольшой долг одного человека (был автокредит).

С кем общаться? (можно в личку мне)

На форуме где-то была целая тема "кридитные инициативы". Может там кто подскажет

 

Опубликовано

Доброго времени суток.

Поделитесь опытом кто сталкивался с таким способом обращения взыскания предмета ипотеки как "продаж предмета іпотеки іпотекодержателем від свого імені"?. Какой порядок? Какие нюансы?

Спасибо.

Опубликовано
On 02.12.2017 at 8:30 PM, хервам анеипотеку said:

Доброго времени суток.

Поделитесь опытом кто сталкивался с таким способом обращения взыскания предмета ипотеки как "продаж предмета іпотеки іпотекодержателем від свого імені"?. Какой порядок? Какие нюансы?

Спасибо.

Якщо рішення суду або договір про задоволення вимог іпотекодержателя (відповідне застереження в іпотечному договорі) передбачає право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки будь-якій особі-покупцеві, іпотекодержатель зобов’язаний за 30 днів до укладення договору купівлі-продажу письмово повідомити іпотекодавця та всіх осіб, які мають зареєстровані у встановленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, про свій намір укласти цей договір. У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед такими особами за відшкодування завданих збитків.

Протягом тридцятиденного строку з дня отримання такого повідомлення особа, яка має зареєстровані права чи вимоги на предмет іпотеки, вправі письмово повідомити іпотекодержателя про свій намір купити предмет іпотеки. З дня отримання іпотекодержателем цього повідомлення вказана особа набуває переважне право на придбання предмета іпотеки у іпотекодержателя. Якщо таких повідомлень надійшло декілька, право на придбання предмета іпотеки у іпотекодержателя належить особі, яка має вищий пріоритет своїх зареєстрованих прав чи вимог.

Дії щодо продажу предмета іпотеки....... та без необхідності отримання для цього будь-якого окремого уповноваження іпотекодавця.

Ціна продажу предмета іпотеки встановлюється за згодою між іпотекодавцем і іпотекодержателем або на підставі оцінки майна суб’єктом оціночної діяльності, на рівні, не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна. У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед іншими особами згідно з пріоритетом та розміром їх зареєстрованих прав чи вимог та перед іпотекодавцем в останню чергу за відшкодування різниці між ціною продажу предмета іпотеки та звичайною ціною на нього.

 

Відповідно до п. 2.7 глави 2 розділу ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, якщо рішенням суду або договором про задоволення вимог іпотекодержателя передбачено право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки будь-якій особі-покупцеві, посвідчення таких договорів здійснюється за загальними правилами посвідчення договорів відчуження.

Для посвідчення такого договору іпотекодержатель зобов’язаний за тридцять днів до укладення договору купівлі-продажу письмово повідомити іпотекодавця та всіх осіб, які мають зареєстровані в установленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, про свій намір укласти такий договір. Іпотекодержатель має документально підтвердити нотаріусу, що він повідомив осіб, які мають зареєстровані в установленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Особи, які виявили бажання придбати предмет іпотеки (відмовитися від права купівлі), повинні в тридцятиденний строк з дня одержання повідомлення щодо наміру продажу письмово повідомити іпотекодержателя або нотаріуса про свій намір. Особа набуває переважне право на придбання предмета іпотеки в іпотекодержателя з дня отримання іпотекодержателем повідомлення про згоду на купівлю предмета іпотеки.

Ціна продажу предмета іпотеки має бути встановлена за згодою між іпотекодержателем та іпотекодавцем. У разі недосягнення згоди щодо ціни продажу предмет іпотеки здійснюється за ціною, не нижчою за встановлену незалежною оцінкою, що підтверджується відповідним актом про оцінку.

У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед іншими особами згідно з пріоритетом та розміром їх зареєстрованих прав чи вимог та перед іпотекодавцем в останню чергу за відшкодування різниці між ціною продажу предмета іпотеки та звичайною ціною на нього. 

 

При нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу предмета іпотеки, що підлягає реєстрації, нотаріус вимагає подання документів, які підтверджують право власності на вказане майно, та, у передбачених законодавством випадках, документів, що підтверджують державну реєстрацію прав на це майно в осіб, які його відчужують.  Часто вже на цьому етапі стає неможливим укладання договору купівлі-продажу предмета іпотеки,  оскільки іпотекодержатель не має правовстановлювального документа, у зв’язку з тим, що він знаходиться в іпотекодавця, а іпотекодавець добровільно не передає іпотекодержателю цей документ.

Укладення договору купівлі-продажу предмета іпотеки можливо лише за наявності згоди другого з подружжя щодо майна, яке є спільною власністю подружжя.

При посвідченні договору купівлі-продажу предмета іпотеки нотаріус повинен перевірити, чи немає права користування житлом малолітні та неповнолітні діти. Перевірка здійснюється на підставі документів, визначених Порядком вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Якщо у відчужуваному житлі проживають та/або зареєстровані малолітні та неповнолітні діти, нотаріус повинен перевірити наявність дозволу органу опіки та піклування на укладення договору купівлі-продажу предмета іпотеки.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки посвідчується нотаріусом після перевірки відсутності заборони на відчуження або арешту за даними  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру обтяжень рухомого майна.

При перевірці цих реєстрів нотаріус повинен упевнитися в тому, що на предмет іпотеки, що відчужується, не має арештів. У разі накладання арешту на предмет іпотеки, іпотекодержатель позбавляється права задовольнити свої вимоги шляхом позасудового врегулювання, а саме від свого імені продати предмет іпотеки будь-якій особі на підставі договору купівлі-продажу.

Підставою для припинення іпотеки та зняття заборони відчуження предмета іпотеки у випадку укладення договору купівлі-продажу є заява іпотекодержателя.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки є правовою підставою для реєстрації права власності покупця на нерухоме майно, що було предметом іпотеки.

Слід звернути увагу на неможливість іпотекодержателю, який має право продати іпотечне майно від свого імені, подавати заяву про реєстрацію права власності іпотекодателя. Стаття 16 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» встановлює, що державна реєстрація прав проводиться на підставі заяви власника, іншого правонабувача, сторони правочину, за яким виникло право, уповноваженої ними особи або державного кадастрового реєстратора у випадках, передбачених цим Законом. Підлягають реєстраціїї:

право власності на нерухоме майно;

право володіння; право користування (сервітут); право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис); право забудови земельної ділянки (суперфіцій); право господарського відання; право оперативного управління; право постійного користування та право оренди земельної ділянки; право користування (найму, оренди) будівлею або іншими капітальними спорудами, їх окремими частинами; іпотека; довірче управління майном;

інші речові права відповідно до закону;

податкова застава, предметом якої є нерухоме майно, та інші обтяження. Іпотекодержатель, наділений правом продажу, не є власником та не може вважатися іншим правонабувачем, у звязку з тим, що право продажу не підлягає реєстрації.

 

КАК-ТО ТАК

Опубликовано
2 часа назад, Канар сказал:

Якщо рішення суду або договір про задоволення вимог іпотекодержателя (відповідне застереження в іпотечному договорі) передбачає право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки будь-якій особі-покупцеві, іпотекодержатель зобов’язаний за 30 днів до укладення договору купівлі-продажу письмово повідомити іпотекодавця та всіх осіб, які мають зареєстровані у встановленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, про свій намір укласти цей договір. У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед такими особами за відшкодування завданих збитків.

Протягом тридцятиденного строку з дня отримання такого повідомлення особа, яка має зареєстровані права чи вимоги на предмет іпотеки, вправі письмово повідомити іпотекодержателя про свій намір купити предмет іпотеки. З дня отримання іпотекодержателем цього повідомлення вказана особа набуває переважне право на придбання предмета іпотеки у іпотекодержателя. Якщо таких повідомлень надійшло декілька, право на придбання предмета іпотеки у іпотекодержателя належить особі, яка має вищий пріоритет своїх зареєстрованих прав чи вимог.

Дії щодо продажу предмета іпотеки....... та без необхідності отримання для цього будь-якого окремого уповноваження іпотекодавця.

Ціна продажу предмета іпотеки встановлюється за згодою між іпотекодавцем і іпотекодержателем або на підставі оцінки майна суб’єктом оціночної діяльності, на рівні, не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна. У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед іншими особами згідно з пріоритетом та розміром їх зареєстрованих прав чи вимог та перед іпотекодавцем в останню чергу за відшкодування різниці між ціною продажу предмета іпотеки та звичайною ціною на нього.

 

Відповідно до п. 2.7 глави 2 розділу ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, якщо рішенням суду або договором про задоволення вимог іпотекодержателя передбачено право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки будь-якій особі-покупцеві, посвідчення таких договорів здійснюється за загальними правилами посвідчення договорів відчуження.

Для посвідчення такого договору іпотекодержатель зобов’язаний за тридцять днів до укладення договору купівлі-продажу письмово повідомити іпотекодавця та всіх осіб, які мають зареєстровані в установленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, про свій намір укласти такий договір. Іпотекодержатель має документально підтвердити нотаріусу, що він повідомив осіб, які мають зареєстровані в установленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Особи, які виявили бажання придбати предмет іпотеки (відмовитися від права купівлі), повинні в тридцятиденний строк з дня одержання повідомлення щодо наміру продажу письмово повідомити іпотекодержателя або нотаріуса про свій намір. Особа набуває переважне право на придбання предмета іпотеки в іпотекодержателя з дня отримання іпотекодержателем повідомлення про згоду на купівлю предмета іпотеки.

Ціна продажу предмета іпотеки має бути встановлена за згодою між іпотекодержателем та іпотекодавцем. У разі недосягнення згоди щодо ціни продажу предмет іпотеки здійснюється за ціною, не нижчою за встановлену незалежною оцінкою, що підтверджується відповідним актом про оцінку.

У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед іншими особами згідно з пріоритетом та розміром їх зареєстрованих прав чи вимог та перед іпотекодавцем в останню чергу за відшкодування різниці між ціною продажу предмета іпотеки та звичайною ціною на нього. 

 

При нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу предмета іпотеки, що підлягає реєстрації, нотаріус вимагає подання документів, які підтверджують право власності на вказане майно, та, у передбачених законодавством випадках, документів, що підтверджують державну реєстрацію прав на це майно в осіб, які його відчужують.  Часто вже на цьому етапі стає неможливим укладання договору купівлі-продажу предмета іпотеки,  оскільки іпотекодержатель не має правовстановлювального документа, у зв’язку з тим, що він знаходиться в іпотекодавця, а іпотекодавець добровільно не передає іпотекодержателю цей документ.

Укладення договору купівлі-продажу предмета іпотеки можливо лише за наявності згоди другого з подружжя щодо майна, яке є спільною власністю подружжя.

При посвідченні договору купівлі-продажу предмета іпотеки нотаріус повинен перевірити, чи немає права користування житлом малолітні та неповнолітні діти. Перевірка здійснюється на підставі документів, визначених Порядком вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Якщо у відчужуваному житлі проживають та/або зареєстровані малолітні та неповнолітні діти, нотаріус повинен перевірити наявність дозволу органу опіки та піклування на укладення договору купівлі-продажу предмета іпотеки.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки посвідчується нотаріусом після перевірки відсутності заборони на відчуження або арешту за даними  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру обтяжень рухомого майна.

При перевірці цих реєстрів нотаріус повинен упевнитися в тому, що на предмет іпотеки, що відчужується, не має арештів. У разі накладання арешту на предмет іпотеки, іпотекодержатель позбавляється права задовольнити свої вимоги шляхом позасудового врегулювання, а саме від свого імені продати предмет іпотеки будь-якій особі на підставі договору купівлі-продажу.

Підставою для припинення іпотеки та зняття заборони відчуження предмета іпотеки у випадку укладення договору купівлі-продажу є заява іпотекодержателя.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки є правовою підставою для реєстрації права власності покупця на нерухоме майно, що було предметом іпотеки.

Слід звернути увагу на неможливість іпотекодержателю, який має право продати іпотечне майно від свого імені, подавати заяву про реєстрацію права власності іпотекодателя. Стаття 16 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» встановлює, що державна реєстрація прав проводиться на підставі заяви власника, іншого правонабувача, сторони правочину, за яким виникло право, уповноваженої ними особи або державного кадастрового реєстратора у випадках, передбачених цим Законом. Підлягають реєстраціїї:

право власності на нерухоме майно;

право володіння; право користування (сервітут); право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис); право забудови земельної ділянки (суперфіцій); право господарського відання; право оперативного управління; право постійного користування та право оренди земельної ділянки; право користування (найму, оренди) будівлею або іншими капітальними спорудами, їх окремими частинами; іпотека; довірче управління майном;

інші речові права відповідно до закону;

податкова застава, предметом якої є нерухоме майно, та інші обтяження. Іпотекодержатель, наділений правом продажу, не є власником та не може вважатися іншим правонабувачем, у звязку з тим, що право продажу не підлягає реєстрації.

 

КАК-ТО ТАК

Спасибо. Есть всякие заморочки. Но вот интересно, были ли такие случаи ?

Опубликовано
14 часов назад, Канар сказал:

Якщо рішення суду або договір про задоволення вимог іпотекодержателя (відповідне застереження в іпотечному договорі) передбачає право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки будь-якій особі-покупцеві, іпотекодержатель зобов’язаний за 30 днів до укладення договору купівлі-продажу письмово повідомити іпотекодавця та всіх осіб, які мають зареєстровані у встановленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, про свій намір укласти цей договір. У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед такими особами за відшкодування завданих збитків.

Протягом тридцятиденного строку з дня отримання такого повідомлення особа, яка має зареєстровані права чи вимоги на предмет іпотеки, вправі письмово повідомити іпотекодержателя про свій намір купити предмет іпотеки. З дня отримання іпотекодержателем цього повідомлення вказана особа набуває переважне право на придбання предмета іпотеки у іпотекодержателя. Якщо таких повідомлень надійшло декілька, право на придбання предмета іпотеки у іпотекодержателя належить особі, яка має вищий пріоритет своїх зареєстрованих прав чи вимог.

Дії щодо продажу предмета іпотеки....... та без необхідності отримання для цього будь-якого окремого уповноваження іпотекодавця.

Ціна продажу предмета іпотеки встановлюється за згодою між іпотекодавцем і іпотекодержателем або на підставі оцінки майна суб’єктом оціночної діяльності, на рівні, не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна. У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед іншими особами згідно з пріоритетом та розміром їх зареєстрованих прав чи вимог та перед іпотекодавцем в останню чергу за відшкодування різниці між ціною продажу предмета іпотеки та звичайною ціною на нього.

 

Відповідно до п. 2.7 глави 2 розділу ІІ Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, якщо рішенням суду або договором про задоволення вимог іпотекодержателя передбачено право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки будь-якій особі-покупцеві, посвідчення таких договорів здійснюється за загальними правилами посвідчення договорів відчуження.

Для посвідчення такого договору іпотекодержатель зобов’язаний за тридцять днів до укладення договору купівлі-продажу письмово повідомити іпотекодавця та всіх осіб, які мають зареєстровані в установленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, про свій намір укласти такий договір. Іпотекодержатель має документально підтвердити нотаріусу, що він повідомив осіб, які мають зареєстровані в установленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Особи, які виявили бажання придбати предмет іпотеки (відмовитися від права купівлі), повинні в тридцятиденний строк з дня одержання повідомлення щодо наміру продажу письмово повідомити іпотекодержателя або нотаріуса про свій намір. Особа набуває переважне право на придбання предмета іпотеки в іпотекодержателя з дня отримання іпотекодержателем повідомлення про згоду на купівлю предмета іпотеки.

Ціна продажу предмета іпотеки має бути встановлена за згодою між іпотекодержателем та іпотекодавцем. У разі недосягнення згоди щодо ціни продажу предмет іпотеки здійснюється за ціною, не нижчою за встановлену незалежною оцінкою, що підтверджується відповідним актом про оцінку.

У разі невиконання цієї умови іпотекодержатель несе відповідальність перед іншими особами згідно з пріоритетом та розміром їх зареєстрованих прав чи вимог та перед іпотекодавцем в останню чергу за відшкодування різниці між ціною продажу предмета іпотеки та звичайною ціною на нього. 

 

При нотаріальному посвідченні договору купівлі-продажу предмета іпотеки, що підлягає реєстрації, нотаріус вимагає подання документів, які підтверджують право власності на вказане майно, та, у передбачених законодавством випадках, документів, що підтверджують державну реєстрацію прав на це майно в осіб, які його відчужують.  Часто вже на цьому етапі стає неможливим укладання договору купівлі-продажу предмета іпотеки,  оскільки іпотекодержатель не має правовстановлювального документа, у зв’язку з тим, що він знаходиться в іпотекодавця, а іпотекодавець добровільно не передає іпотекодержателю цей документ.

Укладення договору купівлі-продажу предмета іпотеки можливо лише за наявності згоди другого з подружжя щодо майна, яке є спільною власністю подружжя.

При посвідченні договору купівлі-продажу предмета іпотеки нотаріус повинен перевірити, чи немає права користування житлом малолітні та неповнолітні діти. Перевірка здійснюється на підставі документів, визначених Порядком вчинення нотаріальних дій нотаріусами України. Якщо у відчужуваному житлі проживають та/або зареєстровані малолітні та неповнолітні діти, нотаріус повинен перевірити наявність дозволу органу опіки та піклування на укладення договору купівлі-продажу предмета іпотеки.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки посвідчується нотаріусом після перевірки відсутності заборони на відчуження або арешту за даними  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру обтяжень рухомого майна.

При перевірці цих реєстрів нотаріус повинен упевнитися в тому, що на предмет іпотеки, що відчужується, не має арештів. У разі накладання арешту на предмет іпотеки, іпотекодержатель позбавляється права задовольнити свої вимоги шляхом позасудового врегулювання, а саме від свого імені продати предмет іпотеки будь-якій особі на підставі договору купівлі-продажу.

Підставою для припинення іпотеки та зняття заборони відчуження предмета іпотеки у випадку укладення договору купівлі-продажу є заява іпотекодержателя.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки є правовою підставою для реєстрації права власності покупця на нерухоме майно, що було предметом іпотеки.

Слід звернути увагу на неможливість іпотекодержателю, який має право продати іпотечне майно від свого імені, подавати заяву про реєстрацію права власності іпотекодателя. Стаття 16 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» встановлює, що державна реєстрація прав проводиться на підставі заяви власника, іншого правонабувача, сторони правочину, за яким виникло право, уповноваженої ними особи або державного кадастрового реєстратора у випадках, передбачених цим Законом. Підлягають реєстраціїї:

право власності на нерухоме майно;

право володіння; право користування (сервітут); право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис); право забудови земельної ділянки (суперфіцій); право господарського відання; право оперативного управління; право постійного користування та право оренди земельної ділянки; право користування (найму, оренди) будівлею або іншими капітальними спорудами, їх окремими частинами; іпотека; довірче управління майном;

інші речові права відповідно до закону;

податкова застава, предметом якої є нерухоме майно, та інші обтяження. Іпотекодержатель, наділений правом продажу, не є власником та не може вважатися іншим правонабувачем, у звязку з тим, що право продажу не підлягає реєстрації.

 

КАК-ТО ТАК

хорошая подборка! характеризует аву автора):        Спасибо!!!

Опубликовано
12 часов назад, ivakh сказал:

Іпотекодержатель, наділений правом продажу, не є власником та не може вважатися іншим правонабувачем, у звязку з тим, що право продажу не підлягає реєстрації.

 

КАК-ТО ТАК

Оно то хорошо, ну только как же быть с многочисленной практикой ВСУ которая говорит о том, что ипотечная оговорка является основанием для регистрации права собственности за ипотекодержателем????  Получается что банк обращает взыскание на предмет ипотеки = регистрирует на осн ипотечной оговорки (плюс ряд иных документов)  за собой право собственности на предмет ипотеки, и спокойненько продаёт..... 

Опубликовано
2 часа назад, ivakh сказал:

Оно то хорошо, ну только как же быть с многочисленной практикой ВСУ которая говорит о том, что ипотечная оговорка является основанием для регистрации права собственности за ипотекодержателем????  Получается что банк обращает взыскание на предмет ипотеки = регистрирует на осн ипотечной оговорки (плюс ряд иных документов)  за собой право собственности на предмет ипотеки, и спокойненько продаёт..... 

Не так уже и спокойненько...

Опубликовано
3 часа назад, ivakh сказал:

Оно то хорошо, ну только как же быть с многочисленной практикой ВСУ которая говорит о том, что ипотечная оговорка является основанием для регистрации права собственности за ипотекодержателем????  Получается что банк обращает взыскание на предмет ипотеки = регистрирует на осн ипотечной оговорки (плюс ряд иных документов)  за собой право собственности на предмет ипотеки, и спокойненько продаёт..... 

Спокойненько только в том случае когда ипотекодатель "спит в оглоблях" или выбирает неверные способы защиты.

Если ипотекодатель/бывший собственник до перерегистрации защищает свое имущество, то новому собственнику совершенно не просто продать, а если есть обеспечение в пользу ипотекодателя/бывшего собственника - невозможно.

Опубликовано
18 hours ago, juri_rv said:

Не так уже и спокойненько...

Если Вам,  чтобы победить банк придётся на некоторое время потерять право собственности - не бойтесь!!!! Во первых это право банка,  которое он будет реализовывать,  но мы можем устроить неприятности. 

Нужно дать банку реализовать это право с нарушениями

Первые проблема у банка с уведомлениями : банк должен уведомлять всех лиц чьи права будут затронуты. А известен ли банку весь круг лиц которых необходимо уведомить?! : есть ряд способов доказать что банк не взял во внимание новые права новых людей,  например нового ипотекодержателя,   хоть и с меньшим приоритетом; или новорожденного; нового супруга.  Если кто то,  кто имеет права, не предупрежден,  то идем в суд. 

 

Цена предмета ипотеки.  Это отрезок действий банка разбивается ещё легче: банк должен сделать оценку,  делает.  Вы делаете свою,  но отличную от банка.  Ваша оценка должна нести более профессиональный характер,  нежели банковская. Не допускайте оценщиков  банка внутрь,  создайте как можно больше разбежностей  с вероятной оценкой банка.  Отдельным иском судитесь по оценке  и на основании разбирательства приостанавливайте действия банка,  путем наложения ареста на свое имущество в ходе разбирательств. Основание ареста на лицо. Поясню: вы отправили ипотекодержателю письмо с преимущественным правом выкупа вашей недвижимости,  в ответ на письмо банка о продаже этой недвижимости от имени банка. У вас на руках заниженная в разы оценка вашей недвижимости и вы её хотите купить по этой цене  а банк продать хочет на основании своей  оценки. Вам будут препятствовать в осуществления вашего права,  судитесь,  оснований уже 2: не соответствие цены и нарушение приоритета прав граждан, и как вариант вымогательство на основании неправдивих данных, тому як ці данні спонукають до неоправданих витрат у сторону банка. 

Дальше больше.  МОЖНО ВООБЩЕ ОСТАВИТЬ БАНК С НОСОМ. 

Підставою для припинення іпотеки та зняття заборони відчуження предмета іпотеки у випадку укладення договору купівлі-продажу є заява іпотекодержателя.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки є правовою підставою для реєстрації права власності покупця на нерухоме майно, що було предметом іпотеки.

ЕСЛИ ВЫ УВЕРЕНЫ В СВОИХ СИЛАХ,  ПРИБЕРЕГИТЕ ВСЁ УЛОВКИ КОТОРЫЕ СОБЕРЕТЕ И ИДИТЕ В СУД ПОСЛЕ ТОГО КАК ПРИЗОЙДУТ ДВА АБЗАЦА ВЫШЕ.

Если вы сможете доказать свое то суд отменит чужое право собственности, и восстановит ваше.  А РЕЕСТР БУДЕТ ОЧИЩЕН ОТ ЗАПИСИ ПО ИПОТЕКЕ!!!  НАЗАД ЗАПИСИ ВОСТАНАВЛИВАЮТСЯ ОТДЕЛЬНЫМ ПРОИЗВОДСТВОМ. 

У вас забирали -  теперь вы вообще ничего не должны!!!  Быстро продавайте! 

Опубликовано
5 часов назад, Канар сказал:

Если Вам,  чтобы победить банк придётся на некоторое время потерять право собственности - не бойтесь!!!! Во первых это право банка,  которое он будет реализовывать,  но мы можем устроить неприятности. 

Нужно дать банку реализовать это право с нарушениями

Первые проблема у банка с уведомлениями : банк должен уведомлять всех лиц чьи права будут затронуты. А известен ли банку весь круг лиц которых необходимо уведомить?! : есть ряд способов доказать что банк не взял во внимание новые права новых людей,  например нового ипотекодержателя,   хоть и с меньшим приоритетом; или новорожденного; нового супруга.  Если кто то,  кто имеет права, не предупрежден,  то идем в суд. 

 

Цена предмета ипотеки.  Это отрезок действий банка разбивается ещё легче: банк должен сделать оценку,  делает.  Вы делаете свою,  но отличную от банка.  Ваша оценка должна нести более профессиональный характер,  нежели банковская. Не допускайте оценщиков  банка внутрь,  создайте как можно больше разбежностей  с вероятной оценкой банка.  Отдельным иском судитесь по оценке  и на основании разбирательства приостанавливайте действия банка,  путем наложения ареста на свое имущество в ходе разбирательств. Основание ареста на лицо. Поясню: вы отправили ипотекодержателю письмо с преимущественным правом выкупа вашей недвижимости,  в ответ на письмо банка о продаже этой недвижимости от имени банка. У вас на руках заниженная в разы оценка вашей недвижимости и вы её хотите купить по этой цене  а банк продать хочет на основании своей  оценки. Вам будут препятствовать в осуществления вашего права,  судитесь,  оснований уже 2: не соответствие цены и нарушение приоритета прав граждан, и как вариант вымогательство на основании неправдивих данных, тому як ці данні спонукають до неоправданих витрат у сторону банка. 

Дальше больше.  МОЖНО ВООБЩЕ ОСТАВИТЬ БАНК С НОСОМ. 

Підставою для припинення іпотеки та зняття заборони відчуження предмета іпотеки у випадку укладення договору купівлі-продажу є заява іпотекодержателя.

Договір купівлі-продажу предмета іпотеки є правовою підставою для реєстрації права власності покупця на нерухоме майно, що було предметом іпотеки.

ЕСЛИ ВЫ УВЕРЕНЫ В СВОИХ СИЛАХ,  ПРИБЕРЕГИТЕ ВСЁ УЛОВКИ КОТОРЫЕ СОБЕРЕТЕ И ИДИТЕ В СУД ПОСЛЕ ТОГО КАК ПРИЗОЙДУТ ДВА АБЗАЦА ВЫШЕ.

Если вы сможете доказать свое то суд отменит чужое право собственности, и восстановит ваше.  А РЕЕСТР БУДЕТ ОЧИЩЕН ОТ ЗАПИСИ ПО ИПОТЕКЕ!!!  НАЗАД ЗАПИСИ ВОСТАНАВЛИВАЮТСЯ ОТДЕЛЬНЫМ ПРОИЗВОДСТВОМ. 

У вас забирали -  теперь вы вообще ничего не должны!!!  Быстро продавайте! 

Очень не просто на деле как изложено. 

Опубликовано
В 06.12.2017 в 08:10, хервам анеипотеку сказал:

Очень не просто на деле как изложено. 

Очень мне кажется Все просто:

Во первых путь этот не лёгкий и банк сам может запутаться. 

1. Вы банкрот

2. Недвижимость переоформляют.  

Тут все обычно начинают блокировать: арестами, судами до переоформления. 

И если вы так уверены что выиграете в суде то отложите его,  на потом,  когда требования банка будут ослаблены отсутствием Реєстрових записей. НО ЭТО РИСК!? 

ЗАТО: Вы В Разы Станете Сильнее

А) ЛУЧШЕ ЗАЙМИТЕСЬ ФОРС МАЖОРАМИ в своих договорных ОТНОШЕНИЯХ С КРЕДИТОРАМИ,  заставьте их нарушить ваши права и права 3их лиц.  Вынудите  банк нарушать процедуру. Создавайте подводные камни. 

Б) Не блокируйте  процедуру лишения Вас права,  дайте возможности возникнуть другому праву.  Возникшее право - такое же как и у вас, это уже не Зубастый закон об ипотеке,  и оспорить чужое право собственности проблем не составит в виду совокупности нарушений в результате которых такое право могло возникнуть или возникло. Ключевым моментом будет очистка реестра от записей по ипотеке после восстановления вашего права собственности. После необходимо наложить свою ипотеку. После столкнуться уже в суде с банком в статусе ИПОТЕКОДЕРЖАТЕЛЯ!!))

По другому :Можно продать семье с детьми несовершеннолетними и вписать их в квартиру. Внести запись в реестр назад банку помешает решение службы по правам детей о невозможности такой операции,  потому как можно предостеречь нотариально,  наложив  арест на квартиру этим решением.

Ну и вообще с очищенной  от обременений недвижимостью куда легче в будущем банк оставить не с чем

 

Опубликовано
В 06.12.2017 в 21:42, Канар сказал:

Ключевым моментом будет очистка реестра от записей по ипотеке после восстановления вашего права собственности.

Вы так уверенно об этом пишите. Вы процедуру представляете или нет?

Опубликовано
В 08.12.2017 в 18:09, Канар сказал:

Что именно Вас смущает или где? 

Вот что:

В 06.12.2017 в 03:08, Канар сказал:

Если вы сможете доказать свое то суд отменит чужое право собственности, и восстановит ваше.  А РЕЕСТР БУДЕТ ОЧИЩЕН ОТ ЗАПИСИ ПО ИПОТЕКЕ!!!  НАЗАД ЗАПИСИ ВОСТАНАВЛИВАЮТСЯ ОТДЕЛЬНЫМ ПРОИЗВОДСТВОМ. 

 

В 06.12.2017 в 21:42, Канар сказал:

Ключевым моментом будет очистка реестра от записей по ипотеке после восстановления вашего права собственности.

Каким образом реестр будет очищен ? Ипотека переносится при открытии раздела.После отмены решения право восстанавливается, но вместе с предыдущими арестами и ипотекой.

 

 

 

Опубликовано

Не так давно вылаживал решение суда первой инстанции о признании ДИ не действительным.

Была аппеляция и мы её выиграли!  Сегодня появился текст самой ухвалы.  Кому интересно -- прошу ознакомиться и высказать своё мнение.

             http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/70796966            

 

Опубликовано
В 11.12.2017 в 08:06, babaika сказал:

Вот что:

 

Каким образом реестр будет очищен ? Ипотека переносится при открытии раздела.После отмены решения право восстанавливается, но вместе с предыдущими арестами и ипотекой.

 

 

 

Что Вы говорите!!!  Ипотека снимается по заявлению ипотекадержателя,  мы рассматриваем регистрацию по оговорка в договоре,  вы путаете сюда процедуру с торгам.  

Опубликовано
16 минут назад, Канар сказал:

Что Вы говорите!!!  Ипотека снимается по заявлению ипотекадержателя,  мы рассматриваем регистрацию по оговорка в договоре,  вы путаете сюда процедуру с торгам.  

Вы хотите сказать что регистрация по оговорке прекращает/снимает ипотеку?

Опубликовано
1 час назад, babaika сказал:

Вы хотите сказать что регистрация по оговорке прекращает/снимает ипотеку?

Перед тем как внести запись о новом собственнике  регистратор снимает ипотеку по заявлению ипотекодержателя.

Опубликовано
17 minutes ago, хервам анеипотеку said:

Перед тем как внести запись о новом собственнике  регистратор снимает ипотеку по заявлению ипотекодержателя.

После. И по отдельному заявлению ипотекодержателя (уже нового собственника)

Опубликовано
1 час назад, хервам анеипотеку сказал:

Перед тем как внести запись о новом собственнике  регистратор снимает ипотеку по заявлению ипотекодержателя.

 

44 минуты назад, DimaDima сказал:

После. И по отдельному заявлению ипотекодержателя (уже нового собственника)

Мало того что после и по отдельному заявлению, ко всему прочему, при регистрации по оговорке открывается раздел и ипотека переносится. Обычно собственник меняется, а вот ипотекодатель остается (бывший собственник). Не спешат снимать ипотеку по оговорке ипотекодержатели ( не уверены в дальнейшем, поскольку при правильной защите обычно бывший собственник возвращает свое имущество) пока не найдут покупателя  при условии что регистрация не оспаривается и нет обременений в пользу ипотекодателя, т.е. нет препятствий.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...