Изьятие ипотеки через перерегистрацию


Recommended Posts

  • Ответы 5.9k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

8 минут назад, ludmila777743 сказал:

Нет, больше ничего нет. Подскажите как затереть адрес - не знаю как.

Проще простого. Зайдите в свое сообщение под сноской "изменить" и удалите, а потом закройте.

Я в своих сообщениях где вас цитировал уже удалил. Можете посмотреть.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

53 минуты назад, Bolt сказал:

продайте по быстрому да и всё

Неоднократный вопрос с переоформлением недвижимости так и остался почему-то нераскрытым... Непонятно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, ludmila777743 сказал:

Да , спасибо. Я тоже удалила, но остался еще в сохранненом" Хервам Вам", не знаете как там удалить?

Попросите хервама пускай в своём сообщении удалит....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 минут назад, ludmila777743 сказал:

Что именно с переоформлением недвижимости?

Почему не переоформляете по быстрому, и почему этого не сделали когда сняли обременение, зачем деньги отдавали...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 минуты назад, ludmila777743 сказал:

Что именно с переоформлением недвижимости?

Убираете арест и переоформляете. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, ludmila777743 сказал:

Да, так и планирую. А  сам договор как?  И прийдется ли мне платить налог - Ваше мнение?

Создайте спор и уйдете от всех интересующих проблем. Спор по договору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 16.11.2016 в 19:55, DimaDima сказал:

невозможно прочитать. постарайтесь отснять лучшим качеством.

там где на последней странице "закрити провадження" - это абсолютно правильно

Лучше уже не отсниму, планшет и тот накрылся... Надо ехать в суд и снова знакомиться с материалами дела.

 

А почему правильно закрыть провадження?

 

Каплун нарушил Закон и должен отвечать перед судом.

 

В админсуд тоже подадим. В этот раз я буду готовить иски, чтобы они с Кобелевой возместили также материальный и моральный ущерб. В первом письме минюста об этом было указано, что через суд все издержки можно требовать возместить.

 

Почему же Вектор+ не закрывают провадження?: на заседания не ходили годами;

 

документы приносят без подписей и печатей;

никаких договоров у меня с ними нет и быть не может;

есть море документов из РУВД, прокуратуры, Нацбанка и Нацкомфинуслуг и т.д.

 

Но им все ни по чем...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7 часов назад, ludmila777743 сказал:

Да, так и планирую. А  сам договор как?  И прийдется ли мне платить налог - Ваше мнение?

Глава 50
ПРИПИНЕННЯ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

2Стаття 598. Підстави припинення зобов'язання

 
 

21. Зобов'язання припиняється частково або у повному обсязі на підставах, встановлених договором або законом.

 

Стаття 600. Припинення зобов'язання переданням відступного

1. Зобов'язання припиняється за згодою сторін внаслідок передання боржником кредиторові відступного (грошей, іншого майна тощо). Розмір, строки й порядок передання відступного встановлюються сторонами.

 

Передання відступного є одним із способів припинення зобов'язання за згодою сторін. В даному випадку сторони доходять згоди щодо того, що замість виконання зобов'язання, тобто здійснення тих дій, які становлять його зміст, боржник виконує якісь інші дії (передає інше майно, гроші тощо). Тобто, наприклад, замість передачі однокімнатної квартири покупцеві передається автомобіль та виплачуються гроші.Об'єктом відступного можуть бути гроші, інше майно (як рухоме, так і нерухоме) та інші відчужувані об'єкти цивільних прав (ст. 177 ЦК), в тому числі результати робіт, послуги тощо. В якості відступного може виступити неустойка, що означає, що сторони договору можуть домовитися, що сума неустойки у тому розмірі, якого вона досягла на момент платежу, буде відступним і її сплата звільняє боржника від обов'язку виконати зобов'язання в натурі.Переданням відступного можуть припинятися як договірні, так і не договірні зобов'язання. Так, завдавач шкоди та потерпілий можуть домовитися, що замість грошей останній отримає якісь матеріальні цінності (речі, цінні папери тощо).Обов'язковість досягнення згоди щодо припинення зобов'язань відступним тягне за собою необхідність відповідної фіксації такої згоди. Щодо форми такої згоди, на наш погляд, слід застосовувати загальні правила про оформлення змін до цивільно-правових договорів (ст. 654 ЦКУ).Домовленість про передачу відступного замість виконання зобов'язання може мати місце як до, так і після порушення такого зобов'язання. Розмір відступного відповідно до положень статті, що коментується, встановлюється сторонами. При цьому він може бути як меншим, так і більшим за розмір виконання за зобов'язання

м та за розмір збитків і штрафних санкцій, викликаних порушенням зобов'язання.Відступне має бути оформлене договором, в якому вказуються розмір відступного, порядок та строк його надання (постанова Вищого господарського суду України від 07.09.2004 р. N 6/173).

 

Стаття 604. Припинення зобов'язання за домовленістю сторін

1. Зобов'язання припиняється за домовленістю сторін. 2. Зобов'язання припиняється за домовленістю сторін про заміну первісного зобов'язання новим зобов'язанням між тими ж сторонами (новація). 3. Новація не допускається щодо зобов'язань про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, про сплату аліментів та в інших випадках, встановлених законом. 4. Новація припиняє додаткові зобов'язання, пов'язані з первісним зобов'язанням, якщо інше не встановлено договором.

 

Оскільки принцип свободи договору є одним з основних принципів зобов'язальних правовідносин, сторони вправі припинити існуюче між ними зобов'язання за домовленістю. Укласти договір про припинення зобов'язання сторони можуть як до початку виконання зобов'язання, так і в процесі його виконання. Предметом домовленості може бути будь-яка діяльність сторін, зокрема передача відступного, прощення боргу тощо.Одним із способів припинення зобов'язання за домовленістю сторін є новація зобов'язання або заміна первісного зобов'язання новим зобов'язанням між тими ж сторонами.Новацію характеризують наступні ознаки: наявність взаємної згоди сторін щодо припинення дії попереднього зобов'язання та щодо умов нового зобов'язання; наявність умови про припинення попереднього зобов'язання; припинення всіх додаткових зобов'язань; виникнення між тими ж особами нового зобов'язання, яке, як правило, містить умову про інший предмет чи спосіб виконання. Так, наприклад, ст. 1053 ЦК встановлює, що за домовленістю сторін борг, що виник із договорів купівлі-продажу, найму майна або з іншої підстави, може бути замінений позиковим зобов'язанням.Головним критерієм розмежування новації та відступного (ст. 600 ЦК) є мета та наслідки укладення угоди про припинення зобов'язання. Так, метою та наслідками відступного є припинення зобов'язання та всіх відносин між сторонами.

У випадку новації сторони шляхом заміни предмета чи способу виконання зобов'язання припиняють його і створюють нове (постанова Вищого господарського суду України від 07.09.2004 р. N 6/173).Частина 3 коментованої статті забороняє припиняти новацією зобов'язання, які мають особистий характер, зокрема зобов'язання про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, про сплату аліментів тощо, оскільки заміна даних зобов'язань іншими суперечила б їх меті - задоволення інтересів конкретних осіб.За загальним правилом підписання договору про новацію припиняє не тільки основне зобов'язання, але й інші додаткові зобов'язання, пов'язані із основним (застава, зокрема, іпотека, порука, гарантія тощо). Причому таке припинення має місце автоматично, незалежно від вказівки на це в договорі. А для того щоб залишити додаткове зобов'язання чинним, сторони мають прямо зазначити про це в договорі про новацію або погодити це будь-яким іншим чином.

 

Стаття 605. Припинення зобов'язання прощенням боргу

1. Зобов'язання припиняється внаслідок звільнення (прощення боргу) кредитором боржника від його обов'язків, якщо це не порушує прав третіх осіб щодо майна кредитора.

 

Прощення боргу є одним із видів припинення зобов'язання за волею учасників (кредитора). Кредитору надається право звільнити боржника від його обов'язків. Питання про те, чи є прощення боргу одностороннім правочином, чи для цього необхідна згода боржника, є дискусійним. Але буквальне тлумачення коментованої статті надає можливість стверджувати, що для прощення боргу достатнім є волевиявлення кредитора і боржник не вправі проти цього заперечувати.Прощення боргу допускається, якщо це не порушує прав третіх осіб щодо майна кредитора. Так, неможливим буде припинення зобов'язання прощенням боргу, якщо проти кредитора порушена справа про банкрутство та є внесені до реєстру кредитори, а також якщо кредитор зобов'язався передати майно, яке він має отримати від боржника, третій особі.Прощення боргу не часто має місце в діловій практиці, оскільки з точки зору податкового законодавства така дія буде вважатися подарунком і відповідним чином оподатковуватися.

 

Налогом облагается "прощенный долг". У Вас ст.600 передача "отступного", можно еще в Вашей ситуации применить ст. 604 новация : замена одного предмета долга (доллара, стулья) на другой предмет долга ( гривни, табуретки). Никаких налоговых обязательсв не возникает.

   Если на этом Ваша эпопея с кредитами закончена, то можно ничего не делать с недвигой ( в жизни всякое бывает, в том числе и случаи когда сначала доверяешь третьим лицам, а потом об этом можешь пожалеть).

Удачи, успехов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On 17.11.2016 at 1:19 PM, хервам анеипотеку said:

Люди, если вам не нужны деньги и вы так просто отдаете их кому-попало то лучше отдайте их мне 

Такое ощущение, что живёте в 20 веке. 

(Извините если кого обидел)

или мне :P, тоже вариант

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрый вечер, прошу совет.

Сегодня было заседание суда . Я подала Заяву про повернення судового збору по с праві за моїм позовом  до ТОВ «Факторингова компанія «Вектор плюс» про визнання неправомірними дій ТОВ «Факторингова компанія «Вектор Плюс» щодо вчинення дій  позасудового звернення стягнення на предмет іпотеки та реєстрації права власності на предмет іпотеки: нерухоме майно - квартиру, розташовану за адресою:  ; припинення права власності ТОВ «Факторингова компанія «Вектор Плюс» на вказане нерухоме майно, поновлення  та визнання права  власності  позивача на вказану квартиру.

Мною було сплачено судовий збір в сумі  6090 грн .

В квітні м-ці написала заяву про залишення без розгляду.

Ухвалою  суду  від 28.04.2016р. заява залишена без розгляду.

Відповідно до  ст. 7  Закону України «Про судовий збір»,просила  повернути мені 6090 грн. судового збору, сплаченого при поданні зазначеної позовної заяви.

            Судья отказала. Зачитала мне пункт  4) залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям позивача або за його клопотанням); мотивируя тем, что я сама написала Заяву залишити справу без розгляду, поэтому  судебный сбор не подлежит возврату.

           В результативной части написала- керуючись ч.3 ст.209 ЦПК – відмовити.

            Эта курица права?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, ludmila777743 сказал:

Добрый вечер, прошу совет.

 

Сегодня было заседание суда . Я подала Заяву про повернення судового збору по с праві за моїм позовом  до ТОВ «Факторингова компанія «Вектор плюс» про визнання неправомірними дій ТОВ «Факторингова компанія «Вектор Плюс» щодо вчинення дій  позасудового звернення стягнення на предмет іпотеки та реєстрації права власності на предмет іпотеки: нерухоме майно - квартиру, розташовану за адресою:  ; припинення права власності ТОВ «Факторингова компанія «Вектор Плюс» на вказане нерухоме майно, поновлення  та визнання права  власності  позивача на вказану квартиру.

Мною було сплачено судовий збір в сумі  6090 грн .

 

В квітні м-ці написала заяву про залишення без розгляду.

 

Ухвалою  суду  від 28.04.2016р. заява залишена без розгляду.

 

Відповідно до  ст. 7  Закону України «Про судовий збір»,просила  повернути мені 6090 грн. судового збору, сплаченого при поданні зазначеної позовної заяви.

 

            Судья отказала. Зачитала мне пункт  4) залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям позивача або за його клопотанням); мотивируя тем, что я сама написала Заяву залишити справу без розгляду, поэтому  судебный сбор не подлежит возврату.

 

           В результативной части написала- керуючись ч.3 ст.209 ЦПК – відмовити.

 

            Эта курица права?

 

Выходит что да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Siringa сказал:

или мне :P, тоже вариант

Да тут уже очередь, деньги говорят раздают...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 17.11.2016 в 11:24, Виктория Пасько сказал:

а мы заплатили 10000, а потом эти наглецы попросили еще 7000 для подтверждения платежеспособности. Потом мы разорвали договор и в течении 30 банковских дней обещали вернуть страховку, но в итоге сообщили, что не возвращается, так, как взымается неустойка по банку. Я в шоке, что за чушь? Как вернуть деньги у аферистов?

Вернуть деньги можно - надо убедить аферистов что вы ошибочно (не разобравшись) уплатили им деньги и они как люди благородные просто обязаны вернуть вам деньги! Так сказать воспользоваться силой слова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я обратилась к адвокату.Он назвал специалиста занимающегося именно этими ворами.1-дело будет долгим.Лучше забыть.Но я не забуду.Тварей Гадину убивать надо сразу.А давайте попробуем все вместе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Дебитор сказал:

Вернуть деньги можно - надо убедить аферистов что вы ошибочно (не разобравшись) уплатили им деньги и они как люди благородные просто обязаны вернуть вам деньги! Так сказать воспользоваться силой слова.

Да да да...Где Ві воров таких чесных видели? Суд-и все.Причем пустить в эфир!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 минут назад, Галина Ігнатюк сказал:

Суд-и все.Причем пустить в эфир!

Ну то самое страшное для них...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...