Решение Киевского апелляционного хозсуда оставленное в силе ВХСУ об отказе банку Креди Агриколь во взыскании по не заключенному договору


Считаете ли Вы решение справедливым и законным?  

36 голосов

  1. 1. Считаете ли Вы решение справедливым?

    • Да
      32
    • Нет
      4
    • Затрудняюсь ответить
      0
  2. 2. Считаете ли Вы решение законным?

    • Да
      33
    • Нет
      3
    • Затрудняюсь ответить
      0


Recommended Posts

Запитання:

чи можливо стягнути суму страховки життя з банку ,якщо в умовах кредитного договору немає згадки про обовязок страхування життя та й в попередній інформації про умови кредитування її не було? пройшло 4 роки з моменту сплати страховки . квитанціїї про сплату немає, а є власноручна розписка на самому договорі працівнка банку , що він отримав ...доларів сша на сторахуваня життя і ПІБ . позичальник немав можливості сам заплатити і попросив менеджера заплатити. от так і вийшло.

А откуда вообще у вас сведения, что менеджер оплатил страховку? А кто договор страхования подписывал? Какие документы есть?

Если ничего нет - ищите менеджера пусть отдает деньги или документы, что он оплатил страховку за заемщика)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 6.4k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Ув. Missis и другие активные участники форума. В один момент, я давал предложение, которое было немножко высмеяно, но повторю его еще раз.

Необходимо в качестве потребителей жаловаться на банки в международные организации:

- по защите прав потребителей

- по антимонополному законодательству

- по отмывке денег.

Я, немножко разгребу свои дела и обязательно накатаю пару жалоб.

Что мы теряем? по 100 гривен на почтовые расходы? А РЕЗУЛЬТАТЫ могут быть, ой какие позитивные.

Также я предлагал ЗАемщикам форума написать в международные рейтинговые агентва банков, представляете когда на юр.адрес FITCH приходит 1000 писем, где заемщики пишут что приват- говно? какой они ему рейтинг выставлят? Я конечно, мало питаю иллюзий относительно международных банковских систем, НО - это же конкурнеция тоже )))), и большая, а если кому выгодно притопить банкнюков?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пирамида - выплата процентов по валютным вкладам, которые не были учтены в кассе, за счет неучтенных платежей по псевдовалютным кредитам. Не являются ли данные платежи аналогичными вкладами, если реально валютный кредит не выдавался?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?sho...ost&p=58715 сообщение #3675 6.8.2012 11:20

Информация о том, каким образом может работать подпольный банк в здании реального банка.

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?sho...ost&p=43909 сообщение

#2151 27.12.2011 10:18

Всего лишь мошенничество в банке? И все?

Не задумывались ли Вы над тем, что выдача клиенту недействительного заявления на выдачу налички или недействительного заявления на перевод налички (второй экземпляр - квитанция, которая остается у заемщика) является предикатным преступлением, т.е. преступлением предшествующим отмыванию денег в соответствии со статьей 209 УК Украины?

Не является ли это фактом сокрытия и маскирования незаконного происхождения наличной иностранной валюты под видом выдачи "валютного" кредита и уплаты процентов за "валютный" кредит.  

Вы хотите в этом участвовать?

Вы соучастник или потерпевший?

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?sho...ost&p=43997 сообщение #2157 28.12.2011 18:43

Касса подпольного банка располагалась в здании банка «Холдинг-Кредит» по соседству с официальной.

http://izvestia.ru/news/532524

http://antiraid.com.ua/news/14807-v-moskve...milliarder.html

Аналогичная ситуация в Украине.

Депутат Новиков обратился к СБУ с заявлением о валютном мошенничестве

В Киевской области действует сеть конвертационных центров с оборотом в сотни миллионов гривен ежегодно, сообщает From-UA со ссылкой на обращение члена парламентского комитета по борьбе с организованной преступностью и коррупцией Олега Новикова (фракция НУ-НС) к председателю СБУ Игорю Калинину.

«Мной как народным депутатом Украины получена информация, свидетельствующая о том, что в киевском регионе действует ряд конвертационных центров, центром операций которых является ПАО «ЕРДЕ БАНК» и аффилированные с ним структуры, общее руководство деятельности которых осуществляется Демчаком Русланом Евгеньевичем, — говорится в обращении.

«Согласно имеющейся информации, только в течение 2010-2011 годов через данный конвертационный центр было переведено более 400 млн. грн., которые в дальнейшем были выведены из реального сектора экономики и переведены в наличность». При этом депутат ​​добавляет список из десятков предприятий, вовлеченных в осуществление подобных сделок с указанием конкретных сумм, на которые были совершены незаконные операции. «Реально существующие субъекты хозяйственной деятельности направляют средства по фиктивным договорам на счета транзитных предприятий, которые обслуживаются ОАО «ЕРДЕ БАНК» — объясняет Новиков.

«Таким образом, в действиях Демчака Р.Е. и других связанных с ним лиц однозначно усматриваются признаки преступлений, предусмотренных ст. 205 (фиктивное предпринимательство), ст. 209 (легализация (отмывание) денежных средств и другого имущества, добытых преступным путем), ст. 212 (уклонение от уплаты налогов, сборов, других обязательных платежей) Уголовного кодекса Украины», — заявляет депутат Новиков.

http://fraza.ua/news/23.08.12/148073/deput...nnichestve.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А откуда вообще у вас сведения, что менеджер оплатил страховку? А кто договор страхования подписывал? Какие документы есть?

Если ничего нет - ищите менеджера пусть отдает деньги или документы, что он оплатил страховку за заемщика)

договор страхования жизни - есть подпись начальника филиала, печать банка. а менелдер же у волилися и живет заграницей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ув. Missis и другие активные участники форума. В один момент, я давал предложение, которое было немножко высмеяно, но повторю его еще раз.

Необходимо в качестве потребителей жаловаться на банки в международные организации:

- по защите прав потребителей

- по антимонополному законодательству

- по отмывке денег.

Я, немножко разгребу свои дела и обязательно накатаю пару жалоб.

Что мы теряем? по 100 гривен на почтовые расходы? А РЕЗУЛЬТАТЫ могут быть, ой какие позитивные.

Также я предлагал ЗАемщикам форума написать в международные рейтинговые агентва банков, представляете когда на юр.адрес FITCH приходит 1000 писем, где заемщики пишут что приват- говно? какой они ему рейтинг выставлят? Я конечно, мало питаю иллюзий относительно международных банковских систем, НО - это же конкурнеция тоже )))), и большая, а если кому выгодно притопить банкнюков?

Я с вами согласна. Эту проблему нужно выводить за пределы Украины. Интересно например Австрийские папаши Аваля знают что творит этот банк под всемирно известным брендом Райффайзен? Мне кажется что " игра в наперстки" со счетами при выдаче кредитов связана не только чтобы скрыть что-то от налоговой или НБУ-там уже давно все схвачено,а еще и для сокрытия истинного положения вещей от зарубежных акционеров. На сайте Аваля гордо красуется информация что он уже несколько раз получал звание лучшего банка корпорации. Вот вам и евростандарты!
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Запитання:

чи можливо стягнути суму страховки життя з банку ,якщо в умовах кредитного договору немає згадки про обовязок страхування життя та й в попередній інформації про умови кредитування її не було? пройшло 4 роки з моменту сплати страховки . квитанціїї про сплату немає, а є власноручна розписка на самому договорі працівнка банку , що він отримав ...доларів сша на сторахуваня життя і ПІБ . позичальник немав можливості сам заплатити і попросив менеджера заплатити. от так і вийшло.

Нарушение закона о ЗПП из-за отсутствия в договоре информации о страховании.

А стягнути сумму - вряд ли. Банк скажет, что вы просто добровольно пожелали застраховать свою жизнь, ну и менеджер банка вам в этом помог.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нарушение закона о ЗПП из-за отсутствия в договоре информации о страховании.

А стягнути сумму - вряд ли. Банк скажет, что вы просто добровольно пожелали застраховать свою жизнь, ну и менеджер банка вам в этом помог.

.... там йде привязка до сумми кд і до того ж: що информація про необхідність страхування життя - відстунє в Попередній інофрмації про умови кредитування стало відомо лише у травні 2012р коли отримали на руки... клієнт звичайни споживач ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не можу знайти поняття "сукупної вартості кредиту". Це сума кредиту + абсолютне значення подорожчання кредиту? Чи це і є абсолютне значення подорожчання кредиту? В 168 роз"яснення немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пришел ответ из банка на мое заявление об отказе от получения кредита за подписью в.о. директора (он же - главбух, работавший в 2007 году). Цитирую:

Ваші твердження щодо неотримання кредиту 000000 євро не відповідають дійсності, оскільки вами отримано кредит в сумі 00000 євро, що підтверджується заявою на видачу готівки, підписано особисто Вами...Крім того, підтверджується вашими листами, які ви неодноразово відправляли на адресу філії...

Тому, відмовитися від одержання кредиту Ви не можете, по тій простій причині, що Ви його вже отримали, що підтверджується документально.

Ваше твердження, що всі документи, які надає банк в підтвердження отримання кредиту згідно КД №№ є фальшивими, не відповідають дійсності і не підтверджують жодними доказами.

В.о. директора

ПС. еще одно письмо пришло из банка: "Користуючись нагодою, хочемо висловити Вам щиру подяку за співпрацю з ПАТ ПІБ та проінформувати, що з 27 серпня 2012 року філія "відділення ПАТ ПІБ буде реорганізована у Обласне відділення ПАТ ПІБ на балансі ПАТ ПІБ (ЄДРПОУ 0003902)...

...керуючись вимогами пунктів 19.1-19.3 "Інструкції..., затвердж. ПП НБУ №492 від 12.11.2003 року, повідомляємо, що з 27 серпня 2012 року банківські реквізити Ваших рахунків буде змінено, а саме старі рахунки 2203 (в валюті 978), 2207 (в валюті 978), 2909 (в валюті 978) замінено на нові рахунки 2203 (в валюті 978), 2207 (в валюті 978), 2909 (в валюті 978).

Про заміну реквізитів Ваших рахунків банк самостійно повідомить податкові органи у встановленому порядку....

Банком на вашу алресу буде направлено на розгляд та підписання Додаткові угоди до відповідних договорів в частині зміни реквізитіі (у разі, якщо це передбачено умовами відповідних договорів)"....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В.о. директора - а які повноваження в цього В.О. ? Вам довіренність дали хто це такий і які дії від імені ПІБ він може вчиняти??

Перегляньте листи і подивіиься які на них стоять вхідні штампи? чи є на них назва , ідентифікаційний номер згідно статуту , а також Прізвище , імя по батькові особи що присвоїла вхідний номер ...?

Ви листи надсилали чи вручали? відповіді які були ? треба аналізувати з точки зору законності їх походження у банку? ...

треба довести що їх походження в банку є незаконними...

Пришел ответ из банка на мое заявление об отказе от получения кредита за подписью в.о. директора (он же - главбух, работавший в 2007 году). Цитирую:

Ваші твердження щодо неотримання кредиту 000000 євро не відповідають дійсності, оскільки вами отримано кредит в сумі 00000 євро, що підтверджується заявою на видачу готівки, підписано особисто Вами...Крім тго, підтверджується вашими листами, які ви неодноразово відправляли на адресу філії...

Тому, відмовитися від одержання кредиту Ви не можете, по тій простій причині, що Ви його вже отримали, що підтверджується документально.

Ваше твердження, що всі документи, які надає банк в підтвердження отримання кредиту згідно КД №№ є фальшивими, не відповідають дійсності і не підтверджують жодними доказами.

В.о. директора

ПС. еще одно пись пришло из банка: "Користуючись нагодою, хочемо висловити Вам щиру подяку за співпрацю з ПАТ ПІБ та проінформувати, що з 27 серпня 2012 року філія "відділення ПАТ ПІБ буде реорганізована у Обласне відділення ПАТ ПІБ на балансі ПАТ ПІБ (ЄДРПОУ 0003902)...

...керуючись вимогами пунктів 19.1-19.3 "Інструкції..., затвердж. ПП НБУ №492 від 12.11.2003 року, повідомляємо, що з 27 серпня 2012 року банківські реквізити Ваших рахунків буде змінено, а саме старі рахунки 2203 (в валюті 978), 2207 (в валюті 978), 2909 (в валюті 978) замінено на нові рахунки 2203 (в валюті 978), 2207 (в валюті 978), 2909 (в валюті 978).

Про заміну реквізитів Ваших рахунків банк самостійно повідомить податкові органи у встановленому порядку....

Банком на вашу алресу буде направлено на розгляд та підписання Додаткові угоди до відповідних договорів в частині зміни реквізитіі (у разі, якщо це передбачено умовами відповідних договорів)"....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В.о. директора - а які повноваження в цього В.О. ? Вам довіренність дали хто це такий і які дії від імені ПІБ він може вчиняти??

Перегляньте листи і подивіиься які на них стоять вхідні штампи? чи є на них назва , ідентифікаційний номер згідно статуту , а також Прізвище , імя по батькові особи що присвоїла вхідний номер ...?

Ви листи надсилали чи вручали? відповіді які були ? треба аналізувати з точки зору законності їх походження у банку? ...

треба довести що їх походження в банку є незаконними...

1.А для чого це робити? Їх уже 4 помінялось за останні 4 роки...

2. Мої листи надруковані на компі і фраза "згдно КД №№ я отримала .." на всіх однакова. Я приносила їх в банк і отримувала вх.№ і печатку.

3. Але є і інші листи ПРЕТЕНЗІЇ (7 шт.), коли банк відмовлявся приймати в мене кошти на рах. 2203. Мою переписку з банком потрібно розглядати в комплексі. Ось цей бух.- в.о. дир. пише, що заява свідчить про валютний кредит. Але ж бреше! А він - БУХГАЛТеР!, а я НЕ ВОЛОДІЮ ТАКИМИ ЗНАННЯМИ і тонкощами термінології..

Питання ж в іншому: філія реорганізовується, а рахунки знову 2203, 2207 і 2909 та ще й у валюті! Вони що такі тупі чи то ми помиляємося? Далі, як гол.бух. може писати, що заява на видачу готівки доводить отримання мною валютного кредиту? Йому що викладали в рахунковій школі? Якийсь дурдом!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1.А для чого це робити? Їх уже 4 помінялось за останні 4 роки...

2. Мої листи надруковані на компі і фраза "згдно КД №№ я отримала .." на всіх однакова. Я приносила їх в банк і отримувала вх.№ і печатку.

3. Але є і інші листи ПРЕТЕНЗІЇ (7 шт.), коли банк відмовлявся приймати в мене кошти на рах. 2203. Мою переписку з банком потрібно розглядати в комплексі. Ось цей бух.- в.о. дир. пише, що заява свідчить про валютний кредит. Але ж бреше! А він - БУХГАЛТеР!, а я НЕ ВОЛОДІЮ ТАКИМИ ЗНАННЯМИ і тонкощами термінології..

Питання ж в іншому: філія реорганізовується, а рахунки знову 2203, 2207 і 2909 та ще й у валюті! Вони що такі тупі чи то ми помиляємося? Далі, як гол.бух. може писати, що заява на видачу готівки доводить отримання мною валютного кредиту? Йому що викладали в рахунковій школі? Якийсь дурдом!

Случайно беседовала с экспертом по 2203. Он сказал что этот счет может быть и в валюте, но проводка 2203-1001 не законна- это однозначно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Случайно беседовала с экспертом по 2203. Он сказал что этот счет может быть и в валюте, но проводка 2203-1001 не законна- это однозначно.

да это понятно, никто ж и не спорит,он однозначно может быть и валютным. Но он может быть только для внутрибанковского учета, но никак не текущим счетом клиента. Как Алекс любит сравнивать - записная книжка банка))), а с него уже переводят денежку на текущий счет клиента
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну цими в.о. багато шо можна прикрити ... а так експертизу треба робити...

наш заст.керуючого не мав права відкривати рахунки(укладати договори будь-яких рахунків) лише через 2 роки київ надав в довіренності ці права, а згідно положень статуту для того щоб договори мали силу для банку вони повинні бути підписані будь-яким двома керівниками банку або одним в в межах ДОВІРЕНОСТІ.... Про це написано в статуі банку. Згідно зразковго договору із сайту банку договір рахунку підписується голоним бухгалтьеро та керуючим.... передача прав керуючого заступникам можлива згідно довіренгості виданої йому центральним офісом...без права передоручень....

То хто підписував Ваш договір і скільки там підписів?

Як вчиняються дії від імені юидичної особи згідно ст .207ч.4 ЦК України?

1.А для чого це робити? Їх уже 4 помінялось за останні 4 роки...

2. Мої листи надруковані на компі і фраза "згдно КД №№ я отримала .." на всіх однакова. Я приносила їх в банк і отримувала вх.№ і печатку.

3. Але є і інші листи ПРЕТЕНЗІЇ (7 шт.), коли банк відмовлявся приймати в мене кошти на рах. 2203. Мою переписку з банком потрібно розглядати в комплексі. Ось цей бух.- в.о. дир. пише, що заява свідчить про валютний кредит. Але ж бреше! А він - БУХГАЛТеР!, а я НЕ ВОЛОДІЮ ТАКИМИ ЗНАННЯМИ і тонкощами термінології..

Питання ж в іншому: філія реорганізовується, а рахунки знову 2203, 2207 і 2909 та ще й у валюті! Вони що такі тупі чи то ми помиляємося? Далі, як гол.бух. може писати, що заява на видачу готівки доводить отримання мною валютного кредиту? Йому що викладали в рахунковій школі? Якийсь дурдом!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

да это понятно, никто ж и не спорит,он однозначно может быть и валютным. Но он может быть только для внутрибанковского учета, но никак не текущим счетом клиента. Как Алекс любит сравнивать - записная книжка банка))), а с него уже переводят денежку на текущий счет клиента

записна книжка: треба толково розписати судді що це означає. тому що і це і є як записна книжка. в тому то і гра слів ус називається рахунки ..але які саме і для чого...

механізм видачі тільки з поточного , а облік ведеться на аналітичному. це - як гроші можна видати з металічного сейфу (банкомату) , але ж компютера ти не видаш гроші?

тим більше що згідно постанови 279 тільки до 20 тися грн....

"Однорідні споживчі кредити - це кредити на поточні потреби,

які надані позичальнику - фізичній особі, і загальна сума їх за

одним чи декількома кредитними договорами (незалежно від наявності

забезпечення) не перевищує 20000 гривень. { Главу 2 доповнено

терміном згідно з Постановою Національного банку N 83 ( z0301-07 )

від 19.03.2007 }

Портфель однорідних споживчих кредитів - це загальна сума

заборгованості за однорідними споживчими кредитами (балансові

рахунки 2202, 2203, 2207,..." - з цим шо робити??

а як бути з ст.1068 ЦКУ ? !. бАНК ЗОБОВЯЗАНИЙ ВИНЯТИ ДЛЯ КЛІЄНТА ОПЕРАЦІЇЇ ЩО ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ РАХУНКІВ ДАНОГО ВИДУ ЗАКОНОМ, БАНКІВСЬКИМИ ПРАВИЛАМИ ТА ЗВИЧАЯМИ ДІЛОВОГО ОБОРОТУ, ЯКЩО ІНШЕ НЕ ВСТАНОВЛЕНО ДОГОВОРОМ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. з цим що робити?

Ст.6ч.3.абз.2 ЦКУ : Сторони в договроі не можуть відступати від положень актів цивільного законодавства, якщо в актах прямо про це вказано а також у разі , якщо обовязковість для чторін положень цивільного законодвства випливає із змісту або із сутті відносин між сторонами... - з цим що робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

да это понятно, никто ж и не спорит,он однозначно может быть и валютным. Но он может быть только для внутрибанковского учета, но никак не текущим счетом клиента. Как Алекс любит сравнивать - записная книжка банка))), а с него уже переводят денежку на текущий счет клиента

Так мне и пояснили, что выдача только через текущий счет. Ответ на вопрос можно ли погашать через кассу на 2203 в валюте был следующим: считай что тебе повезло-если бы платила на транзитник никогда бы не доказала что погашала кредит. Более ничего узнать не смогла-дело было на шашлыках у общих знакомых, а нагло грузить человека своими проблемами воспитание не позволило.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ПС. еще одно письмо пришло из банка: "Користуючись нагодою, хочемо висловити Вам щиру подяку за співпрацю з ПАТ ПІБ та проінформувати, що з 27 серпня 2012 року філія "відділення ПАТ ПІБ буде реорганізована у Обласне відділення ПАТ ПІБ на балансі ПАТ ПІБ (ЄДРПОУ 0003902)...

...керуючись вимогами пунктів 19.1-19.3 "Інструкції..., затвердж. ПП НБУ №492 від 12.11.2003 року, повідомляємо, що з 27 серпня 2012 року банківські реквізити Ваших рахунків буде змінено, а саме старі рахунки 2203 (в валюті 978), 2207 (в валюті 978), 2909 (в валюті 978) замінено на нові рахунки 2203 (в валюті 978), 2207 (в валюті 978), 2909 (в валюті 978).

Про заміну реквізитів Ваших рахунків банк самостійно повідомить податкові органи у встановленому порядку....

Банком на вашу алресу буде направлено на розгляд та підписання Додаткові угоди до відповідних договорів в частині зміни реквізитіі (у разі, якщо це передбачено умовами відповідних договорів)"....

Эх, ну тут уже есть у нас отработанный алгоритм. Не соглашайтесь на подписание доп. соглашеня.

Итак, пункт первый: - естесна, пока банк сам не пришлет доп. соглашния в буажном виде - не делайте никаких платежей по новым реквизитам. МОжно прийти в банк и попросить провести платежку по старым реквизитам (но надо выбрать момент, тогда уже номера счетов будут изменены, а бомажное доп. соглашение к Вам еще не дойдет.

Пункт 2. Естесна ПИБ пришлет Вам пустяе бомажки-распечатки доп. соглашения, в лучшем случае с карлючкой какого-нибудь юриста на обороте. Пишите письмо с просьбой прислать подписанные мокрой подписью и проштампованные мокрой печатью экземпляры. (Процессор у персонала ПИБа еще на месяца 2 подвиснет). В промежутках можете написать письмо, что платежи совершать не можете, так как подписанное банком соглашения не получили.

Пункт 3. Если банк наконец пришлет подписанные и мокропроштампованные допы - внимательно посмотрите кем они подписаны (наверняка там будет стоять какое-нибутдь И.О. с неопределенными полномочиями). В следующем письме просите должным способом заверенную копию доверенности начальника отделения или И.О. Но копии доверенности Вам не достаточно- в следующем письме попросите еще копию - выдержку из Устава отделения, где указывается, что товарищ начальнег имеет право подписывать такие доп. соглашения.

После таких просьб у очильныкив отделения должно произойти прозрение (ну или окончательное подвисание процессоров).

Получив доверенности и пр. можете приступать к части 4: Ув. ПИБ, убедившись в Ваших полномочиях спешу сообщить Вам, что подписать сие не могу, по причине несоответствия Постанове 174, платежи в валюте могу совершать токмо на текущий счет, которого у меня нету ... Напишите протокол розбижностей на 3-4 листа, где опишите все ляпы текста доп. соглашения, включая опечатки. И рядом в табличке - Ваши формулировки пунктов. Ну и напишите письмо, что предлагаете подписать Доп. в Вашей редакции.

НУ и пункт пятый - занавес - требуйте открытия текущего счета (без каких-либо дополнительных платежей и комиссий за пополнение-снятие, ведь они не прописаны в договоре)

Поверьте, энтертэймент отделению обеспечен.

С момента закрытия моего "старого" отделения прошло уже больше года... ;-)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Случайно беседовала с экспертом по 2203. Он сказал что этот счет может быть и в валюте, но проводка 2203-1001 не законна- это однозначно.

а вдоговорі вказано в якій валюті "відкритий" рахунок? згідно постанови 492 валюту рахунку поивнні вказувати в договорі рахунку і в заяві на відкриття рахунку...

по поводу експерта:

http://hotjob.ru/jobsearch/175788?fr=dsu

"Специалист по кредитованию малого и среднего бизнеса

Функции:

Привлечение клиентов на кредитование;

финансово-экономический анализ индивидуальных предпринимателей, юридических лиц;

работа с залогами, резервами, мониторинг;

контроль погашения кредитов;

работа с просроченной задолженностью.

Требования:

Пол: Не имеет значения

Возраст: Не имеет значения

Образование: Не имеет значения ..." таких "експертів" валом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну цими в.о. багато шо можна прикрити ... а так експертизу треба робити...

наш заст.керуючого не мав права відкривати рахунки(укладати договори будь-яких рахунків) лише через 2 роки київ надав в довіренності ці права, а згідно положень статуту для того щоб договори мали силу для банку вони повинні бути підписані будь-яким двома керівниками банку або одним в в межах ДОВІРЕНОСТІ.... Про це написано в статуі банку. Згідно зразковго договору із сайту банку договір рахунку підписується голоним бухгалтьеро та керуючим.... передача прав керуючого заступникам можлива згідно довіренгості виданої йому центральним офісом...без права передоручень....

То хто підписував Ваш договір і скільки там підписів?

Як вчиняються дії від імені юидичної особи згідно ст .207ч.4 ЦК України?

Дякую, що заставили вкотре залізти у свої папери. Виявляється, банк 20.03.2012 подав позов про стягнення суми, а 16.06.2012 - ще один позов по іпотеці, АЛЕ в обох справах одне платіжне доручення про сплату судового збору від 19.03.2012 (ну звісно ж в ПАТ ПІБ). Що з цим робити?

Шановний Бонар! А як я можу перевірити повноваження в.о. (він же і гол. бух. увесь цей час)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дякую, що заставили вкотре залізти у свої папери. Виявляється, банк 20.03.2012 подав позов про стягнення суми, а 16.06.2012 - ще один позов по іпотеці, АЛЕ в обох справах одне платіжне доручення про сплату судового збору від 19.03.2012 (ну звісно ж в ПАТ ПІБ). Що з цим робити?

Шановний Бонар! А як я можу перевірити повноваження в.о. (він же і гол. бух. увесь цей час)?

в преамбулі договору вказується на підставі яких документів підписується договір? Ви з представником банку підписували договір чи з сторонньою особою?

От ці документи , належно завірені(мокра печатка , підпис прізвище відповідальної особи , посада , з написом "Вірно з оригіналом" ) повинні були надати Вам до підписання договору . а зараз вимагайте надати...

Довіренність це як посвідчення міліціонера- без нього він не міліціонер. Предявивши його він може здійснювати свої повноваження, а Ваше право перед його діями вимагати предявити посвідчення...

це Ваше право.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

записна книжка: треба толково розписати судді що це означає. тому що і це і є як записна книжка. в тому то і гра слів ус називається рахунки ..але які саме і для чого...

механізм видачі тільки з поточного , а облік ведеться на аналітичному. це - як гроші можна видати з металічного сейфу (банкомату) , але ж компютера ти не видаш гроші?

тим більше що згідно постанови 279 тільки до 20 тися грн....

"Однорідні споживчі кредити - це кредити на поточні потреби,

які надані позичальнику - фізичній особі, і загальна сума їх за

одним чи декількома кредитними договорами (незалежно від наявності

забезпечення) не перевищує 20000 гривень. { Главу 2 доповнено

терміном згідно з Постановою Національного банку N 83 ( z0301-07 )

від 19.03.2007 }

Портфель однорідних споживчих кредитів - це загальна сума

заборгованості за однорідними споживчими кредитами (балансові

рахунки 2202, 2203, 2207,..." - з цим шо робити??

а як бути з ст.1068 ЦКУ ? !. бАНК ЗОБОВЯЗАНИЙ ВИНЯТИ ДЛЯ КЛІЄНТА ОПЕРАЦІЇЇ ЩО ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ РАХУНКІВ ДАНОГО ВИДУ ЗАКОНОМ, БАНКІВСЬКИМИ ПРАВИЛАМИ ТА ЗВИЧАЯМИ ДІЛОВОГО ОБОРОТУ, ЯКЩО ІНШЕ НЕ ВСТАНОВЛЕНО ДОГОВОРОМ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ. з цим що робити?

Ст.6ч.3.абз.2 ЦКУ : Сторони в договроі не можуть відступати від положень актів цивільного законодавства, якщо в актах прямо про це вказано а також у разі , якщо обовязковість для чторін положень цивільного законодвства випливає із змісту або із сутті відносин між сторонами... - з цим що робити?

А есть ли решения в судебном порядке на основании нарушения банковских проводок, или в переговорном варианте с банком. Согласно вышеизложенного материалла отлично видно, как банки технично все риски переложили на заемщика.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

в преамбулі договору вказується на підставі яких документів підписується договір? Ви з представником банку підписували договір чи з сторонньою особою?

От ці документи , належно завірені(мокра печатка , підпис прізвище відповідальної особи , посада , з написом "Вірно з оригіналом" ) повинні були надати Вам до підписання договору . а зараз вимагайте надати...

Довіренність це як посвідчення міліціонера- без нього він не міліціонер. Предявивши його він може здійснювати свої повноваження, а Ваше право перед його діями вимагати предявити посвідчення...

це Ваше право.

Так і є в КД і в Додатку до нього. Далі ці В.О. кілька разів мінялися. Маю на руках проект ще одного додатку, де також вказано , що новий в.о. діє на підставі доручення і т.п. Зараз мені лише відписують листи і просто підписують "в.о. директора ....цький". Думаю, що вони мають і на нього доручення від нотаріуса Старостіної.

Наступного тижня буде засідання суду по стягненню, а через 3 дні - по іпотеці. Як мені в суді використати, що банк за 2 суди заплатив лише 1 раз? Те, що не можна одночасно розглядати 2 позови, знаю. Ми поки що лишаємо як є. Є причини... Тому прошу порадити, що з цим робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Эх, ну тут уже есть у нас отработанный алгоритм. Не соглашайтесь на подписание доп. соглашеня.

Итак, пункт первый: - естесна, пока банк сам не пришлет доп. соглашния в буажном виде - не делайте никаких платежей по новым реквизитам. МОжно прийти в банк и попросить провести платежку по старым реквизитам (но надо выбрать момент, тогда уже номера счетов будут изменены, а бомажное доп. соглашение к Вам еще не дойдет.

Пункт 2. Естесна ПИБ пришлет Вам пустяе бомажки-распечатки доп. соглашения, в лучшем случае с карлючкой какого-нибудь юриста на обороте. Пишите письмо с просьбой прислать подписанные мокрой подписью и проштампованные мокрой печатью экземпляры. (Процессор у персонала ПИБа еще на месяца 2 подвиснет). В промежутках можете написать письмо, что платежи совершать не можете, так как подписанное банком соглашения не получили.

Пункт 3. Если банк наконец пришлет подписанные и мокропроштампованные допы - внимательно посмотрите кем они подписаны (наверняка там будет стоять какое-нибутдь И.О. с неопределенными полномочиями). В следующем письме просите должным способом заверенную копию доверенности начальника отделения или И.О. Но копии доверенности Вам не достаточно- в следующем письме попросите еще копию - выдержку из Устава отделения, где указывается, что товарищ начальнег имеет право подписывать такие доп. соглашения.

После таких просьб у очильныкив отделения должно произойти прозрение (ну или окончательное подвисание процессоров).

Получив доверенности и пр. можете приступать к части 4: Ув. ПИБ, убедившись в Ваших полномочиях спешу сообщить Вам, что подписать сие не могу, по причине несоответствия Постанове 174, платежи в валюте могу совершать токмо на текущий счет, которого у меня нету ... Напишите протокол розбижностей на 3-4 листа, где опишите все ляпы текста доп. соглашения, включая опечатки. И рядом в табличке - Ваши формулировки пунктов. Ну и напишите письмо, что предлагаете подписать Доп. в Вашей редакции.

НУ и пункт пятый - занавес - требуйте открытия текущего счета (без каких-либо дополнительных платежей и комиссий за пополнение-снятие, ведь они не прописаны в договоре)

Поверьте, энтертэймент отделению обеспечен.

С момента закрытия моего "старого" отделения прошло уже больше года... ;-)))

Я відразу ж згадала Вашу ситуацію, до речі. Дуже вдячна за цей пост!

До речі, чи внесення платежів на нові рахунки є доказом прийняття пропозиції банку? В даному випадку банк зобовязаний підписати новий договір?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я відразу ж згадала Вашу ситуацію, до речі. Дуже вдячна за цей пост!

До речі, чи внесення платежів на нові рахунки є доказом прийняття пропозиції банку? В даному випадку банк зобовязаний підписати новий договір?

шановна mississ !

ваш любий ПІБ нарешті робить те, що вже зробили більшість банків не без тиску НБУ (з метою поеращення умов обслуговування кліентів)) - реорганізується, що означає для філії неприємні речі, а саме скорочення навіть В/о, голов. буха, а головне в них забирають баланс. мелочь, а приятно.

разом з тим зникає ще один банківський феномен, коли підприємство (філія) без статусу юрособи, проте з кодом ЄДРПОУ та МФО здійснювало діяльність на підстві ліцензії виданої іншому підприємству (БАНКУ) з іншим кодом ЄДРПОУ та МФО.

оскільки всі номери балансових рахунків обовязково містять контрольну цифру, яка визначається по формулі з урахуванням МФО, то номери рахунків, відкритих в відділеннях філії при втраті статусу, а отже мфо, обовязково мають змінитися. Саме про це вони вам чемно повідомляють. Ваше право і закон цим не порушують.

проте, цікавим залишається те, з ким договір був укладений - з банком мфо ххх окпо ххх чи з філією мфо ууу окпо ууу. якщо реквізити в договорі філіі, а преамбула - банк, то тут ще можна полистуватись, бо тут взагаллі казус був і подалі буде. заодно ліцензії на філію вимагайте, для суда - може відморозитись, але не просто так всі банки згортають балансові філії тишком.

а от судовий збір, то дуже цікава річ. В будь якому випадку потрібно про це заявити суду, а можна і в обох справах - що суд вводять в оману, мягко кажучи. може мати цікаві наслідки. багато писати не можу, зверніться до земляка, він знає, перечитайте зу про мито, таки помилки виконавця позову дуже схожі на підробку (подлог) суд має образитись))),

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...